Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

To nie impreza. To słynne kiełbaski z Nyski pod Halą Targową. Przejeżdżalismy tamtędy i naszła nas ochota. :)

 

A swoją drogą to we czwartki odbywają się tutaj czasem spoty Subarowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Aga napisał:

Bo odejdzie ;)

 

 

Nie wierzę w takie rzeczy ale,

Czyli Kobieta powinna sama kupować sobie buty ? Nawet za kasę męża/chłopaka?  przecież to wychodzi na jedno czy ja zapłacę czy Ona moją kartą

9 minut temu, Justi napisał:

To nie impreza. To słynne kiełbaski z Nyski pod Halą Targową. Przejeżdżalismy tamtędy i naszła nas ochota. :)

 

A swoją drogą to we czwartki odbywają się tutaj czasem spoty Subarowe.

Krakowa to zupełnie nie znam   :) No może po za drogą do SA w KRK i na rynek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zodiak napisał:

Nasz Prosiaczek nazbierał wiaderko podgrzybków i trochę borowików

ouo0vb.jpg

ztcp to  grzybow nie  zbiera  sie  i  nie  przetrzymuje  w  plastikowych  pojemnikach :hmm: 



btw: kawa 

a  za  3  godziny  charytatywna  10 w  Chudowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę przerost formy ze snorkelem w Foresterku , ale wygląda zacnie nawet z tyłu, przyznaję 
Niby tak ale jak bym mial wtedy to nie musial bym robić remontu silnika za pare tys. :(66962129f8c55b16ebf9c9a024c3779b.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że dziś było super. :thumbup:

 

Maciek dzięki za wycieczkę. :)

Dnia 9.09.2017 o 15:08, Guliwer napisał:

 

@przemekka no w końcu jakieś normalne kieliszki ;) a jak się mają nasze grawerowane?

 

Czekam na projekt graweru. Poza tym będziemy testować grawerowanie w Krakowie. Jeśli wyjdzie dobrze i taniej to  zrobimy na miejscu. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że piątkowo-sobotnie przyjęcie było niezwykle udane :) Potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że nie mogę udokumentować tego stosowną sesją zdjęciową B)

 

Melduję, że @mahu to ekstra gość - był tak dobry, że zanim zniknął dokonał na moją rzecz cesji swojej żony najżońszej  :) Zatem obawy kolegi Bartosza dotyczące monogamii mojej żony najżońszej są cokolwiek nieuzasadnione :P

 

Nie wiem jak u Was, ale u mnie, w Szczecinie za oknem piękny dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sluf napisał:

Melduję, że @mahu to ekstra gość - był tak dobry, że zanim zniknął dokonał na moją rzecz cesji swojej żony najżońszej  :) Zatem obawy kolegi Bartosza dotyczące monogamii mojej żony najżońszej są cokolwiek nieuzasadnione :P

Mam wątpliwości, co do skuteczności tej czynności prawnej. Przede wszystkim jest ona chyba sprzeczna z przysięgą małżeńską i kro. Po drugie nie wiadomo jaką formę miała ta cesja, oraz czy wszystkie zainteresowane Strony wyraziły stosowne zgody. Czy małżonka wie o ciąży sekretarki ? :P  Pozostaje także kwestia ewentualnego naruszenia prawa kanonicznego, ale w tej materii to trzeba się Wielebnego zapytać.  

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elmomiej ufność Panie Meceniuszu - wszystko odbyło się zgodnie z (wykoślawioną) literą prawa, a nawet i nieco wbrew temu prawu - nic to jednak, ważne, że wilk syty i owca zaspokojona, czy jak to tam było. Co do ciąży byłej sekretarki to Ty się tłumacz, albowiem mały Elmo i jego mama planują przeprowadzkę do Warszawy w celu bliżej mi nieznanym ;) A prawem kanonicznym się nie przejmuję, grywało cię w Cannon Fodder, zatem jestem znakomitym kanonierem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sluf napisał:

wszystko odbyło się zgodnie z (wykoślawioną) literą prawa, a nawet i nieco wbrew temu prawu

Jak nic zatem art. 58 k.c. i nieważność czynności prawnej :P, a stan ukontentowania wszystkich Stron wymaga jednak dowodu ;) 

 

5 minut temu, sluf napisał:

Co do ciąży byłej sekretarki to Ty się tłumacz, albowiem mały Elmo i jego mama planują przeprowadzkę do Warszawy w celu bliżej mi nieznanym ;)

No i widzisz co narobił ten @mahu :P

 

6 minut temu, sluf napisał:

grywało cię w Cannon Fodder

Niejedno wzgórze zapełniłem nagrobkami B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...