Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ipsx82 napisał:

Na kaca najlepsza niedzielna praca :biglol:

 

Jest już  postęp,  widać  deski od kanału i regał  na wprost. Za tydzien biorę  się za boczne regały.

 

 

20210523_143753.jpg

No dobra - odczepiam się bo sam mam taką stajnię Augiasza do odgruzowania. Pisałem przecież, że zaczęło się od akcji odblokowania zawiasów drzwi garażowych, zespolonych rdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał:

No dobra - odczepiam się bo sam mam taką stajnię Augiasza do odgruzowania. Pisałem przecież, że zaczęło się od akcji odblokowania zawiasów drzwi garażowych, zespolonych rdzą.

 

Nie chcę pośpieszać, ale do końca roku zostało tylko 222 dni :coffee:.

Edytowane przez llkuba
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Termin niezły tylko, że wkrótce praca (zawodowa i zarobkowa) mnie zawłaszczy ale na ambicję mi wjechałeś :lol: .

 

Panie zamawiasz kontener wielkości garażu i lecisz z tematem :biglol:. Nie ma to tamto, wymówki typu praca zawodowa i zarobkowa. Subaru musi mieć gdzie mieszkać :biglol:. Panie więcej serca i czułości :mrgreen:.

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, llkuba napisał:

 

Panie zamawiasz kontener wielkości garażu i lecisz z tematem :biglol:. Nie ma to tamto, wymówki typu praca zawodowa i zarobkowa. Subaru musi mieć gdzie mieszkać :biglol:. Panie więcej serca i czułości :mrgreen:.

... przecież to wszystko co jest w garażu to przydasię! A ten garaż mam jakieś 330 km od stałego mp Szarego Mnicha. Serce i czułość pojawiły się natychmiast gdy drzwi stanęły otworem i garaż jakby westchnął żeby mu coś tam wprowadzić. Już mnie bardziej nie wkręcaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Miejsce do parkowania masz? Jakby co to moja propozycja jest aktualna. Ups. Pisałaś że idziesz więc nie potrzebne ci miejsce do parkowania. Raczej. :lol:

Pojechałam te 2 kilometry, bo pada :lol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JobForACowboy napisał:

... dzisiaj puszczałem na pasach 8-9 latka, który widząc WRXa, podniósł kciuka do góry i zrobił charakterystyczną dla black metalowców minę, kiwając głową.

Śmiałem się chyba jeszcze kilometr emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png
 

A przygazówkę zrobiłeś, żeby posłuchał trochę silnika? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przygazówkę zrobiłeś, żeby posłuchał trochę silnika? B)
Co ty! Panewka by mi się obróciła pewnie! Dostał bulgotu z przelotu.

I powiem więcej... Ostatnio jak zjeżdżałem do garażu przechodził nastolatek, który postąpił podobnie, ale z jeszcze groźniejszą minę zrobił...
Dorośli odprowadzają wzrokiem niebieskiego Bloba, ale ekspresyjne są tylko dzieciaki. W sumie słodkie kurła.
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, JobForACowboy napisał:

Co ty! Panewka by mi się obróciła pewnie! Dostał bulgotu z przelotu. emoji6.png

I powiem więcej... Ostatnio jak zjeżdżałem do garażu przechodził nastolatek, który postąpił podobnie, ale z jeszcze groźniejszą minę zrobił...
Dorośli odprowadzają wzrokiem niebieskiego Bloba, ale ekspresyjne są tylko dzieciaki. W sumie słodkie kurła.

Ale to znak, że duch motoryzacji nie umiera...odradza się w drugim pokoleniu.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...