Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, llkuba napisał:

Najserdeczniej przepraszam jeźeli uraziłem Twoją menskość :).

Bez przesady, tak się tylko czepiam, często w pracy odbierając telefon i przedstawiając się imieniem i nazwiskiem per Pani do mnie mówią :D. Uroki sekretariatu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to cholera weźmie :(

Nie pojechałem na Plejady, żeby na terenowej czegoś nie urwać ;) to pod marketem zawadziłem o barierkę przy szlabanie. Masakra :cry:

B6145E0B-EEFA-47F1-BEE5-E66725E3610D.thumb.jpeg.e068648ce42c2223df86a02254683ccb.jpeg

 

Musiałem wyglądać na naprawdę dobitego bo Dziecko „zrobiło” mi wcześniej Dzień Ojca :D

E314DBAC-9D6B-4CD3-A80C-89D01FEE5604.thumb.jpeg.4e61406fd3e08b02ba5bb04c870a7b7e.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Can Dance. Bylem i... nawet nie wiem jak to opisac. Kto moze niech nie odpusci, filmu nie moge wstawic-pewnie za stary jestem. Najlepszy koncert (choc to chyba slowo nieoddajace calosci) na jakim mialem okazje byc-system zmielony calkowicie. Wszystkim udajacym sie tam zycze takich doznan jakie mi sie trafily :yahoo:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Can Dance. Bylem i... nawet nie wiem jak to opisac. Kto moze niech nie odpusci, filmu nie moge wstawic-pewnie za stary jestem. Najlepszy koncert (choc to chyba slowo nieoddajace calosci) na jakim mialem okazje byc-system zmielony calkowicie. Wszystkim udajacym sie tam zycze takich doznan jakie mi sie trafily :yahoo:
 
 

Gdzie był??
Ja trafiłem w 1996 na promocyjny koncert płyty 'The spiritchaser' w Toronto. Magia. Ale To był jeszcze mniej elektroniczny DCD. A teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przemekka napisał:

A ja od wczoraj w takim wirze pracy, że nawet nie mam czasu na wspomnienia. Zaraz kończę w Sączu i jadę do Krakowa na dyżur. 

Jedyne pocieszenie, że BRZ- tem. :superhero:

 

 

No właśnie w wątku Pleajadowym Ciebie nie ma ... jak znajdziesz chwilkę wrzuć jakieś fotki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak na debiut to całkiem nieźle. 6 miejsce w klasie i 21 w generalce. 

 

Biorąc pod uwagę, że było to moje trzecie "ściganie" w życiu (raz kiedyś dawno temu byliśmy na zlocie imprez i raz byłem na zlocie aut 4x4 na torze w Kielcach) oraz pierwsze BRZ-tem, to wynik uważam za sukces. Gdyby nie dwa moje głupie i proste błędy i dwie taryfy, to wynik byłby znacznie lepszy. Zresztą przegrałem z nie byle kim. ;)

A z Tomkiem udało mi się wygrać na 6 próbach.  :rolleyes:

 

Czy terenowa lepsza? Na pewno inna. Ciekawe i ładniejsze są dojazdówki, jest kontakt z naturą, ale auta (jeśli chce się rywalizować na poważnie) dostają bardziej w kość. Na szosowej też są emocje i nawet @Justi stwierdziła, że za rok chyba pojedziemy szosową. 

 

A właśnie. Byliście na imprezie końcowej?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :) 

Z terenową oczywiscie żartowałem sobie lekko. Po turszosie w zeszłym roku powróciliśmy na tur-ter, i to jest chyba jednak coś, co odpowiada mi najbardziej :).

Na imprezie bylismy, ale niezbyt długo bo Anka. Nawet nie wykorzystałem wszystkich, w ambitnej liczbie nabytych, kartek na piwo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...