Skocz do zawartości

Piątek U EMILA 12.05.2006. g:18.00


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było suuuuuuuuuuuuuper, szczere podziękowania dla EFP za organizację takiego spotkania. Wykeciłem czas życia 27.23 :twisted:, co jest sporym awansem biorąc pod uwagę, że na poprzednim "kartowaniu" było ponad 32 :). Czy będzie jakaś relacja zdjęciowa (dłuższa) bo u mnie więszość zdjęć wyszła nieostra :( (łapki mi się trzęsły) a innych pokazać nie mogę :)

 

Pozdórwki dla wszystkich przybyłych

 

Gratulacje dla zwyciezców.

Dzięki dla Alflinty za podwiezienie na Pachońskiego

 

malutka fotorelacja: http://kropeksti.fotosik.pl/albumy/17175.html

 

Edit: zamiana SiP na EFP, po sugesti Matta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem już w domku... Po przejściach, ale dotarłem... :twisted::twisted:

 

Na samym wstępie chciałbym podziękować Padre lub Dyrekcji (jak kto woli). Pomoc przy spapranym prze zemnie Dupolocie (ojj dupa mu lotoła) jest nieoceniona... Padre osobiście przyjechał zdjęliśmy koło, udaliśmy się do wulkanizatora, a następnie wróciliśmy i założyliśmy koło z powrotem na Fiata... Biorąc pod uwagę, że nie miałem rezerwy, to sami rozumiecie jak istotna ta pomoc była... Dziękuję WIELCE, i wielki szacunek... :mrgreen: Podziękowania również dla LOLKA, który dzięki niemałemu zestawowi osprzętu, umożliwił mi zdjęcie oraz założenie koła (gwarantuję, że klucz oddam :wink: ) i dla Buffy'iego, za kontakt i skoordynowanie akcji. Tyle w kwestii moich wyczynów...

 

Teraz odnośnie samej imprezy... Było super, co prawda dalej mi się średnio pisze bo rączki bolą, ale było warto... Ciekawe czy dowiem się które miejsce zająłem... :twisted: czas miałem 26.21 więc nie mogę mówić, że zły... Biorąc pod uwagę jeszcze moje skromne gabaryty... :P Kiełbaski :?: no co ja będę pisał... kto nie był niech przyjedzie następnym razem i sam sprawdzi.... Pyszności i tyle...

 

Ogromne uznanie za tak wspaniałą dbałość o forumowe grono... A ja w szczególności mam za co dziękować co też czynię... Koniec elaboratu (trudne słowo) do zobaczenia na następnym forumowym spotkaniu, którym nie wiadomo czy nie będą plejady... :lol: Dobranoc wszystkim... PAPA

 

Aha :!: Owoc, dziewczyna "palce" lizać... gratulacje :twisted: :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było suuuuuuuuuuuuuper, szczere podziękowania dla SIP-u za organizację takiego spotkania.

 

Panowie (to nie tylko kropka się tyczy :wink: ), to są piątki "U Emila", więc jak może być organizatorem SIP :?: :!: ..... organizatorem jest Emil Frey Polska i jego załoga :!: ....

 

... co do samego spotu, było prze-sympatycznie DZIĘKI ZAŁOGA EFP :D .... osobiście jestem zawiedziony swoim wynikiem, zabrakło kilku setnych do finału :evil: i pośmigania mocniejszymi gokartami :evil::evil: (chyba z misha, będę musiał na jakiś trening się udać przed kolejnym takim spotem 8) )..... gratulacje dla podium, chociaż troche sobie pluje w brode, po co sprowadziłem swojego imiennika - Mateusza (od białego seja) na spoty, tylko namieszał i mi miejsce w finale zajął 8) :mrgreen: ..... uszanowanie dla kajtka, mistrza akrobacji dupolem :twisted: ..... aha zauwazyliście, że Moniqa zawsze na gokarty ma szpilki i to jest główny "powód" dla, którego nie startuje :?: ....a sorry! dziś jeszcze była sukienka, co się mogła wplątać tu i ówdzie :mrgreen:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było suuuuuuuuuuuuuper, szczere podziękowania dla SIP-u za organizację takiego spotkania.

 

Panowie (to nie tylko kropka się tyczy :wink: ), to są piątki "U Emila", więc jak może być organizatorem SIP :?: :!: ..... organizatorem jest Emil Frey Polska i jego załoga :!: ....

 

pozdr. matt

 

już poprawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt nie wiem czy zauważyłeś ale niektórym nie przeszkadzały buty na obcasie i spódniczka w ujeżdżaniu gokarta ;) więc Moniqa kiepską wymówkę sobie znalazła... następnym razem nie będzie zmiłuj się :twisted: co do EFP to przepraszam ale SIP też pomagał :P

 

nielegalki kolega upalać chce? no pięknie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, teraz się wszytko zgadza :D

 

charlie, a no właśnie wiem, tylko spójrz na to z tej strony, obcasy zdały egzamin na pierwszym gokartowym spocie i Moniqa nie jeżdziła wtedy, dziś jakby dostała cynk, że będzie odważna konkurentka na obcasie ..... to Moniqa dołożyła drugą wymówke, "wplątowywującą" się sukienkę i ..... znów się jej udało wykręcić :twisted::mrgreen: .... wszystko jest obmyślone, a właśnie przy okazji uznanie dla koleżanki co jednak w tych szpilach pojechała tyle że ona miała obcisłą sukienkę to mogła :wink: :D

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów za wzorową organizacje i dobrze wypieczone kiełbaski.

 

Gratulacje dla trójki z podium, rozumiem że zajmowanie po raz kolejny 1 miejsca przez dawida, i 2 przez buffiego może być przyjemne, tak Ja za zajęcie po raz kolejny najgorszego - bo 4 miejsca składam reklamacje :evil:

 

no i na końcu podziękowania dla bart1000 za przejażdzke, dzwięk jest bardzo dobry, ale Hamulce Jeszcze Lepsze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż troche sobie pluje w brode, po co sprowadziłem swojego imiennika - Mateusza (od białego seja) na spoty, tylko namieszał i mi miejsce w finale zajął 8) :mrgreen:

 

Mati, nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale przed Tobą był jeszcze Wełniacz - Ty byłeś 11, więc nawet jakby Mateusza nie było to byś się nie znalazł w finale :wink:

 

BTW - to kiedy Twój iminnik od białego Seja zarejestruje się wreszcie na forum ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem już w domku... Po przejściach, ale dotarłem... :twisted::twisted:

 

Na samym wstępie chciałbym podziękować Padre lub Dyrekcji (jak kto woli). Pomoc przy spapranym prze zemnie Dupolocie (ojj dupa mu lotoła) jest nieoceniona... Padre osobiście przyjechał zdjęliśmy koło, udaliśmy się do wulkanizatora, a następnie wróciliśmy i założyliśmy koło z powrotem na Fiata... Biorąc pod uwagę, że nie miałem rezerwy, to sami rozumiecie jak istotna ta pomoc była... Dziękuję WIELCE, i wielki szacunek... :mrgreen: Podziękowania również dla LOLKA, który dzięki niemałemu zestawowi osprzętu, umożliwił mi zdjęcie oraz założenie koła (gwarantuję, że klucz oddam :wink: ) i dla Buffy'iego, za kontakt i skoordynowanie akcji. Tyle w kwestii moich wyczynów...

 

Teraz odnośnie samej imprezy... Było super, co prawda dalej mi się średnio pisze bo rączki bolą, ale było warto... Ciekawe czy dowiem się które miejsce zająłem... :twisted: czas miałem 26.21 więc nie mogę mówić, że zły... Biorąc pod uwagę jeszcze moje skromne gabaryty... :P Kiełbaski :?: no co ja będę pisał... kto nie był niech przyjedzie następnym razem i sam sprawdzi.... Pyszności i tyle...

 

Ogromne uznanie za tak wspaniałą dbałość o forumowe grono... A ja w szczególności mam za co dziękować co też czynię... Koniec elaboratu (trudne słowo) do zobaczenia na następnym forumowym spotkaniu, którym nie wiadomo czy nie będą plejady... :lol: Dobranoc wszystkim... PAPA

 

Aha :!: Owoc, dziewczyna "palce" lizać... gratulacje :twisted: :wink: :twisted:

 

Kajtek sorki ze sie nie zatrzymalem jak tam gwizdaliscie na mnie

ale akurat jechalem z Owocem po Oskara i sie spieszylo bo mialem zaraz startowac

zdazylem na styk i widze ze sobie poradziliscie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa była przednia. dawno tak sie nie bawiłem. Cieszę się, że moi znajomi też byli zszokowani, że Subaru organizuje takie spoty. Myslę, że to wkrótce zaowocuje .... :wink:

Uważam jednak, że jazdy kwalifikacyjne powinny odbywać się na tych mocniejszych kartach.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zabawa, ale EFP powinni chyba pomyslec o spocie forumowym na silowni zeby potem wszystko nie bolalo :mrgreen:

Ale warto bylo jechac z bielska zeby tam byc te 4h :D

Mimo tego ze podium bylo jak to powiedzial OGS nudne :lol: to poziom poszedl mocno w gore, mysle ze nastepnym razem top2 ma sie czego bac :mrgreen:

pozdrawiam wszystkich

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa zawsze na gokarty ma szpilki i to jest główny "powód" dla, którego nie startuje ....a sorry! dziś jeszcze była sukienka, co się mogła wplątać tu i ówdzie

spodnica :?: :roll:

 

bylo fajniej, moze nastepnym razem tez sprobuje zaistniec na torze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... aha zauwazyliście, że Moniqa zawsze na gokarty ma szpilki i to jest główny "powód" dla, którego nie startuje :?: ....a sorry! dziś jeszcze była sukienka, co się mogła wplątać tu i ówdzie :mrgreen:

 

pozdr. matt

 

haaa widze ze bardzo chcecie zebym wam wreszcie wklepala na kartach 8) no dobra..przynajmniej sie postaram :wink: zestaw gokartowy jest juz w aucie :twisted:

 

P.S gratulacje dla zwyciezcow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta rewelacja. Jest niewiele lepszych rzeczy :wink: od spędzenia wolnego czasu w tak zacnym Gronie. Szkoda, że nie byłem do końca, ale i tak było super. Zostałem przy okazji fanem nie tylko Szuwarków ale i tych małych wozidełek :D:D:D Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...