Skocz do zawartości

16 marca sobota- zapraszamy do NMNP ! gryll i trening wiosenny


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak po bułki i na dodatek z włączonym ESP lub inaczej jak w polskim filmie Panie nuda, nuda, nic się nie dzieje

 

:facepalm: bo nie siedziałeś w środku :P;)

 

mi się podobało na prawym :yahoo:

 

Pytasz Ty czy Szwagier ?
Spodobało mu sie :), ale nie wyjeździliśmy sie bo o 13tej pilnie kobiety nas już wzywały :D

 

Macie jakieś niekompatybilne te kobiety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz postgpruszko, o 19 marzec 2013 - 09:51, powiedział: mrowa powiedział: Pytasz Ty czy Szwagier ? Spodobało mu sie :), ale nie wyjeździliśmy sie bo o 13tej pilnie kobiety nas już wzywały :D Macie jakieś niekompatybilne te kobiety :P

 

Moja mówiła, że jak chcę to możemy jeszcze pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie, kiedy bedzie relacja w TVN Turbo? I czy beda tam tylko samochody tejze stacji, czy reszta rowniez?

 

relacji nie będzie w żadnym tvn -ie Helikopter był wynajęty przez prywatną osobę

 

Aha, to gdzie bedzie dostepny filmik nagrywany przez kamery na trasie? Albo zdjecia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie, kiedy bedzie relacja w TVN Turbo? I czy beda tam tylko samochody tejze stacji, czy reszta rowniez?

 

relacji nie będzie w żadnym tvn -ie Helikopter był wynajęty przez prywatną osobę

 

Będę wdzięczny za pisanie tego przed eventem. Dla mnie ten filmujący helikopter był jednym z czynników żeby do Was wpaść. Nie mam żadnej pretensji oczywiście, ale nauczony doświadczeniem wyposażę się następnym razem we własny sprzęt filmująco-fotograficzny. Osoba prywatna się jakoś nazywa? Przyjmuje pieniądze? Może jakaś zrzuta za zmontowanie kilku ujęć?

 

Aha, to gdzie bedzie dostepny filmik nagrywany przez kamery na trasie? Albo zdjecia?

 

Uzbrój się w cierpliwość. Ludzie pewnie mają pracę i nie mają czasu.

 

Macie jakieś niekompatybilne te kobiety :P

 

No właśnie. Ja swojej trułem głowę 2,5 roku. Dosłownie. Któregoś dnia wsiadła i teraz nie widzi innej marki. A w NMNP nie miałem nawet szansy pojeździć tak się podobało.

 

Moja mówiła, że jak chcę to możemy jeszcze pojeździć :)

 

Mhm, w rozumieniu kobiety oznacza to, że woli żebyś już wrócił.

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za pisanie tego przed eventem. Dla mnie ten filmujący helikopter był jednym z czynników żeby do Was wpaść. Nie mam żadnej pretensji oczywiście, ale nauczony doświadczeniem wyposażę się następnym razem we własny sprzęt filmująco-fotograficzny. Osoba prywatna się jakoś nazywa? Przyjmuje pieniądze? Może jakaś zrzuta za zmontowanie kilku ujęć?

 

a gdzie ci napisałem że filmu nie bedzie? Napisałem że w tvn-ie go nie będzie. Jak będziemy mieć film to na pewno pokażemy wszystkim zainteresowanym. EOT w tym temacie z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dostałem z 10 PW w sprawie materiałów kilka słów wyjaśnienia. Materiały foto są już gotowe i będzie można je od nas dostać pod koniec tygodnia. To samo tyczy się video, po pokazaniu klipu mogę dać fragmenty z samochodami na yt bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dostałem z 10 PW w sprawie materiałów kilka słów wyjaśnienia. Materiały foto są już gotowe i będzie można je od nas dostać pod koniec tygodnia. To samo tyczy się video, po pokazaniu klipu mogę dać fragmenty z samochodami na yt bez problemu.

 

No to cierpliwie czekam i tylko mam nadzieję że gdzieś będę(szampański forek)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dostałem z 10 PW w sprawie materiałów kilka słów wyjaśnienia. Materiały foto są już gotowe i będzie można je od nas dostać pod koniec tygodnia. To samo tyczy się video, po pokazaniu klipu mogę dać fragmenty z samochodami na yt bez problemu.

 

Nikon to jakąś kawę masz u mnie jak nic :) tylko fajne foto znajdę bo sowa już była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon dawaj filmik, jak trzeba to kupię - niebieski lancer evo 8 autoprofesja.com.pl

przed kamerą robiłem co mogłem żeby było szybko i duuuużym bokiem, jak wypadliśmy z trasy to nie ja kierowałem tylko mój 11 letni syn za kierą siedział ;)

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...