Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tommi1 napisał:

Bagażnik jak na sedana to całkiem spory w hawk'u :D.

Nie będę kłócił się bo Subaru są najlepsze :D

53 minuty temu, sikosimazo napisał:

Myślę że sprzedać teraz accorda był by problem bo wyglądało by jakby był specjalnie na handel wzięty, a zdążyłem zrobić cały serwis olej + płyny, regulacje zaworów + jeszcze kilka rzeczy. Przede wszystkim te cło z opłatami  sporo wyszło bo pojemność spora

 

Z nerką za to słabo bo mam skłonność do kamieni xD

Wszystko zależy w jakim stanie jest tamto Subaru. A za jakim silnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, sikosimazo napisał:

Z nerką za to słabo bo mam skłonność do kamieni xD

 

Tym bardziej trzeba się pozbyć tej nereczki ;).

W ten sposób zabezpieczysz się przed bólem związanym z tzw. "rodzeniem" kamieni nerkowych ;)  i/lub  zniwelujesz możliwość wystąpienia kamieni nerkowych o 50 %  :biglol:

 

No dobra żarty nerkowe na bok... kiedyś Ci się znudzi ta honda a wtedy już tylko krok do Imprezy....

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Aga napisał:

Przypominam, że na sali jest moderator. Każdy, również wykropkowany bluzg nagradzany jest punktami lojalnościowymi. Proszę o edycję, bo ja tego gratis nie robię.

 

giphy.gif

 

Poprawiłem

31 minut temu, llkuba napisał:

Nie będę kłócił się bo Subaru są najlepsze :D

Wszystko zależy w jakim stanie jest tamto Subaru. A za jakim silnikiem ?

 

Jedno jest forumowe 2.5 wolnossak, około 60tyś po zrobieniu upg. Akurat zadbana sztuka ale boję się, ze jak wyskoczy znowu upg to nie będę w stanie wyłożyć tak jak obecny właściciel 8000tys. Dlatego przeglądam 2.0 Ale na portalach jakoś slabo. Jedynie ta mi uwagę przykuła ale właściciel z tego co piszę Niby wszystko robi ale nawet nie ma dwóch kompletów opon tylko na zimę kupił sobie nowe dwie na przód. Trochę nędza. Ja do accorda od razu zakupiłem nowe opony 

 

https://m.olx.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-r-2006-sedan-hawkeye-po-serwisie-CID5-IDvAlq5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sikosimazo napisał:

 

Poprawiłem

 

Jedno jest forumowe 2.5 wolnossak, około 60tyś po zrobieniu upg. Akurat zadbana sztuka ale boję się, ze jak wyskoczy znowu upg to nie będę w stanie wyłożyć tak jak obecny właściciel 8000tys. Dlatego przeglądam 2.0 Ale na portalach jakoś slabo. Jedynie ta mi uwagę przykuła ale właściciel z tego co piszę Niby wszystko robi ale nawet nie ma dwóch kompletów opon tylko na zimę kupił sobie nowe dwie na przód. Trochę nędza. Ja do accorda od razu zakupiłem nowe opony 

 

https://m.olx.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-r-2006-sedan-hawkeye-po-serwisie-CID5-IDvAlq5.html

Ciężko jest coś doradzić bo nie widzę tych aut na żywo ale auta z forum przeważnie są w dobrym stanie.

Silnik 2.5 jest Sohc a 2.0 Dohc. 2.5 jest bardziej elastyczny. Musisz przejechać się. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, adamW202 napisał:

tyle w temacie.

:biglol: 

 

12 godzin temu, Aga napisał:

... reklamacje i zażalenia na moje moderowanie proszę składać na The Forum, a nie na FB tudzież gdzie indziej... :facepalm: 

#jakzdziecmi ... 

No proszę a myślałem, że tylko na mnie  skarżą się w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2019 o 07:46, filipk93 napisał:

 

@Tommi1 Gratuluje!! Pewnie jakieś pomodzone bo widzę dodatkowe zegary przez szybe i coś czerwonego, co to pasy? Chlapacze już ma to może śmiało wylądować w nielegalu;) Stwierdzam, że jednak każde STI od GH w góre na wąskiej 17scte wygląda k*jowo!! W Hawku i blobie to nie przeszkadza, natomiast przy tych spompowanych błotnikach to jest tragedia. Mam u siebie to samo, plus ciut za niską oponę więc już w ogóle istna patologia. BTW tylko mi nie mów, że to 18stka, a foto tak wyszło bo cała moja teza pójdzie na marne :D 

@filipk93, dostałeś "bana" za używanie wulgaryzmów?

 

W dniu 14.01.2019 o 13:42, rosaskc napisał:

F**k, zapomniałem :facepalm:

 

@rosaskc, dostałeś "bana" za używanie wulgaryzmów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Aga napisał:

... reklamacje i zażalenia na moje moderowanie proszę składać na The Forum, a nie na FB tudzież gdzie indziej... :facepalm: 

#jakzdziecmi ... 

 

Zażalenie było na sposób działania strony a nie zarządzanie :) (nie mnie oceniać zarządzanie), z jednoczesną prośbą o podjęcie tematu naprawy tego w odpowiednim gronie :D

 

P.S. No ale nie ma to jak wyżalić się na forum ;)   #jakzdziecmi   :P 

4 minuty temu, ThorG. napisał:

nie prowokuj, bo dzisiaj nie chciała nawet kawy

 

image.png.d6a8bc36579581102e575aeb06e98dd4.png

 

Bo było Martini :D wczoraj?! (a może dzisiaj)  :) BDW Też nie chciał bym zamienić Martini na kawę ;)

 

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...