Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

...nie mogę otworzyć Szarego Mnicha :facepalm: . Myślałem, że to bateria w pilocie którą cudem zdobytą wymieniłem i dalej nic się nie dzieje Co ciekawe kluczem też nie mogę otworzyć choć zamek przekręca się. Ratunku...

 

Zaczynam się obawiać czy mi coś nie wlazło pod maskę i wyżarło kable albo... padł akumulator?!

Edytowane przez Szürkebarát
  • Trzymaj się 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zwózka Szarego Mnicha do warsztatu w W umówiona. Zwózka żywej i nieżywej zawartości Szarego Mnicha do W umówiona. Samochód zastępczy zamówiony. Assistance działa choć mało empatii u kolejnych rozmówców.

 

Teraz zastanawiam się jak laweta wciągnie Szarego Mnicha na siebie bo nie zamierzając nim jeździć za to zamierzając mieć gości wstawiłem go w kąt, koło leśnego parzydła, aby było więcej placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tuff napisał(a):

Na tego pokemona już jestem za stary :biglol:

 

Przecież to druga generacja, tak jak Umbreon :P Ja jestem rok produkcji 1992, także też na "tostery" obecne za stary pryk ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BelegUS napisał(a):

 

Przecież to druga generacja, tak jak Umbreon :P Ja jestem rok produkcji 1992, także też na "tostery" obecne za stary pryk ;)

Nie pamiętam takiego ani z TV ani z gameboya :D nazwa umberon już bardziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szürkebarát napisał(a):

...nie mogę otworzyć Szarego Mnicha :facepalm: . Myślałem, że to bateria w pilocie którą cudem zdobytą wymieniłem i dalej nic się nie dzieje Co ciekawe kluczem też nie mogę otworzyć choć zamek przekręca się. Ratunku...

 

Zaczynam się obawiać czy mi coś nie wlazło pod maskę i wyżarło kable albo... padł akumulator?!


mechanicznie kluczem też nie dało rady ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blixten napisał(a):


mechanicznie kluczem też nie dało rady ? 

No właśnie. Spłynął wreszcie na mnie spokój i okazało się że to co według mnie było otwieraniem było zamykaniem. Już drzwi otworzyłem, pod maskę jeszcze boję się zajrzeć.

 

PS. KERATRONIK (ISR) po mojej interwencji choć twierdził, że napięcie aku jest >13V to po kolejnych godzinach przyznali, że jest tylko 7V. Chyba ostatni raz zapłaciłem im te 400 złotych bo z taką wielogodzinną reakcją to o kant d. potłuc taki system ratowniczy i to inteligentny.

  • Haha 1
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

No właśnie. Spłynął wreszcie na mnie spokój i okazało się że to co według mnie było otwieraniem było zamykaniem. Już drzwi otworzyłem, pod maskę jeszcze boję się zajrzeć.

 

PS. KERATRONIK (ISR) po mojej interwencji choć twierdził, że napięcie aku jest >13V to po kolejnych godzinach przyznali, że jest tylko 7V. Chyba ostatni raz zapłaciłem im te 400 złotych bo z taką wielogodzinną reakcją to o kant d. potłuc taki system ratowniczy i to inteligentny.

ciekawe, czym się tak rozładował? Czy nadal lampki w subaru są budowy cepa z mechanicznym włącznikiem a nie sterowane przez jakiś moduł?

mi się kiedyś, przez to "średniowieczne" rozwiązanie pary razy akumulator rozładował, a co gorsze, głębokie rozładowanie może spowodować uszkodzenie akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję że nic mocniejszego nie miałem jeszcze miedzy nogami...

 

 

 

 

...... ;) 

 

Właśnie jestem po testach elektrycznego, najmocniejszego Crossa- Stark Varg.

Co za diabeł. 80 koni i niemal 1000 NM momentu, dostępnego od razu, przy masie nie przekraczającej 100 kg. masz wrażenie, że cały czas chce cię zabić :o

 

Jeśli ktoś z Was chce spróbować, to będę go miał na moim torze w Łebie.

Zapraszam, jakby co  ;) 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blixten napisał(a):

Nazwa pasuje

 

Pasuje, ale na programach 1-3, bo...

 

10 minut temu, Blixten napisał(a):

silny wilk 

 

Przy 5 programie to zwykły "Pikuś" 

;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdaSch napisał(a):

ciekawe, czym się tak rozładował? Czy nadal lampki w subaru są budowy cepa z mechanicznym włącznikiem a nie sterowane przez jakiś moduł?

mi się kiedyś, przez to "średniowieczne" rozwiązanie pary razy akumulator rozładował, a co gorsze, głębokie rozładowanie może spowodować uszkodzenie akumulatora.

Lampek w kabinie nie dotykałem od miesięcy albo i lat. Bździdło w bagażniku przygasa po zamknięciu klapy i gaśnie po zamknięciu samochodu.

Prawie 6 aperów włazi do aku z prostownika, zobaczę co będzie jutro, może akumulator się podniesie.

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał(a):

 

Pasuje, ale na programach 1-3, bo...

 

 

Przy 5 programie to zwykły "Pikuś" 

;) 

No to włączysz nam 2 program i wystarczy :D

A ja już organizuję kogoś na prawy fotel by Cię odwiedzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kusisz z tą Łebą
Tyle, że dojazd to koszmar w tak zwane długie weekendy. Lepiej wyjeżdżać w nocy aby być wcześnie rano. Trwają i remonty i przebudowy... Plus jest taki, że jak skończą, Powinno byc w ok, o ile znowu jakiś jełop się nie rozwali...

P.S. nazwiska ludzi, którzy doprowadzili do budowy obwodnicy trójmiasta bez pasa awaryjnego powinny być umieszczone na tablicy, hańby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AdaSch napisał(a):

S. nazwiska ludzi, którzy doprowadzili do budowy obwodnicy trójmiasta bez pasa awaryjnego powinny być umieszczone na tablicy, hańby...

Obwodnica była projektowana w latach 60. ubiegłego tysiąclecia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AdaSch napisał(a):

Tyle, że dojazd to koszmar w tak zwane długie weekendy. Lepiej wyjeżdżać w nocy aby być wcześnie rano. Trwają i remonty i przebudowy... Plus jest taki, że jak skończą, Powinno byc w ok, o ile znowu jakiś jełop się nie rozwali...

P.S. nazwiska ludzi, którzy doprowadzili do budowy obwodnicy trójmiasta bez pasa awaryjnego powinny być umieszczone na tablicy, hańby...

Może dlatego, że kiedyś samochody były mniej awaryjne ;) . Na pewno było ich kiedyś o rząd wielkości mniej niż teraz i były mniejsze niż teraz. Nawet ambulansy i wozy strażackie były mniejsze niż teraz.

 

Można też ponarzekać na brak miejsc parkingowych na osiedlach z lat 60tych czy 70tych czy nawet z lat 80tych, że już nie wspomnę o budownictwie z lat 50tych. Znam taki budynek z lat 50 tych gdzie jest 5 miejsc parkingowych gdy w budynku jest 36 lokali.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica była projektowana w latach 60. ubiegłego tysiąclecia.
Tak, nawet był jeden pas, Ale całość nie tak dawno została przeprojektowana i przebudowana i już wtedy były słowa krytyki o braku pasa awaryjnego. Wiadukty uwzględnialy dodatkowy pas. Podobno ruch być dużo mniejszy po oddaniu obwornicy "kaszub" i przedłużeniu z S6 ale to i tak nie tłumaczy brak pasa awaryjnego takiego, jak na obwodnicy poludniowej.
Oczywiście, drastyczny wzrost ilości mieszkańców trójmiasta też robi swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Aga napisał(a):

Obwodnica była projektowana w latach 60. ubiegłego tysiąclecia.

 

Mieli okazję to poprawić.

Na początku tego tysiąclecia, przeprowadzili kompleksowy remont tej arterii.

Pamiętam, jak ówczesny radny, Prezes mojego Automobilklubu, prywatnie przyjaciel Prezydentów trzech miast, opowiadał jak krzyczał na radach coś w tym stylu: "Wy idioci, debile, dlaczego nie chcecie dopuścić projektu 3 pasów w każdym kierunku na całej długości obwodnicy, przy okazji całkowitej przebudowy. Zobaczycie, że za kilka lat będziecie tego gorzko żałować"

 

Ni trudno było wtedy się domyślić.... teraz żałują, wszyscy żałujemy, 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...