Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Blixten napisał:

 

Jeśli benzyna to jeszcze pół biedy, ale wyobraź sobie smród diesla w hali garażowej, gdzie kompletnie nie ma uzasadnienia dla takiej głupoty.  

Ja takim zawsze zwracam uwagę i działa.

Wal na czerwono jak Ci się ie podoba moja opinia :) 

A gdyby....a gdyby wyobraź sobie, był tam  kierowca Kamaza z odpalonym zimnym silnikiem ? 

Takie szukanie dziury...sory, guza.

 

 

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skwaro napisał:

Z odpalonym autem dłużej niż minutę w terenie zabudowanym można się nadziać na mandat 100zł bo przepisy tego zabraniają. A poza tym po co siedzieć w stojącym aucie i zatruwać powietrze, które u nas i tak jest mocno kiepskie w zimie, jak można się przejść kawałek. Cieplej się zrobi, zdrowia raczej nie ubędzie i paliwa szkoda na stanie w miejscu :)

Natomiast stojąc  na przejeździe  kolejowym bezkarnie można  mieć  włączony silnik i tak stać  nawet i 30 min bo tyle pociągów  nie pozwala na otwarcie szlabanu wczesniej. I tu nikomu nie przeszkadza to. 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał:

A gdyby....a gdyby wyobraź sobie, był tam  kierowca Kamaza z odpalonym zimnym silnikiem ? 

Takie szukanie dziury...sory, guza.

 

Nie, nie potrafię sobie wyobrazić Kamaza w hali garażowej gdzie prześwit w bramie wjazdowej wynosi 2m wysokości. 

Traj egen ;) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ipsx82 napisał:

Natomiast stojąc  na przejeździe  kolejowym bezkarnie można  mieć  włączony silnik i tak stać  nawet i 30 min bo tyle pociągów  nie pozwala na otwarcie szlabanu wczesniej. I tu nikomu nie przeszkadza to. 

Mnie uczyli na kursie że jak się staje przed zamkniętym szlabanem to się wyłącza silnik. Ale nigdy nie sprawdzałem czy przepisy tego wymagają. Mi wystarczy zdrowy rozsądek...

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, skwaro napisał:

Mnie uczyli na kursie że jak się staje przed zamkniętym szlabanem to się wyłącza silnik. Ale nigdy nie sprawdzałem czy przepisy tego wymagają. Mi wystarczy zdrowy rozsądek...

Przepisy tylko zabraniają na prace silnika ponad minutę jeśli nie jesteśmy w ruchu , natomiast przejazdy kolejowe i korki to warunki związane z ruchem i dozwolone choć niczym się nie różniące od stania na parkingu z włączonym silnikiem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Blixten napisał:

Sam Minister Zdrowia prosił Wam przekazać treść SMSa:

 

"Dziekujemy, ze zaszczepiles sie dawka przypominajaca. Szczepienie COVID-19 chroni przed omikronem. Zachec innych do zaszczepienia sie. Wiecej na pacjent gov"

 

Dostałem 2 takie wypociny. To jest bezczelność! Nie sobie kurdupel pogada z posłanką Hałas, a nie porządnych ludzi mobbinguje.

 

Można gdzieś zgłosić, żeby mi tego syfu nie wysłali?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, subleo napisał:

 

Dostałem 2 takie wypociny. To jest bezczelność! Nie sobie kurdupel pogada z posłanką Hałas, a nie porządnych ludzi mobbinguje.

 

Można gdzieś zgłosić, żeby mi tego syfu nie wysłali?

@subleo ? Numer telefonu na portalu pacjenta został podany? No to...

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...