Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Michał W. napisał:

Niezła myśl ale na urlop czy się przeprowadzić?

Mi podobają się obie opcje. :)

Jakbym miał pewność i możliwość pracy zdalnej na tych zasadach jak teraz w czasie pandemii to już bym wystawiał mieszkanie i szukał działki w Bieszczadach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michał W. napisał:

Niezła myśl ale na urlop czy się przeprowadzić?

Mi podobają się obie opcje. :)

Raczej tylko urlop. Potrzebuję infrastrukturę dla młodego, jak podrośnie i się usamodzielni można myśleć o wyprowadzeniu się w cholerę. Ale skoro Bieszczady to czemu nie od razu nasze ukochane Włochy? :)

39186491_2016896581675129_5805135289705824256_o.jpg

39572613_2025889914109129_4494548142707965952_n.jpg

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichu marzę na starość do Chorwy się przerzucić. Moi przodkowie ze strony ojca stamtąd pochodzą i podoba mi się tam wielce teren oraz mentalność ludzi. A że jestem też żeglarzem maniakalnym to do kompletu jakby łajbka własna była to by był szał :) wystarczy teraz tylko szybko stać się sławnym i bogatym i można realizować cel :)

FB_IMG_1604127722298.jpg

Edytowane przez eurojanek
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eurojanek napisał:

Ja po cichu marzę na starość do Chorwy się przerzucić. Moi przodkowie ze strony ojca stamtąd pochodzą i podoba mi się tam wielce teren oraz mentalność ludzi. A że jestem też żeglarzem maniakalnym to do kompletu jakby łajbka własna była to by był szał :) wystarczy teraz tylko szybko stać się sławnym i bogatym i można realizować cel :)

FB_IMG_1604127722298.jpg

Pływałem w Chorwacji, Słowenii i Włoszech. Chorwaci z nich najmniej przyjaźni turystom i podejściem najbardziej podobni naszym góralom. Kombinują jak wyciągnąć najwięcej kasy. Nam raz nawet próbowali wmówić że nasze całoroczne ubezpieczenie jachtu na cały świat u nich nie działa i mamy kupić ich ubezpieczenie za 200 Euro bo jacht był ze Słowenii. No ale to moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, llkuba napisał:

Nie wiem jak Wy ale zawsze gdy jestem od 10 - 14 dni na wakacjach to zawsze chcę wrócić do domu, do łóżka, do frytkownicy -_-.


Ale gdybyś nie wyjechał to chciałbyś od tego wszystkiego uciec...

;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Knurek1111 napisał:


Ale gdybyś nie wyjechał to chciałbyś od tego wszystkiego uciec...

;) 

 

Tak jak piszesz marze o urlopie a ostanie dwa dni chcę wrócić do domu. Mało tego na wakacje zawsze zabieram jasiek do spania :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...