Skocz do zawartości

16 marca sobota- zapraszamy do NMNP ! gryll i trening wiosenny


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Qbutek czy ja Cię nie widywałem w pewnym warsztacie w Ołtarzewie ?

Na to pytanie odpowiedź brzmi także TAK, widywałeś mnie :)

 

bardziej martwiłbym się o kiełbaski

A podobno chłopaki wykupują całe zapasy z okolicznych biedronek.

 

Bo o to właśnie w tym chodzi.

Tylko, że przyśpieszenie mojego bolidu mierzy się kalendarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubutek tym razem trenera nie będzie niestety.

Zasmuciła mnie ta wiadomość.

W takim razie ogłaszam casting na kilka przejazdów, na prawym, niesamowitym dziadkiem ze mną za kółkiem.

 

Ale zapowiada się chyba jak w Szwecji

Podobno ma spaść tylko 5 cm, ale to co widzę za oknem wygląda zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poruszam się na śniegu jak otyły panczenista, dlatego omijam eventy, ale na koniec sezonu - niech się i z helikoptra napaczą.... :D

 

no dobra, a możesz coś powiesz jak ci się auto na śniegu sprawuje ? :biglol:

 

Ty masz nadam camere do onbordów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trasa również może być wręcz identyczna. Ten b. szybki początek i powrót zakręt w zakręt w większości na 4 biegu. Rewelka.

 

Vert, Norveg, Jedna mała drobna uwaga. Nie odgarniajcie tak dużo śniegu, bo się łatwo dokopać do betonu lub wyślizgać na lód. Wystarczy imho na uniesionym na kilkanaście cm spychu wytyczyć trasę i pozwolić aby auta ją ubiły. Imho zapewni to dłuższą jazdę w fajnej przyczepności. Choć nie dziwię się że tyle razy tą trasę wałkujecie bo sprzęt robi robotę !!! ale Lepiej szerzej niż wygładzona autostrada.

 

Czy nadal mogę przyjechać ? B)

 

 

 

Nikon, mam, a co chcesz panczenistę przy gryylu nagrac?

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trasa również może być wręcz identyczna. Ten b. szybki początek i powrót zakręt w zakręt w większości na 4 biegu. Rewelka.

 

Vert, Norveg, Jedna mała drobna uwaga. Nie odgarniajcie tak dużo śniegu, bo się łatwo dokopać do betonu lub wyślizgać na lód. Wystarczy imho na uniesionym na kilkanaście cm spychu wytyczyć trasę i pozwolić aby auta ją ubiły. Imho zapewni to dłuższą jazdę w fajnej przyczepności. Choć nie dziwię się że tyle razy tą trasę wałkujecie bo sprzęt robi robotę !!! ale Lepiej szerzej niż wygładzona autostrada.

 

Czy nadal mogę przyjechać ? B)

 

 

 

Nikon, mam, a co chcesz panczenistę przy gryylu nagrac?

 

Nie chciał bym sobie surowy materiał zgrać z niej do testów jeśli pozwolisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trasa również może być wręcz identyczna. Ten b. szybki początek i powrót zakręt w zakręt w większości na 4 biegu. Rewelka.

 

Vert, Norveg, Jedna mała drobna uwaga. Nie odgarniajcie tak dużo śniegu, bo się łatwo dokopać do betonu lub wyślizgać na lód. Wystarczy imho na uniesionym na kilkanaście cm spychu wytyczyć trasę i pozwolić aby auta ją ubiły.

 

Bęben ale spych właśnie tak robi że nie zdziera śniegu do betonu tylko ustawiony jest kilka cm na ziemią ale jak czterołapy wpadają to i tak zrywają wszystko i albo robi się lód albo wychodzi wyślizgany beton. Gdybysmy zostawili jeszcze wiecej śniegu to gwarantuję że przepływomierz i filtr powietrza będziesz miał zalany :( Zrobimy wszystko co w naszej mocy i spycharki aby zrobić wam najlepszą trasę jaką do tej por zrobiliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... SKARB KOBIETA!!!

 

Ja: "Dorotaaaaaa... ostatnia pojeżdżawka będzie... i helikopter i DJ i grill i Bolek w swojej czapce i.....

Dorota: "O super! W tą sobotę jedziemy? Ale Marek... to już jest KOLEJNA OSTATNIA pojeżdżawka. Pojedziemy, ale do wesela żadnej pojeżdżawki, gry, czy innych gadżetów :P

:thumbup:

Maciek - Ona podziela moją pasję i bardzo się w nią angażuje.

Po spełnieniu mojego marzenia czyli zakupie Scooby'ego obiecałem, że teraz zajmujemy się tylko ślubem. No i MYK!!! 01/06/2013 mamy nasze święto :D

I dlatego czasem mi wypomni, że teraz miał być już tylko ślub :P

Ale kocha naszego zwierza i też by ją gryzło, że jest pojeżdżawka a nas nie ma.

Będzie ślizgane B)

 

Jak z tym torem? Szybki, czy techniczny z podcinkami na ręcznym i precyzyjnymi boczurami?

 

Zupelnie jak u mnie. Subaru zakupione - slub 24.08. Tyle ze chce Subarynka do slubu i sesje z nia wiec jezdze mocno asekuracyjnie, zeby przetrwala w stanie nienaruszonym. Dzisiaj, na pytanie o NMNP dostalem odpowiedz od przyszlej malzonki:

"Jak bedziesz jezdzil tak ostroznie jak ostatnio, to lepiej nie jedz" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...