Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Szürkebarát napisał:

Czy ty dobrze zrozumiałeś o co chodzi w zero emisyjności i elektro coś tam głoszonych ostatnio wszem i wobec? Kiedyś od razu została by ci przypięta łata reakcjonisty i wstecznika, hamulcowego postępu. ;)

A tak nawiasem mam fv,zbieram deszczówkę...a na końcu jest recykling tego co na placu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, siara76 napisał:
21 minut temu, Szürkebarát napisał:

Czy ty dobrze zrozumiałeś o co chodzi w zero emisyjności i elektro coś tam głoszonych ostatnio wszem i wobec? Kiedyś od razu została by ci przypięta łata reakcjonisty i wstecznika, hamulcowego postępu. ;)

A tak nawiasem mam fv,zbieram deszczówkę...a na końcu jest recykling tego co na placu:D

Teraz ja rozumiem lepiej. Tandor zamierzasz ogrzewać gazem LNG z polskiego ekologicznego gazoportu? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szürkebarát napisał:

Teraz ja rozumiem lepiej. Tandor zamierzasz ogrzewać gazem LNG z polskiego ekologicznego gazoportu? :biglol:

:biglol: nie drzewem żeby jedzonko pyszne było:P a gazem dom grzeję:thumbup:

A wędliny jedz z marketu ekologicznie opalanego gazem ja wolę tradycyjne

IMG_20210227_154158.jpg

Edytowane przez siara76
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerób imponujący. Jakbym ja chciał tak sobie przygotowywać wędliny, na tydzień powiedzmy, to wystarczyło by pudełko po butach i świeca zapachowa ;) . Z marketu. 

 

A tak po za tym - szacun dla zachcianki i realizacji. :puchar:

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mechanik napisał:

Da się tam podejść bliżej? 

Tak, da się. Najpierw przy kasie płaci się 7£ za wstęp na teren muzeum, później 2km z buta i przed kamieniami następne 9£ za wstęp do kamieni. Tego drugiego już nie płaciłem, ale ogrodzone to jest płotem o promieniu około 60metrów. Generalnie jeśli chodzi o atrakcje turystyczne to Stonehenge jest moim największym rozczarowaniem, bo myślałem, że te kamienie to z 3x większe będą :biglol:

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szürkebarát napisał:

Pewnie przez te urządzenia peryferyjne jest tak dziwnie :rolleyes: . No ale przecież jest piąteczek :) .

Kiedy ja serio wolę w kalkulatorze, jakoś się przyzwyczaiłam ;)

 

A tamto już się skończyło, muszę otworzyć kolejne. Co cieszy niezmiernie, to to czerwone wino z rossmana nie wywołuje globusa ;)

Będę testować inne :D

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aga napisał:

Kiedy ja serio wolę w kalkulatorze, jakoś się przyzwyczaiłam ;)

 

A tamto już się skończyło, muszę otworzyć kolejne. Co cieszy niezmiernie, to to czerwone wino z rossmana nie wywołuje globusa ;)

Będę testować inne :D

 

Czekam na wyniki testów bo ja lubię żeby było tanio, i wytwornie. Moi przyjaciele ze Śląska nazywają taką zbitkę słowną "dwa cygaństwa w jednym". :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szürkebarát napisał:

Czekam na wyniki testów bo ja lubię żeby było tanio, i wytwornie. Moi przyjaciele ze Śląska nazywają taką zbitkę słowną "dwa cygaństwa w jednym". :biglol:

Coś wspaniałego i niedrogo? To polecam, kupiłam 3 różne z posta @przemekka i jestem zadowolona ;)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Aga said:

Kiedy ja serio wolę w kalkulatorze, jakoś się przyzwyczaiłam ;)

 

A tamto już się skończyło, muszę otworzyć kolejne. Co cieszy niezmiernie, to to czerwone wino z rossmana nie wywołuje globusa ;)

Będę testować inne :D

 

A skąd to wino (że z Rosmanna to już wiemy ;)). Ja u siebie w Tesco kupuje Apothic Red albo różowe Blossom Hills. Blossom Hills to kalifornijskie a tamto to nawet nie pamiętam....oba z tej samej, niskiej półki ale tez globusa nie powodują :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Niezupełnie...bo zamiarem było zrobienie ładnego serca żeby z okna było widac ale wyszedł znaczek Algidy :biglol: ....lody lubię, ale wybredny jestem B)

Algida to nie jest klasa premium ... a o lodach coś tam wiem podobno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...