Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, llkuba napisał:

"strażakiem i gasić pożary" to porozmawiaj z odpowiednimi osobami, ale możliwe, że zabraknie Ci wody w sikawce.

Sikawek już dawno się nie używa- mniej więcej od czasu zpopularyzowania transportu samochodowego.

Obecnie operuje się prądownicą :mrgreen:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…że chciałbym zameldować, że… ale mi się odechciewa, bo moje „melduję, że” zostanie zalane falą (pardon) pustosłowia, która się wylała po sponiewierania banem PT Forumowicza przez PT Moderatora, który to zamiast wziąć na klatę tę przykrą okoliczność (Forumowicz a nie Moderator), to… no właśnie...

A tu twardym trzeba być, a nie miętkim, żeby nie rzec (bez urazy) miękiszonem. ;)

Któż z nas nie został upomniany czy urlopowany? I co? I nic. Absolutne NIC.

Postuluję wydzielić ten wątek, bo szkoda tego, który był (do niedawna) fajny. :)

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zrozumienie i pozytywne reakcje na mój postulat. ;) Niestety skończyła mi się już "amunicja" i nie mogę wszystkich Was poczęstować lajkami, uśmiechami i zielonymi strzałkami. Jutro to nadrobię... Czuwaj!

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu brakuje mi jeszcze jednej osoby, która nie skrytykowała, lub nie spróbowała ośmieszyć tego co napisałem :) Zupełnym przypadkiem zestaw osób tożsamy z adwersarzami z wrażego tematu, którzy nie potrafią się pogodzić z moimi opiniami :) Ale spokojnie, błotka do rzucania wystarczy dla wszystkich :)

 

A tymczasem idę do sklepu po piwo, dobra IPA dobra na wszystko :)

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skwaro napisał:

A tymczasem idę do sklepu po piwo, dobra IPA dobra na wszystko :)

Nie wiem, ale jakoś nie mogę się przekonać do tego smaku. Na zlocie na Śląsku jak już wysączyliśmy wszystko, to została właśnie IPA, ale wzdrygali się nawet najwięksi twardziele ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak żeby zmienić temat ...

W National Geographic ukazał się artykuł o wyprawie subariadowej na Korsykę. 

 

https://www.national-geographic.pl/artykul/duchota-korsyki

 

Jak dla mnie trochę mało w nim Subariady.:unsure:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, przemekka napisał:

 

Hmmm. Ja? :D

Rachunek prawdopodobieństwa nie oznajmia kiedy to nastąpi. Oznajmia, że nastąpi kiedyś.

28 minut temu, Aga napisał:

@RedSasza, nie marudź :lol:

 

@RedSasza nie marudzi pisząc

38 minut temu, RedSasza napisał:

…że chciałbym zameldować, że… ale mi się odechciewa, bo moje „melduję, że” zostanie zalane falą (pardon) pustosłowia, która się wylała po sponiewierania banem PT Forumowicza przez PT Moderatora, który to zamiast wziąć na klatę tę przykrą okoliczność (Forumowicz a nie Moderator), to… no właśnie...

A tu twardym trzeba być, a nie miętkim, żeby nie rzec (bez urazy) miękiszonem. ;)

Któż z nas nie został upomniany czy urlopowany? I co? I nic. Absolutne NIC.

Postuluję wydzielić ten wątek, bo szkoda tego, który był (do niedawna) fajny. :)

To ja opowiem bajkę. Na dobranoc.

 

Przy ognisku śpiewała piosenki harcerskie drużyna harcerzy, oczywiście pod bacznym okiem druhny Drużynowej. Nagle znikąd ("Skąd przychodził, kto go znał/ kto mu rękę podał kiedy") pojawił się jakiś wygnaniec i "wtulał się w krąg ogniska jak w kożuch". Ze swoimi piosenkami. Za nim przyszli, z jego bajki chyba, inni  a harcerze przestali śpiewać swoje piosenki i zaczęli zawodzić nieswoimi głosami.

 

Obozu raczej nie zwiną i nie pójdą dokądś bo to ładne miejsce ale piosenek może im się w tym miejscu już nie chcieć śpiewać. Nawet pod bacznym okiem druhny Drużynowej.

 

Howgh!

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pumex1 napisał:

Nie wiem, ale jakoś nie mogę się przekonać to tego smaku. Na zlocie na Śląsku jak już wysączyliśmy wszystko, to została właśnie IPA, ale wzdrygali się nawet najwięksi twardziele ;)

Bo dobra IPA musi być dobra żeby była dobra, a mało browarów to potrafi :)

Z tych popularniejszych spróbuj Hazy Morning od Pinty, albo Mera od Artezana, chyba że masz dostęp do wynalazków od Browar Ziemia Obiecana, to praktycznie dowolna od nich wyrywa z butów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pumex1 napisał:

Nie wiem, ale jakoś nie mogę się przekonać do tego smaku. Na zlocie na Śląsku jak już wysączyliśmy wszystko, to została właśnie IPA, ale wzdrygali się nawet najwięksi twardziele ;)

 

... mnie też na Śląsku kiedyś próbowano przekonać do nowej mody na IPY czy APY. Za bardzo dla mnie pachnące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał:

Bo dobra IPA musi być dobra żeby była dobra, a mało browarów to potrafi :)

Z tych popularniejszych spróbuj Hazy Morning od Pinty, albo Mera od Artezana, chyba że masz dostęp do wynalazków od Browar Ziemia Obiecana, to praktycznie dowolna od nich wyrywa z butów :)

Muszę popatrzeć w pobliskim sklepie czy coś takiego jest ma półce. Inna sprawa, że najlepsze piwo jakie piłem robi już tu nie zaglądający stary Forumowicz - Wesoły. Kiedyś na spotkanie Srebrnogórskie przywiózł 4 kegi swojej produkcji. Jak spróbowałem stouta w jego wydaniu to wylałem przemysłowe piwo do zlewu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pumex1 napisał:

Muszę popatrzeć w pobliskim sklepie czy coś takiego jest ma półce. Inna sprawa, że najlepsze piwo jakie piłem robi już tu nie zaglądający stary Forumowicz - Wesoły. Kiedyś na spotkanie Srebrnogórskie przywiózł 4 kegi swojej produkcji. Jak spróbowałem stouta w jego wydaniu to wylałem przemysłowe piwo do zlewu. 

Napisz która część Warszawy to Ci powiem gdzie kupić. A za tydzień na Legii jest Warszawski Festiwal Piwa, będzie i Pinta i Artezan i Browar Ziemia Obiecana. Ja też będę, ale to raczej wada :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał:

Napisz która część Warszawy to Ci powiem gdzie kupić. A za tydzień na Legii jest Warszawski Festiwal Piwa, będzie i Pinta i Artezan i Browar Ziemia Obiecana. Ja też będę, ale to raczej wada :D

Mam blisko ale już nie będę próbował tam zawitać. I tłumy i ceny mnie odstraszają. To nie festiwal tylko opłacana z biletowych wpłat komercyjna impreza napędzająca sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...