Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Blixten napisał(a):

 

 

 

Apeluję do Was o zachowanie choć odrobiny przyzwoitości ;) 

 

We wrześniu mam tylko 5 dni urlopu  :P

 

Wszystkie zaległe urlopy już wykorzystałam  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Knurek1111 napisał(a):

Bardzo dobrze, robię takie rzeczy w imię ograniczania osobistego 'śladu śmieciowego'.

 dokładnie o to chodzi. Najłatwiej wydać kasę na nowe ale skoro można naprawić i jeszcze własnymi "rencyma" to tylko lepiej

 

14 godzin temu, Knurek1111 napisał(a):

BTW nie masz tam przypadkiem silnika Briggsa serii Sprint?

nie - to jakaś Honda

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, STIFF napisał(a):

 dokładnie o to chodzi. Najłatwiej wydać kasę na nowe ale skoro można naprawić i jeszcze własnymi "rencyma" to tylko lepiej

O ile sprzęt nadaje się do naprawy, co w dobie marketowych jednorazówek z PRC nie jest takie oczywiste. 

Ja kosiarkę niedawno kupiłem nową, bo stara już się nie nadawała do reanimacji, oddałem ją za flaszkę lokalsowi, który potrzebował kilku części z niej, bo części na rynku brak. Ale też dlatego wziąłem markowego Stihla a nie żaden wynalazek, bo do niego w razie czego są części. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał(a):

Ale też dlatego wziąłem markowego Stihla a nie żaden wynalazek, bo do niego w razie czego są części. 

dokładnie. Moja ma 15 lat i poza serwisem raz na 2-3 lata (gaźnik, świeca etc.) nic się nie dzieje. Wygląda jak na swój wiek przystało ale działa jak nówka. w tym czasie mój kuzyn z trawnikiem 1/4 mojego w tym roku kupił juz czwartego chińczyka z Castoramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, STIFF napisał(a):

dokładnie. Moja ma 15 lat i poza serwisem raz na 2-3 lata (gaźnik, świeca etc.) nic się nie dzieje. Wygląda jak na swój wiek przystało ale działa jak nówka. w tym czasie mój kuzyn z trawnikiem 1/4 mojego w tym roku kupił juz czwartego chińczyka z Castoramy

 

Choć los bywa złośliwy. W poprzedniej kosiarce (silnik B&S) po 11 latach padła cewka. Więc wymieniłem, przy okazji wyczyściłem wszystkie żebra bloku, wymieniłem pęknięty kolektor dolotowy, wymieniłem membranki i uszczelki, wyczyściłem gaźnik. Po czym wytrzymała jeszcze  półtora sezonu i zaczęła stukać prawie jak subaru. I to już był jej definitywny koniec.

 

Gdyby ktoś reflektował na OE filtr powietrza do Briggs&Stratton Sprint to podaruję / wyślę paczkomatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Knurek1111 napisał(a):

 

Choć los bywa złośliwy. W poprzedniej kosiarce (silnik B&S) po 11 latach padła cewka. Więc wymieniłem, przy okazji wyczyściłem wszystkie żebra bloku, wymieniłem pęknięty kolektor dolotowy, wymieniłem membranki i uszczelki, wyczyściłem gaźnik. Po czym wytrzymała jeszcze  półtora sezonu i zaczęła stukać prawie jak subaru. I to już był jej definitywny koniec.

 

Gdyby ktoś reflektował na OE filtr powietrza do Briggs&Stratton Sprint to podaruję / wyślę paczkomatem ;)

Skoro mowa o kosiarce i Subaru to nie może zabraknąć tego :D

81993090-c08f-5f81-a5b2-fb5f290b828d.jpeg.8455c07fa3225d608bb38a63f57d05ad.jpeg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Szürkebarát napisał(a):

Jakbym słyszał brzęk od rzucanych sztućców i łoskot rozbijanych garów przez ślubną @Kiwi 4ester ?

 

9 godzin temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Nie wiem, nie rozumiem:upside-down-face_1f643-small:

Kolega miał chyba niezbyt udane rewolucje kuchenne w domu.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...