Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, adamW202 napisał(a):

Lubią się

To nie ja mam powiadomienia ustawione i komentuję każdy post, u mnie ten delikwent jest w killfile i widzę tylko jak ktoś zacytuje :)

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, skwaro napisał(a):

To nie ja mam powiadomienia ustawione i komentuję każdy post, u mnie ten delikwent jest w killfile i widzę tylko jak ktoś zacytuje :)

Nie oceniam, nie stoje po niczyjej stronie, nie chcę by którykolwiek z Was brał to do siebie. Teks poniżej poprostu tylko wkleję do poczytania, spokojnego wieczoru.

 

"Nie możemy wytrzymać sami ze sobą i przez tę wewnętrzną frustrację mamy ochotę zmieniać wszystkich naokoło. Nie chcemy zaakceptować faktu, że ktoś może być inny od nas. Mierzymy ludzi swoją miarą. Dopatrujemy się w innych tylko cech, które mamy sami. Co to zmieni, jeśli powiem teraz, że każdy człowiek jest inny?  Odpowiesz od razu, że przecież każdy to wie. Być może, ale nie każdy to rozumie. Nie potrafię też wyrazić słowami różnicy pomiędzy wiedzą a zrozumieniem. Mogę o tym mówić wciąż i wciąż, a i tak to niczego nie zmieni. Tyle konfliktów się rodzi przez to, że nie potrafimy zrozumieć swojej odmienności, że jesteśmy pewni swojej wyższości. Chcemy przekonać wszystkich do swoich racji i koniecznie chcemy ich pozmieniać według własnego upodobania. Tyle wojen przez to wybuchło, tylu ludzi zginęło. W dwóch stronach konfliktu nigdy nie ma tej dobrej. Jest tylko nienawiść między nimi. Prawda leży zawsze po środku. Zapytany o to, po której stronie jesteś, nie jesteś tak naprawdę pytany o zdanie, tylko zapraszany do wspólnej nienawiści. Otrzymujesz propozycje zostania wrogiem drugiej strony. Lepiej ją odrzuć. Dla własnego dobra odrzuć tę propozycję! Leczenie świata możesz rozpocząć od odmowy przyjmowania nienawiści od innych. Pozwól wyrobić sobie własne zdanie. Odetnij się od tego, czym jesteś karmiony. Nie przyjmuj czegoś tylko dlatego, że ktoś cię o to prosi, albo nawet czegoś od ciebie wymaga. Spróbuj zgłębić ten temat sam. Masz do dyspozycji badania, wnioski, rozmowy i rozwiązania. Zrozum, że każdym człowiekiem kierują inne motywy, i zanim odgadniesz, co tak naprawdę nim steruje, może być już za późno."

- Włodek Markowicz "Kropki"

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, skwaro napisał(a):

To nie ja mam powiadomienia ustawione i komentuję każdy post

 

Musimy sobie coś wyjaśnić, nie jesteś pępuszkiem tego forum a tym bardziej moim.

Komentuje wszystkich, co piszą dziwne lub śmieszne farmazony. Traf chciał że w tej kwestii jesteś bardzo aktywny, także buziak i lecimy dalej.

 

P.s. 

Skoro jestem delikwent, to prośba o cytat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczucie humoru, to cenna i wyjątkowa cecha charakteru nas, ludzi. Jednakowe poczucie humoru - to cenne towarzysko znalezisko. Móc zaobserwować takie duety, tria, tercety itd. to dla doświadczonego obserwatora kolejne potwierdzenie słuszności rozumowania, pamiętając że nie ma konieczności mieć jednakowego czy nawet podobnego poczucia humoru z kimkolwiek.

 

PS. U mnie nikt nie jest i nie będzie w killfile. Taki u mnie klimat.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu zaglądam nie tylko dla cennych rad ale i dla oderwania moich myśli od bierzących problemów jakie napotykam (gdy wrócę do domu będzie mniej spamu z mojej strony:mrgreen:) tak więc: różnorodność jest dobra, inaczej nudno by tu było.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

Tu cennych rad raczej nie ma, tu raczej można znaleźć cenne obserwacje. Przeważnie ironiczne.

TF to nie tylko wątek "Melduję, że...";)

Edytowane przez adamW202
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że dziś od 8 z hakiem walczyliśmy z pożarem piwnicy. Pożar oczywiście spowodowany zapłonem graciarni, która była  w koło pieca. Efekt to spalona całe wyposażenie piwnicy, prawie 30ton wody wlane w piwnice( w bliskiej okolicy pieca prawie 10 ton węgla i dobre kilka m3 drzewa-dom posła to węgiel ma :upside-down-face_1f643-small:). W piwnicy było dosłownie wszystko po za porządkiem. Gospodarz domu o tym, że jest coś nie tak zoorientował się jak nad ranem w pokoju zaczęło być dziwnie gorąco a podłoga nad piwnicą była conajmniej ciepła. W tym czasie w piwnicy strop dochodził miejscami do 200°C. Działania zakończone po 6h.

20221228_111218.thumb.jpg.9af5ac9920badc1f7ec290d11eda9e2d.jpg

Tyle sportu w ramach wolontariatu a jutro służba penitencjarna :ph34r:

Edytowane przez niebieskiultras
  • Super! 2
  • Smutny 1
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, niebieskiultras napisał(a):

Gospodarz domu o tym, że jest coś nie tak zoorientował się jak nad ranem w pokoju zaczęło być dziwnie gorąco a podłoga nad piwnicą była conajmniej ciepła

niesamowite.. gość nie ma żadnej czujki, nic? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1uq napisał(a):

niesamowite.. gość nie ma żadnej czujki, nic? :blink:

Nic. Dosłownie nic. Wejscie do piwnicy tylko z zewnątrz i to w sumie domowników uratowało bo całe zadymienie szło na zewnątrz a nie uciekało do środka.

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, STIFF napisał(a):

piękny jest Wałcz o tej porze roku ;)

Nigdy nie byłam, wierzę na słowo :P

 

20221227_160332.jpg

 

Prawie jak na Opływie Motławy  ;)

 

Z Cypru pozdrawiam, dziwne jabłka tu rosną :P

 

20221229_082839.jpg

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Szürkebarát napisał(a):

Poczucie humoru, to cenna i wyjątkowa cecha charakteru nas, ludzi. Jednakowe poczucie humoru - to cenne towarzysko znalezisko. Móc zaobserwować takie duety, tria, tercety itd. to dla doświadczonego obserwatora kolejne potwierdzenie słuszności rozumowania, pamiętając że nie ma konieczności mieć jednakowego czy nawet podobnego poczucia humoru z kimkolwiek.

 

PS. U mnie nikt nie jest i nie będzie w killfile. Taki u mnie klimat.

Tylko nie należy mylić poczucia humoru, z usilnymi próbami dowalenia się do kogoś. Dlatego zgodnie z takim jednym wierszykiem Tuwima o mezaliansie dla psa u mnie killfile jest i będzie. Bo u mnie jest inny klimat :)

 

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze, teraz z wzajemnością" - Anthony Hopkins. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał(a):

Tylko nie należy mylić poczucia humoru, z usilnymi próbami dowalenia się do kogoś. Dlatego zgodnie z takim jednym wierszykiem Tuwima o mezaliansie dla psa u mnie killfile jest i będzie. Bo u mnie jest inny klimat :)

 

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze, teraz z wzajemnością" - Anthony Hopkins. :)

Nikomu na TF nie dowaliłem choć rozmaitych drażni jakoś sama moja obecność i korzystają z każdej okazji żeby choć popluć w moim kierunku.

Jeśli zaś chodzi o przyrównywanie się do kogoś to "Miej proporcjum, mocium panie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

Nikomu na TF nie dowaliłem choć rozmaitych drażni jakoś sama moja obecność i korzystają z każdej okazji żeby choć popluć w moim kierunku.

Jeśli zaś chodzi o przyrównywanie się do kogoś to "Miej proporcjum, mocium panie".

Ale ja nie pisałem tego o Tobie :)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cyprze jest też niejaki P. Jaki, w Lordos Beach Hotel and Spa. 

Przypadek? Nie sądzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blixten napisał(a):

 

Zapytałeś chociaż z jakiej partii zanim zacząłeś gasić ? :P

Poseł znany u mnie w okolicy siedzi zaraz za prezesem w sejmie ;)

Akurat w ratownictwie nie ma co patrzeć na poglądy polityczne bo liczy sie zdrowie i życie człowieka.

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...