Skocz do zawartości

16 marca sobota- zapraszamy do NMNP ! gryll i trening wiosenny


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a da się zrobić chociaż część trasy wolniejszą dla słabszych co nie chcą 200 na 6 biegu jeździć

Popieram i to nie tylko dlatego, że mam 5 biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym ze zapowiada się paru kozaków z RSMP robimy 2 trasy. jedną wykorzystując jak najwiecej parti leśnych i spokojniejszą po płycie lotniska.

Siedzimy ekipą tam od piątku i chcemy przemyślec kazdy szczegół tak aby ewentualne kolejki zminimalizowac do minimum. ale jak ogarnelismy 120 fur to mysle ze damy radę.

Proszę zabrać łopaty, liny, i ciepłe ubrania, buty, bo sniegu sporo a ma być i mocno mroźno.

Będzie wielki koksownik wiec bedzie sie gdzie ogrzać. Zdradzę jeszcze małą tajemnicę. bedzie masa atrakcji ale i 20 kilka kamer które będą rejestrować wasze wyczyny z lądu, wody i powietrza B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie w koksowniku? ;-)

Chciałem uspokoić wszystkie Świeżynki i Świeżaków, że nawet jak się jeździ 80 to nikt nie trąbi i stresu wogle nie ma... A po 15 robi się pusto i się lata prawie samemu.

Podsumowując u Verta imprezki są super, opon na trasie nie ma, tylko kiełbasy nie zjadłem bo nie zdążyłem :-( tera zjem dwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie jak u mnie. Subaru zakupione - slub 24.08. Tyle ze chce Subarynka do slubu i sesje z nia wiec jezdze mocno asekuracyjnie, zeby przetrwala w stanie nienaruszonym. Dzisiaj, na pytanie o NMNP dostalem odpowiedz od przyszlej malzonki: "Jak bedziesz jezdzil tak ostroznie jak ostatnio, to lepiej nie jedz" )

 

Nas też Scooby do ślubu wiezie :)

Nawet na zaproszeniach mamy fotkę z NMnP jak boczura zapinamy i mordeczki cieszymy :D

To już chyba jest styl życia, a nie tylko pasja ;)

 

Ta sobota zapowiada się arcysrogo :)

Już nie mogę się doczekać.

 

Start z McJanek o 8:15 jeżeli ktoś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzę jeszcze małą tajemnicę. bedzie masa atrakcji ale i 20 kilka kamer które będą rejestrować wasze wyczyny z lądu, wody i powietrza B)

 

Witam, Byłem 2 lata temu na waszej imprezce w NMNP Imprezką i wspominam do dziś. Było super. Tym razem z braku Subaru wpadnę produktem subarupodobnym - Celica GT4.

Będzie można zakupić potem materiał z tych kamer? Oczywiście własne przejazdy...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...