Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, euyot napisał:

Że wyjazd na wakacje.

Do zobaczenia:hi:

 

W Gdańsku tylko 24 stopnie ;). Jakby co w Poznaniu na Starym Rynku o godzinie 12:00 koziołki trykają się, a w zoo mamy słonie geja ;) to takie lepsze atrakcje.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, adamW202 napisał:

Chyba nigdy mi się te miejsca nie znudzą

 

Orle, zacne miejsce. Jak na razie byłem tam tylko w zimie na biegówkach. Dużo ludzi przy takiej pogodzie jest teraz w Izerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kytutr napisał:

Orle, zacne miejsce. Jak na razie byłem tam tylko w zimie na biegówkach. Dużo ludzi przy takiej pogodzie jest teraz w Izerach?

Nie jest źle, rzekłbym iż mniej niż w roku ubiegłym. Pogoda właściwie nie jest najgorsza, w gęstym lesie jest przyjemnie chłodno, wilgotno i pachnąco a jadąc rowerem zawsze jakiś tam ruch powietrza jest nawet na otwartej przestrzeni tylko pot wtedy leje się...oj leje. Dziś niestety całe niebo zaciągnięte i burze idą, wymieniłem klocki hamulcowe w swoim rowerze bo zjechałem wczoraj do zera i siedzę z młodym patrząc jak zaraz zacznie padać, chłodno, fajnie tylko nudno dzisiaj.

20210717_110856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Od razu pomyślałem o Górach Izerskich choć przecież Chatka Górzystów jest drewniana... Monokultura świerka trzyma się mocno. Ech, ponad 30 lat temu tam byłem...

Bo Chatka Górzystów nadal jest drewniana, nic się nie zmieniło w tej kwestii;) niestety tylko takie zdjęcie mam z wczoraj tego miejsca.

20210717_111247.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Fajny rower!

Dziękuję w imieniu syna, chłopak udowadnia że hardtailem "ęduro" da się wszędzie (prawie) jeździć, mój stoi po drugiej stronie tego stołu i widać tylko kierownicę i torbę na małe klamoty;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adamW202 napisał:

Dziękuję w imieniu syna, chłopak udowadnia że hardtailem "ęduro" da się wszędzie (prawie) jeździć, mój stoi po drugiej stronie tego stołu i widać tylko kierownicę i torbę na małe klamoty;)

Zgadzam się z Twoim synem w 100% :superhero:

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że przód też zregenerowałem, nowe tłoczki, gumki, śrubki, odpowietrzniki. Jak nowe :)

 

P. S. Kopnąłem się w zamówieniu i wziąłem 2 komplety tłoczków, ktoś potrzebuje do regeneracji swoich? :)

20210717_152302.jpg

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...