Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinuję, jak najlepiej dotrzeć do Aveiro... żeby było tanio i żeby samolot poleciał... Nie tak jak w zeszłym roku do Paryża ;)

I noclegów szukam ... również coś wspaniałego i niedrogo :D

 

Eny sadżestions? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aga napisał:

Eny sadżestions?

 

W ciemno:

https://www.airbnb.pl/rooms/21709537?location=Aveiro%2C Portugalia&s=XjQK1GhX

 

 

 

 

 

:mrgreen::ph34r::superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, llkuba napisał:

Najbardziej lubię PS2 :)

Co prawda nie gram już  6 lat w ps2 ale w fifie 07 doszedłem do sezonu 2022 prowadząc w trybie menager Widzew Łódź :D

Teraz od czasu do czasu na xboxie gram z teściem w boxing night (jakos zawsze przegrywam - boks mi nie leży)  albo z kuzynem Narzeczonej gramy w fife.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niebieskiultras napisał:

Co prawda nie gram już  6 lat w ps2 ale w fifie 07 doszedłem do sezonu 2022 prowadząc w trybie menager Widzew Łódź :D

Teraz od czasu do czasu na xboxie gram z teściem w boxing night (jakos zawsze przegrywam - boks mi nie leży)  albo z kuzynem Narzeczonej gramy w fife.

Po osiągnięciach Reprezentacji i to jak gra nasz Wielkopolski zespół nie mam ochoty na Fife. Ostatni Mundial oglądałem w 1998 roku i ten aktualny :facepalm: .Uwielbiam serie Gran Turismo :) w kolekcji mam prawie każdą część oprócz aktualnego GT Sport bo nie mam jeszcze PS4 ale to kwestia czasu (wolałem kupić nowy wzmacniacz). Zbieram wszystko co związane z Playstation pod warunkiem niewygórowanej ceny. Na Xboxa proponuję Forze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, llkuba napisał:

Po osiągnięciach Reprezentacji i to jak gra nasz Wielkopolski zespół nie mam ochoty na Fife. Ostatni Mundial oglądałem w 1998 roku i ten aktualny :facepalm: .Uwielbiam serie Gran Turismo :) w kolekcji mam prawie każdą część oprócz aktualnego GT Sport bo nie mam jeszcze PS4 ale to kwestia czasu (wolałem kupić nowy wzmacniacz). Zbieram wszystko co związane z Playstation pod warunkiem niewygórowanej ceny. Na Xboxa proponuję Forze ;)

W forzie teścia klepie każdym autem :D

W grand turismo 4 spędziłem kilkanaście dni na granie i nawet połowy nie przeszedłem. Mam kilka pomodzonych aut i wszystkie licencje zrobione.

 

Ale wciąż mało. Jakos bardziej leży mi nfs

31 minut temu, przemekka napisał:

Wygrać z teściem byłoby niepolitycznie. ;)

 

 

E tam.

Poprostu kwestia ćwiczeń. Jak Teściu potrafi grac po 5-6 w boxing night to ma wszystkie knify opanowane.

 

Teraz z kolei próbuje mnie namówić na motocykl(zrobił ostatnio kat A ) ale dyplomatycznie odmawiam mówiąc że wole 4 kółka.

A motocykle jakiw wymyśla które chce kupić to istne sleepery :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, niebieskiultras napisał:

W forzie teścia klepie każdym autem :D

W grand turismo 4 spędziłem kilkanaście dni na granie i nawet połowy nie przeszedłem. Mam kilka pomodzonych aut i wszystkie licencje zrobione

Teściu musi dostać oklep :thumbup:. Gram w GT bez asr, abs linii pomocniczych itp. czysty symulator ;).  

32 minuty temu, niebieskiultras napisał:

Ale wciąż mało. Jakos bardziej leży mi nfs

Wiekszość NFS to bardziej zręcznościówki i to płatne DLC które funduje nam EA dlatego lubię PS2. 

Godzinę temu, przemekka napisał:

Wygrać z teściem byłoby niepolitycznie. ;)

 

Jak jest kanalia to trzeba z nim walczyć:D.

 

39 minut temu, niebieskiultras napisał:

Teraz z kolei próbuje mnie namówić na motocykl(zrobił ostatnio kat A ) ale dyplomatycznie odmawiam mówiąc że wole 4 kółka.:D

A motocykle jakiw wymyśla które chce kupić to istne sleepery

Kat A jest super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, llkuba napisał:

 

Kat A jest super ;)

 

Prędzej zrobie licencje rajdowa niż kat A ;)

 

Teraz kierunek kat C przede mna alw zobaczymy jak dotacja pójdzie

4 godziny temu, przemekka napisał:

Też mnie czasem jeszcze ciągnie do dwóch kółek. :rolleyes:

 

Tesciu celuje w Yamahe FJR lub Bmw 1200 RT chociaż ostatnio kusi go TDM'ka

 

Mnie nigdy nie jarały 2 koła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemekka napisał:

Ja miałem cruisera Yamahę Dragstar 1100. Odczucia z jazdy super, ale strach przed kraksą mimo bezpiecznej i ostrożnej jazdy przeważył.

 

 A ja myślę o hondzie shadow 750 (albo 700 - nie pomnę) jeździłem ostatnio, kapitalna maszyna :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Guliwer napisał:

Wie co dobre (moje byłe):

image.thumb.png.70f19142218865738c6bb8a4ed19a99f.png

image.thumb.png.5f649861301c30d5b6e95e6c55431897.png

Fjra kusi momentem i wyposażeniem.

Mamy znajomego który ściąga policyjne motocykle z Francji. I ma multum fjr od 2009 czy 2011 tylko mają pewne maknamenty które zastanawiaja nad sensem kupna :

1. Przebiegi.+90 tys km

2. Kanapa 1 osobowa

3. Lakier do odnowienia

Na plus

1.W pełni regulowany zawias ohlinsa

2.Cena

3. Kufry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Fjra kusi momentem i wyposażeniem.

Nie da się nim jechać 50 kmh, za moich czasów "nie było" ograniczeń i rzadko jeździłem poniżej 100 w mieście i 200 na trasie. Ale może Teściu ma spokojny charakter.

TDM to czysta poezja i miód, to jedyny motocykl, którego żałuję, że sprzedałem. No może jeszcze CZ ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Guliwer napisał:

Ale może Teściu ma spokojny charakter.

 

 spokojny jest ale lubi sprawdzić ile da się czymś jechać ;) Oczywiście na niemieckiej autobanie :)a nie na drogach krajowych czy w terenie zabudowanym.

 

Burgman którego ma teraz jako "pojazd na grzyby" potrafi 180km/h jechać a i 1.9tdi kopie nawet na autostradzie i spod świateł.

 

Jedynie kijanki nie sprawdzal ile pojedzie po remapie bo przed remapem przy 180 ceed puchł.

 

Clio ja sprawdziłem i nie wiedziałem  że  1.2 potrafi jechac 190km/h :o Prawie tyle co moja była impreza.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha ma super motocykle nawet zdwawałem prawko na YBR a wzmacniacze to czysta poezja dla ucha;).

 

Godzinę temu, niebieskiultras napisał:

Clio ja sprawdziłem i nie wiedziałem  że  1.2 potrafi jechac 190km/h :o Prawie tyle co moja była impreza.

Yaris 1.0 moc 68-koni, rocznik 2000, przebieg jak na liczniku :biglol:.

 

 

DSC_0087.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, llkuba napisał:

Yamaha ma super motocykle nawet zdwawałem prawko na YBR a wzmacniacze to czysta poezja dla ucha;).

 

Yaris 1.0 moc 68-koni, rocznik 2000, przebieg jak na liczniku :biglol:.

 

 

DSC_0087.JPG

Clijacz ma 75 kunia i przebieg 5 razy mniejszy :D 

Ale to wykonanie auta to porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, niebieskiultras napisał:

Clijacz ma 75 kunia i przebieg 5 razy mniejszy :D 

Ale to wykonanie auta to porażka...

Jeszcze by poszła z 2km ale nie chciałem już męczyć ... 2.5RS zamkną licznik na godzine 6 ;) ale to były inne czasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, llkuba napisał:

Jeszcze by poszła z 2km ale nie chciałem już męczyć ... 2.5RS zamkną licznik na godzine 6 ;) ale to były inne czasy. 

 

Osobiście zamknąłem licznik w jednym aucie - gc wrx czy tam.sti po przekładce. Zegary do 180km/h ;)

 

Za pasażera największe wrażenie zrobiło na mnie zamkniecie licznika w tatrze

120km/h w tak leciwym aucie z prawie 7 tonami wody za plecami działa na wyobraźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, niebieskiultras napisał:

 

Osobiście zamknąłem licznik w jednym aucie - gc wrx czy tam.sti po przekładce. Zegary do 180km/h ;)

 

Za pasażera największe wrażenie zrobiło na mnie zamkniecie licznika w tatrze

120km/h w tak leciwym aucie z prawie 7 tonami wody za plecami działa na wyobraźnie.

:biglol: jeszcze w Yaris TS odcinka na 5 biegu i przy okazji zamknięty licznik. Skuterem Vespa 50 ET2 z szybą po tuningu 90 km/h normalne spalanie 4,5 litra na 100km. W Daichatsu Applause też zamknęliśmy licznik.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...