Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Adi napisał(a):

 

Oglądałeś widocznie best moments , a w nich tylko Pamela w zwolnionym tempie ;)

możliwe, choć akurat Pamela wcale nie była tą na którą najbardziej zwracałem uwagę

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał(a):

20240516_184926.jpg

 

Da się to naprawić?

pytanie jak wlazł w środku, jak faktycznie na rancie to może być ciężko, chyba że są jakieś inne metody które nie kojarzę.

W niedzielę też takiego miałem, ale praktycznie centralnie wiec bez problemu dało się naprawić.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Aga napisał(a):

20240516_184926.jpg

 

Da się to naprawić?

Ja miałem  bardziej na rancie bo z 2 cm  dalej  od Twojego w stronę  brzegu i mi naprawili  ale to trwało  dwa dni i na gorąco z dwóch  stron.

Edytowane przez Henryk82
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak podjadę po pracy jutro, do pracy jadę komunikacją  ;)

 

W poniedziałek odstawiam samochód do aso i na dodatek kończą mi się badania techniczne.

 

Cudownie  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał(a):

Tak czy siak podjadę po pracy jutro, do pracy jadę komunikacją  ;)

 

W poniedziałek odstawiam samochód do aso i na dodatek kończą mi się badania techniczne.

 

Cudownie  ;)

 

Zapytaj, czy w ASO nie mają diagnosty z uprawnieniami. Ja już kilka razy tak właśnie załatwiłem temat badań technicznych przy okazji przeglądu.

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fulcrum napisał(a):

mojej się nie dało. na jedynce, bez gazu jechałem

IMG-20240422-WA0016.jpg

Podejrzewam, że mojej też się nie da, trochę nie w czas się to stało, bo jak jutro zamówię opony to przyjadą w poniedziałek najszybciej.

 

Najgorsze jest to, że wlokę się 40 bo w forku jest dojazdowka :facepalm:

 

36 minut temu, sartek napisał(a):

Zapytaj, czy w ASO nie mają diagnosty z uprawnieniami. Ja już kilka razy tak właśnie załatwiłem temat badań technicznych przy okazji przeglądu.

Ztcw nie ma, ale zapytam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się  ale obecnie pseudowulkanizatorom nie chce się  naprawiać takiej opony bo to trochę  zachodu z nią  jest. Mi jak uszkodziła się  w lesie tak opona na Podlasiu  nie było innej opcji jak ratowanie bo nie widziałem  opcji  powtoru na dojazdowej  450 km . Da radę  taką  oponę  uratować  ale to trwa i kosztuje około  80-100 pln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Aga napisał(a):

Podejrzewam, że mojej też się nie da, trochę nie w czas się to stało, bo jak jutro zamówię opony to przyjadą w poniedziałek najszybciej.

 

Najgorsze jest to, że wlokę się 40 bo w forku jest dojazdowka :facepalm:

 

Ztcw nie ma, ale zapytam  ;)

powinno się ją dać naprawić. o ile długo nie jeździłaś z tym wkrętem  :)  u mnie dziura taka, że ledwo do wulkanizatora dojechałem, po dopompowaniu powietrza. a nie mam w aucie zapasu! i lekka ruletka, czy gość na małej wiosce ma na sprzedaż jakąś oponę dziewiętnastkę. na szczęście miał. trochę inny profil, szerokość, ale miał  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fulcrum napisał(a):

powinno się ją dać naprawić. o ile długo nie jeździłaś z tym wkrętem  :)  u mnie dziura taka, że ledwo do wulkanizatora dojechałem, po dopompowaniu powietrza. a nie mam w aucie zapasu! i lekka ruletka, czy gość na małej wiosce ma na sprzedaż jakąś oponę dziewiętnastkę. na szczęście miał. trochę inny profil, szerokość, ale miał  :)

Wydaje mi się, że dziś się to stało, a jechałam tylko kilka kilometrów. Największy problem miałam ze znalezieniem na PG chętnego do zmiany koła  ;) Uratował mnie miły doktorant :D

 

Ale później na lody wszyscy byli chętni  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aga napisał(a):

Wydaje mi się, że dziś się to stało, a jechałam tylko kilka kilometrów. Największy problem miałam ze znalezieniem na PG chętnego do zmiany koła  ;) Uratował mnie miły doktorant :D

 

Ale później na lody wszyscy byli chętni  :lol:

za lody to też bym wymienił!  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fulcrum napisał(a):

za lody to też bym wymienił!  :)

No widzisz, a w większości byli tacy, co wymienić nie chcieli, ale lody chcieli ;)

 

W każdym razie dzisiaj stwierdziłam, że pomocny facet by mi się przydał  :lol: ;)

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Aga napisał(a):

Tak czy siak podjadę po pracy jutro, do pracy jadę komunikacją  ;)

 

W poniedziałek odstawiam samochód do aso i na dodatek kończą mi się badania techniczne.

 

Cudownie  ;)

 

W ASO to powiedzą, że trzeba wszystkie 4 na nowe wymienić :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tuff napisał(a):

W ASO to powiedzą, że trzeba wszystkie 4 na nowe wymienić :P

A Ile miałabym wymienić?

I na których kołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Aga napisał(a):

20240516_184926.jpg

 

Da się to naprawić?

tak, nawet tym prymitywnym zestawem ze "sznurówką" (dostępne na stacjach)- zrobiłem, działa, sprawdzone - trzyma bez problemu

miałem wkręt w identycznym miejscu....

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nawet tym prymitywnym zestawem ze "sznurówką" (dostępne na stacjach)- zrobiłem, działa, sprawdzone - trzyma bez problemu
miałem wkręt w identycznym miejscu....
 
Dokładnie. To samo chciałem pisać. 5 minut roboty ze sznurkiem i temat ogarnięty. Nie ważne rant czy nie rant. Gwóźdź czy wkręt tylko sznurkami ogarniam.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tuff napisał(a):

W ASO to powiedzą, że trzeba wszystkie 4 na nowe wymienić :P

 

3 godziny temu, Aga napisał(a):

A Ile miałabym wymienić?

I na których kołach?

Już objaśniam, nauczony w ASO po naprawie tej mojej, pożal się Boże, szkody parkingowej.

 

Otóż zniszczona w kolizji była felga z oponą lewy tył, ubezpieczyciel umieścił w kosztorysie wymianę obu opon ale... Po jakimś czasie otrzymałem z ASO telefon, że w samochodzie z napędem jak w Subaru wszystkie opony muszą być takie same bo gdy z przodu jest inna para a z tyłu inna... to napędowi to szkodzi! No i mam wszystkie opony takie same i dopiero po niewczasie pomyślałem, że była okazja założyć jakieś fajne H/T. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tuff napisał(a):

Jechać do wulkanizatora i ogarnąć łatkę za 50zł ;)

A co innego mam w planach? :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...