Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, sluf napisał:

Melduję, że dzielnie postanowiłem sobie zrobić wolne od nicnierobienia i o 13:30 jadę do domu B)

 

Phi. Ja od 10 jestem w domu. :P

 

Melduję, że trochę się wkurzyłem w tym całym urzędzie od paszportów. Nie dość, że przenieśli je z powrotem do ciasnego budynku, gdzie będąc o 8.15 miałem numerek 100, to jeszcze robią sobie jaja z opłatą za paszport. 

Przy wejściu jest okienko z wielkim napisem KASA, więc wszyscy grzecznie stoją w kolejce dłuższej niż do paszportów. Po odstaniu swojego okazuje się, że KASA jest prywatnej firmy, która działa sobie na terenie urzędu i pobiera sowitą prowizję od wpłat. Dodatkowo nigdzie nie ma informacji, że opłatę można wnieść (co prawda tylko kartą, ale tak robi chyba z 90% osób) także w okienku, gdzie przyjmowane są wnioski, i prowizja tam jest o połowę niższa. :angry:

 

Hmm. PRZYPADEK? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ipsx82 napisał:

To nie próba marudzenia, to błaganie o pomoc w dojściu do siebie po traumatycznym przeżyciu jakim jest dla mnie wizyta na Poczcie Polskiej :unsure: 

 

 

Coś tam wspominałeś o czekoladzie? Ona podobno poprawia nastrój. :rolleyes:

 

 

slide_332453_3302929_free.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sluf napisał:


Melduję, że dzielnie postanowiłem sobie zrobić wolne od nicnierobienia i o 13:30 jadę do domu B)

Kuźwa Ja nie dam rady do 16:00. U mnie też świeci słoneczko :)

4 minuty temu, Teddy26 napisał:

aż oczy bolą :(

No.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekka No proszę, jednak nie jestem osamotniony w cierpieniach jakie wywołują instytucje użytku publicznego. Już się czuje tronke lepiej na samą myśl że nie tylko mi tak źle :twisted: 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zazdroszczę bardzo wszystkim, którzy mają czas na to, by wstąpić tu za dnia chociaż na troszkę i pogawędzić sympatycznie ;). Też bym chciał i nie bardzo mogę.

Że z nawaleń systemowych było dzisiaj tak, że pod koniec przesłuchania świadka komputer protokolanta się wziął i zaczął aktualizować, protokół w dużej części wsiąkł, czynność trzeba powtórzyć, kolejny termin.... lepiej nie mówić ;). Swoją drogą, to chyba proste ustawić aktualizacje na jakieś późniejsze godziny? Albo w ogóle tak, żeby se móc to włączyć kiedy się chce, a nie żeby się samo włączało?

Że chyba jednak nie bardzo mi się podoba ostracyzm nad miałkim za jego estetyczne zapatrywania (których nie podzielam). 

I jeszcze że nie kliknąłem w link plejadowo-aktywacyjny bo walczę z systemem (rezerwacyjnym) ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, przemekka napisał:

Że kwiecień to fajny miesiąc. ;)

 

Melduję, że całkiem fajny, tylko pytam się, gdzie jest kalendarz od @Guliwer? Przecież @Aga od razu nie usunie, a pewnie i nagrody nie da, tylko pogrozi paluszkiem ;)

 

@B-52 widzisz kolego, mogłeś spokojnie odpuścić to przesłuchanie i pospamować na The Forum, skoro czynność (przesłuchanie znaczy się) i tak trzeba będzie powtórzyć ;) Odnośnie wątku miłośników waleni, kaszalotów i innych baleronów - cóż, miłośnik krągłości wszelakich ma doskonale dopasowany forumowy nick do swojego gustu estetycznego ;)

A perturbacjami z rezerwacją miejsca noclegowego na Plejady nie przejmuj się za bardzo - sam fakt uczestnictwa w tym zacnym wydarzeniu kulturalno-towarzyskim jest bardzo, bardzo... i kolejny raz skłania mnie do zadania sobie zasadniczego pytania - dlaczego do licha znowu nie jadę na Plejady? Pewnie dlatego, że nie mam Subaru, albo dlatego, że mam już zarezerwowany wyjazd w tym terminie...

 

No nic, kawka z rana:

 

coffeeladylook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sluf napisał:

mogłeś spokojnie odpuścić to przesłuchanie i pospamować na The Forum, skoro czynność (przesłuchanie znaczy się) i tak trzeba będzie powtórzyć

 

Tak to właśnie jest, że wiele rzeczy "mogłem", a ja o tym nie wiedziałem i dopiero później mi ktoś powiedział, że jednak mogłem ;).

 

2 godziny temu, sluf napisał:

Odnośnie wątku miłośników waleni, kaszalotów i innych baleronów - cóż, miłośnik krągłości wszelakich ma doskonale dopasowany forumowy nick do swojego gustu estetycznego ;)

 

Czy ja wiem, nie wykluczam, może? Albo nie - po prostu nie wiem. Parafrazując reakcję pewnego sympatycznego użytkownika na krytykę Eneja pasującego jakiemuś innemu użytkownikowi: "Oj tam, każdy wrzuca fotki takie, jakie mu się akurat podobają"

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, B-52 napisał:

Czy ja wiem, nie wykluczam, może? Albo nie - po prostu nie wiem. Parafrazując reakcję pewnego sympatycznego użytkownika na krytykę Eneja pasującego jakiemuś innemu użytkownikowi: "Oj tam, każdy wrzuca fotki takie, jakie mu się akurat podobają"

No tak...:blush: Sam na siebie ukręciłem bicz :facepalm: W sumie, to pewnie nie ma nic złego w tym, że komuś podobają się niewiasty o niezwykle bujnych kształtach i powabie transwestyty, któremu (której?) nie starczyło na dokończenie operacji plastycznych facjaty ;) Pragnę jednakże zauważyć, iż w celu zapoznania się z twórczością artysty zwanego Enejem należy najpierw "kliknąć" w odpowiedni link, czy też film - w Estetach od razu jesteśmy atakowani mniej, lub bardziej estetycznymi obrazami ;) A co się zobaczyło, to się nie odzobaczy :unsure:

 

16 minut temu, B-52 napisał:

Tak to właśnie jest, że wiele rzeczy "mogłem", a ja o tym nie wiedziałem i dopiero później mi ktoś powiedział, że jednak mogłem ;).

W serialu South Park był taki superbohater Captain Hindsight - nie wiem dlaczego, ale jakoś mi się to tak przypomniało ;)

 

Melduję, że czas na kolejną kawę:

83f4e72a7ad938580e103a4061c4d8f5.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...