Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, elmo napisał:

Śnieg pada :)

Masz sanki?

 

Melduję, że do Szczecina zawitała zima - to znaczy, jest lekki mróz, a to już coś w tym zapomnianym przez Latającego Potwora Spaghetti miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja melduję, że hipotermia objawia się raczej otępieniem i spowolnieniem funkcji życiowych, zatem kąpiel w jeziorze (albo i Jeziorze) raczej za orzeźwiającą uchodzić nie powinna, no chyba, że kąpałeś się na ten przykład w sierpniu, ale dopiero teraz wróciłeś, aby o tym zameldować

W tym czasie się kąpałem i uwierz mi może być orzeźwiająca i bardzo dobrze działa na organizm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje że podczas opadów śniegu w Łodzi  tez dochodzi do zjawiska odmóżdżania kierowców jak podczas opadów deszczu i dziś złapałem 3 delikwentów w rejestratorze jak ordynarnie po chamsku jechali na czerwonym świetle przez skrzyżowania gdzie bez problemu można było się zatrzymać i chyba tym razem nie odpuszczę i udam się z tymi nagraniami na komendę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rafaelo napisał:


W tym czasie się kąpałem i uwierz mi może być orzeźwiająca i bardzo dobrze działa na organizm.emoji39.png

Cóż... skoro tak twierdzisz, a do tego ciągle żyjesz i masz się dobrze, to całkiem możliwe, że jest to prawdą :)

 

Melduję, że potworny atak zimy w Szczecinie objawił się minimalnym przymrozkiem o 6 rano, zaś aktualnie objawia się mżawką :angry:

...że dzisiaj nie chce mi się bardziej niż zwykle, zatem wychodzę do domu o 13 :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sluf napisał:

potworny atak zimy

Melduję, że w Zamościu z tego ataku nic wyszło i nie było nawet przymrozka, jedynie pochmurne niebo i +2, w związku z czym zazdroszczę Kolegom, którzy już się "ślizgali" na śniegu.

15 godzin temu, Rafaelo napisał:

W tym czasie się kąpałem i uwierz mi może być orzeźwiająca i bardzo dobrze działa na organizm.

Melduję, że mam znajomego, który lubi takie kąpiele i mówi, że to super sprawa. Próbował mnie namówić, ale bezskutecznie i, że w Zamościu jest Klub Morsa.

 

Edytowane przez Daniel Janus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Guliwer napisał:

... że przez moją wioskę przetoczył się w miarę nowy biały merc ZS... Nie znam się na modelach. @sluf jesteś na Podkarpaciu?

Melduję, że to nie ja, i nie mój samochód - przed chwilą sprawdziłem - stoi grzecznie w garażu ;)

 

Weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...