Skocz do zawartości

Kolejna dyskusja okołopasztetowa


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

verta po prostu. Bez jakichś kresek.

 

A właśnie, że nie :twisted:. Ja znam zasadę, że w języku polskim, gdy da się obcą nazwę własną odmienić w sposób naturalny dla języka polskiego, jak nazwę polską, przez dodanie końcówki fleksyjnej, to robi się to bez kresek. Tyle tylko, że tu jest forum i przyjęła się konwencja, że nazwy użytkowników piszemy wytłuszczonym i w formie mianownikowej, stąd CELOWO stosuję tę kreskę, aby oddzielić nick w postaci np. [you] od końcówki fleksyjnej...

 

Paszteciarzu Ty bochniacki... :roll:

 

:mrgreen:

 

PS. vert - na Plejadach będzie awantura, jak na wiejskim weselu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paszteciarzu Ty bochniacki... :roll:

 

:mrgreen:

 

O ile mnie pamięć nie myli, to Owoc (jako dziecko luksusowe), należy do frakcji kawiorowej...?

 

PS. vert - na Plejadach będzie awantura, jak na wiejskim weselu :mrgreen:.

 

Zapisałem się na szybki kurs "Sztacheta w użyciu polowym" i "Tajniki kłonicy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paszteciarzu Ty bochniacki... :roll:

 

:mrgreen:

 

O ile mnie pamięć nie myli, to Owoc (jako dziecko luksusowe), należy do frakcji kawiorowej...?

 

To prawda - tym większa była to obelga 8).

 

PS. vert - na Plejadach będzie awantura, jak na wiejskim weselu :mrgreen:.

 

Zapisałem się na szybki kurs "Sztacheta w użyciu polowym" i "Tajniki kłonicy".

 

I bardzo słusznie.

 

Jako frakcja kawiorowa, zastosujemy bardziej szlachetne rodzaje broni. Ja mam zamiar napieprzać laską ze zdobioną rękojeścią, wygrawerowanymi inicjałami i herbem (nie moim, ale to nie jest ważne - jako nuworyszowi mi to nie przeszkadza :mrgreen:), z którą chodzę po eleganckich lokalach w Warszawie, zadając szyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....konwencja, że nazwy użytkowników piszemy wytłuszczonym i w formie mianownikowej, stąd CELOWO stosuję tę kreskę, aby oddzielić nick w postaci np. Intakwrx od końcówki fleksyjnej...

 

....

 

PS. vert - na Plejadach będzie awantura, jak na wiejskim weselu :mrgreen:.

 

Oj Ku.......w.......cze będzie :!: Do jasnej cho...y. Już drugi raz w watkach Pasztetowo Nurburdingowych widzę mojego Nika :!: Ze nie kumam o co w nim biega to nie znaczy że możecie sobie pomnie jeździć. Dlaczego nie znajdziecie sobie inne go kozła ofiarnego jak np. [you] Odpiplajcie się ode mnie bo następnym razem będę mniej taktowny…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paszteciarzu Ty bochniacki... :roll:

 

:mrgreen:

 

O ile mnie pamięć nie myli, to Owoc (jako dziecko luksusowe), należy do frakcji kawiorowej...?

 

To prawda - tym większa była to obelga 8).

 

Czyli to bananowe* dziecko? :mrgreen:

 

*) :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=254825#254825

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verta po prostu. Bez jakichś kresek.

 

A właśnie, że nie :twisted:. Ja znam zasadę, że w języku polskim, gdy da się obcą nazwę własną odmienić w sposób naturalny dla języka polskiego, jak nazwę polską, przez dodanie końcówki fleksyjnej, to robi się to bez kresek. Tyle tylko, że tu jest forum i przyjęła się konwencja, że nazwy użytkowników piszemy wytłuszczonym i w formie mianownikowej, stąd CELOWO stosuję tę kreskę, aby oddzielić nick w postaci np. [you] od końcówki fleksyjnej...

 

Paszteciarzu Ty bochniacki... :roll:

 

:mrgreen:

 

Bo napiszę do Poradni Językowej :mrgreen:.

 

Pozdrawiam, Owocowy Pasztet... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry załapałem co to zmienna [ you ]... :oops:

 

No to przeszedłeś forumowy chrzest i należysz już do społeczności wtajemniczonych. Tak że zamiast się smucić/wstydzić, należy się radować, że przyszło to tak szybko 8).

 

(niektórzy mają po 200-300 razy postów więcj od Ciebie [pisane na stan, gdy skorpionab miał jeden oficjalny post :mrgreen:] i do dziś nie czują, jak ona działa :twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry załapałem co to zmienna [ you ]... :oops:

 

No to przeszedłeś forumowy chrzest i należysz już do społeczności wtajemniczonych. Tak że zamiast się smucić/wstydzić, należy się radować, że przyszło to tak szybko 8).

 

(niektórzy mają po 200-300 razy postów więcj od Ciebie [pisane na stan, gdy skorpionab miał jeden oficjalny post :mrgreen:] i do dziś nie czują, jak ona działa :twisted:)

bo co poniektore nie bardzo sie rozeznaja w komputeraqch poza klawiatrom. np ja.

zadsadniczo zrozumialem, teorewtycznie, ale w zyciu bym niue sporobowal.

a niech ktory mnie dogoni w tym co robie, to go zatrudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co poniektore nie bardzo sie rozeznaja w komputeraqch poza klawiatrom. np ja.

zadsadniczo zrozumialem, teorewtycznie, ale w zyciu bym niue sporobowal.

a niech ktory mnie dogoni w tym co robie, to go zatrudnie.

 

A co Ty właściwie robisz arnusiu? Może ktoś faktycznie będzie chciał spróbować wyścigu o tę posadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Fido_

Powiem krotko:

Nie sadze aby ktos z forum mogl probowac stanac w szranki.

CO ZA CHAMSTWO TAK NAPISAC! JAK TAK MOZNA! To OBRAZA!DAC MU OSTRZEZENIE, i to na CITO!

 

Dlaczego tak uwazam? Proste jak rycie nosem: Nie zauwazylem, zeby ktos mlody, bo starych zatrudnial nie bede, zreszta oni nie zainteresowani, mial dosc ikry kreatywnej w pisaniu. Mial dosc odwagi w pisaniu. Byl tworczy w tym, co nam daje do czytania.

 

QED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...