Skocz do zawartości

Kolejna dyskusja okołopasztetowa


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzegorz, Arno zajmuje się tłumaczeniami filmów - to na pewno - nie wem czym jeszcze ale zakładam że też innymi rzeczami w "okolicach" w tej branży.

 

Też rekrutacją aktorów, a przede wszystkim aktorek :twisted: do lokalnych wersji językowych (tych, którzy robią dubbing).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq odczep sie łaskawie ode mnie... wiesz każdy kij ma dwa końce, a tą samą "bajkę" można opowiedzieć na wiele sposobów. Mam nadzieję, że zatrybiłeś ...

Jak masz "ale" to wiesz gdzie mnie możesz znaleźć.

A jak nie wiesz co znaczy Savatage to sobie poGoOglaYYY ;)

 

Poza tym na nasze nieszczęście mamy wspólnych znajomych.

 

Ta sama "bajka" się tyczy zgnitego Owoca, który robi z siebie kogoś kim nie jest.

 

Pozdrowienia dla Charliego, który jest chyba jedynym normalnym facetem na tym forum.

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś "ale" to zapraszam na prv:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Savatage od razu takie poważne oskarżenia... :roll:

 

:mrgreen:

 

Jakbyś częściej bywała na Forum, wiedziałabyś, że dałaś się zrobić, jak junior ze starym forumowym trickiem na [ you ] (bez spacji)* 8). A tak to wyszedł pasztet (:mrgreen:) i że coś od Ciebie chcę, bo jestem znajomym OGS-a.

 

Buahahahahaha - sorry, nie mogę się powstrzymać od śmiechu, że akurat na Ciebie to trafiło i że tak się oburzyłaś :mrgreen:

 

 

 

 

* Zrób sobie test, albo parę testów:

 

1. Wyloguj się i wejdź na nowo w ten wątek. Co zobaczysz w moim poście, który tak Cię wkurzył, zamiast swojego nicka?

2. Wciśnij "cytuj" w tamtym moim poście. Czy zobaczysz w cytacie swój nick, czy coś innego?

3. Pójdź do innego forumowicza i każ mu się zalogować. Sprawdź, co on/ona zobaczy w tamtym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama "bajka" się tyczy zgnitego Owoca, który robi z siebie kogoś kim nie jest.

 

ROTFL

 

To i mnie się dostało :mrgreen:. A co z vampeerem? On też tu siedzi :mrgreen:.

 

P.S. To teraz mi wypada napisać: "Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś "ale" to zapraszam na prv:)"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mi się wydaje, to chyba vert coś namieszałeś, nic mi nie wiadomo o związkach Savatage z SIPem (no chyba, że znów jestem niedoinformowany... :roll: ), tym bardziej, że to chyba nie jest jak to określiłeś gość, tylko kobieta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....konwencja, że nazwy użytkowników piszemy wytłuszczonym i w formie mianownikowej, stąd CELOWO stosuję tę kreskę, aby oddzielić nick w postaci np. Intakwrx od końcówki fleksyjnej...

 

....

 

PS. vert - na Plejadach będzie awantura, jak na wiejskim weselu :mrgreen:.

 

Oj Ku.......w.......cze będzie :!: Do jasnej cho...y. Już drugi raz w watkach Pasztetowo Nurburdingowych widzę mojego Nika :!: Ze nie kumam o co w nim biega to nie znaczy że możecie sobie pomnie jeździć. Dlaczego nie znajdziecie sobie inne go kozła ofiarnego jak np. [you] Odpiplajcie się ode mnie bo następnym razem będę mniej taktowny…

 

lajcik, ja tam widze swojego nicka :D

 

w sumie ciekawa opcja, jak to sie robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
verta po prostu. Bez jakichś kresek.

 

A właśnie, że nie :twisted:. Ja znam zasadę, że w języku polskim, gdy da się obcą nazwę własną odmienić w sposób naturalny dla języka polskiego, jak nazwę polską, przez dodanie końcówki fleksyjnej, to robi się to bez kresek. Tyle tylko, że tu jest forum i przyjęła się konwencja, że nazwy użytkowników piszemy wytłuszczonym i w formie mianownikowej, stąd CELOWO stosuję tę kreskę, aby oddzielić nick w postaci np. [you] od końcówki fleksyjnej...

 

Paszteciarzu Ty bochniacki... :roll:

 

:mrgreen:

 

PS. vert - na Plejadach będzie awantura, jak na wiejskim weselu :mrgreen:.

 

 

Wzywałeś mnie , Panie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...