Skocz do zawartości

16 marca sobota- zapraszamy do NMNP ! gryll i trening wiosenny


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zawsze się zastanawiałem jak można zgubić część auta i tego nie zauważyć...

 

5 kółek zrobiłem koło swojego zderzaka a jorgnąłem się, że to mój dopiero jak chciałem do domu jechać :facepalm:

 

a poza tym to gratulacje dla organizatorów za ogarnięcie tego całego cyrku :respect:

 

kawusia, kiełbunia, słoneczko i boczury yeeeee :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dokładnie tak jak na foto! A nawet lepiej!

 

Wielkie podziekowania dla Verta i całej ekipy za świetną organizacje!

 

Było wszystko! Boczury bez końca! Świetne towarzystwo! Hamery i Helikoptery i troche lansery...

 

Wielkie dzieki i do nastepnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko jedno ALE!! jedno bym zmienił!

 

 

Bolek no bądź że swoja chłopina i wróć że do swojego naturalnego koloru kudłów :D

 

Szczerze , naprawdę lubie imprezy u verta - jest przeswojsko , żadnej spiny napiny, atmosfera taka że każdy czuje się jakby znał wszystkich i wszystko.

to że jest sporo aut - no cóż ludziom się podoba to i jest sporo

to że trzeba poczekać - no cóż w kolejce odbyłem wiele ciekawych rozmów z osobami również oczekującymi :D

to że antyterrory w kominiarach :D latają po placu - no cóż, przynajmniej było się z czego pozbijać :D

to że zawsze widzę tam ludzi z którymi bardzo lubię się spotykać - no cóż taki już klimat tych vertowych spotkań :)

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

aha... zapomniałem dodać

 

4 kiełbasy zjadłem, wypiłem herbatkę i 2 kawki, oraz wciągnałem z 0,5kg ciastek od Nity a'ka Ciacholandia (były bardzo dobre :) ) , czyli pojedlim i popilim, niestety na poru...lim nie było okazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 kiełbasy zjadłem, wypiłem herbatkę i 2 kawki, oraz wciągnałem z 0,5kg ciastek od Nity a'ka Ciacholandia (były bardzo dobre :) ) , czyli pojedlim i popilim, niestety na poru...lim nie było okazji :D

 

To już wiem po co tyle Km w WRX-ie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert,Norveg spółka szacuneczek za ogarnięcie całego bałaganu,przy tej ilości autek wszystko szło dość sprawnie.Warunki zarąbiste,pogoda wymarzona.Wielkie dzięki za pojeżdżawkę. :bowdown:

Pozdrowienia dla całej ekipy łódzkiej i wszystkich spotkanych. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwalicie chwalicie ja tez pochwalę, bo atmosfera bardzo miła poza tymi brzydkimi panami w kominiarach, wstydzili się swoich twarzy czy co.

Organizacja też perfekcyjna, kolejka cały dzień długa no, ale cóż dało się pojeździć mój wóz zaliczył 120km z czego dzieciak zrobił jakieś 7 kółek czyli około 50km :-).

 

Były też minusy w jakże podstawowej rzeczy jaką była trasa, no do cholery jasnej dlaczego nie chciało Wam się rozstawić słupków czy też opon.

Te hajłeje, wiem, że i tak kosztowały Was dużo kasy i roboty (piasek, pług, obsługa), ale brak słupków powodował, że jazda nie wymagała napinki, nie było wyznaczników do toru jazdy.

Całe szczęście, że był lasek z dodatkowym odcinkiem to dla mnie ratowało całą trasę, bo inaczej wypadało bardzo blado.

 

tak czy siak dziękuję

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wyjeździłem dzisiaj. Bardzo dobry pomysl z tym piachem w lesie i na niektórych zakrętach i dobrze że nie było pachołków i opon na trasie.

Widzę, że po moich pretensjach o wciskanie się do kolejki, dzisiaj wszyscy grzecznie stali w kolejce :)

 

Bolek, Norveg - dzięki za zorganizowanie pojeżdzawki. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie dzielić na imprezy dwudniowe bo się wszycy nie pomieszczą :rolleyes:

 

 

Dawać foty i filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek nie nauczysz się jeździć jak nie będzie wyznaczników jakimi zwykle są opony lub słupki, trasa dzisiaj była coś jak pusty plac pod marketem, a nie jk ronda i pakingi pod M1 w Markach.

Z resztą co kto lubi jeden 1/4 mili, drugi palić gumę na zlocie beeeemek, 4 lasek w NMnP.

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Edytowane przez KrzysiekO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle fajna imprezka ale osobiście wolę trasę wolniejszą a bardziej techniczną, najfajniej jednak jest jak trasę wyznaczają miękkie bandy :)

 

z racji takiej, że przez kolejki zrobiłem mniej kilometrów niż zwykle to przynajmniej "biedronkowej" się najadłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...