Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, sluf napisał:

Możliwe, że kiedyś los obdaruje Cię małżonka, a przy okazji okrutny los obdaruje Cię teściową

Mówią, że jak chcesz zobaczyć swoją żonę w przyszłości, to popatrz na jej matkę. Na razie się nie sprawdza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Daniel Janus napisał:

Mówią, że jak chcesz zobaczyć swoją żonę w przyszłości, to popatrz na jej matkę

Oby Twoje słowa w g... się zamieniły :lol:

 

4 minuty temu, Daniel Janus napisał:

Na razie się nie sprawdza

U mnie na szczęście też nie. Muszę jednak przyznać, aczkolwiek ze sporą niechęcią, że teściowa moja w młodości (czyli za ostatniego zlodowacenia) była całkiem niezłą laską :ph34r:

 

13 minut temu, B-52 napisał:

Teraz jest dzidziuś, ale postanowiłem się nie poddawać

I bardzo dobrze, tak trzymaj! Chciałem coś tam napisać, że na podstawie własnego doświadczenia i inne takie, ale co tam się będę mądrzył, sami musicie rozkminić to wasze rodzicielstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elmo napisał:

To jak bocian przynosi dzidziusia to nie daje instrukcji obsługi i karty gwarancyjnej ? :huh:

Jak bocian przynosi to full pakiet, ale ja znalazłem w kapuście :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elmo napisał:

To jak bocian przynosi dzidziusia to nie daje instrukcji obsługi i karty gwarancyjnej ? :huh:

Cóż, skoro to (chyba) jeszcze przed Tobą, to nie będę Cię straszył :P Ale nie jest tak źle, dziecko dość trudno popsuć, chociaż zepsuć już dużo łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elmo napisał:

To jak bocian przynosi dzidziusia to nie daje instrukcji obsługi i karty gwarancyjnej ?

 

Instrukcję dają inni. Różni znajomi, przyjaciele, obce baby, które mówią że na pewno jest głodna i jej zimno, mamusie, po prostu wszyscy... Spokojnie z 600 już dostałem ;). Dlatego, jak słusznie @sluf prawi, trzeba samemu bo inaczej można by zwariować.

 

Gwarancji niestety nie ma... ;). Dlatego nie zdziwię się, jak mi kiedyś powie, że mnie nie kocha i jestem najgorszy na świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, B-52 napisał:

Instrukcję dają inni. (...) z 600 już dostałem ;)

Spisz je, daj do druku i zarabiaj grube miliony na mądrości innych :)

Ja po całych 3 miesiącach bycia ojcem zasugerował wszystkim życzliwym podpowiadaczom, żeby się łaskawie ode mnie, mojej żony i dziecka odpierdydnyli, oczywiście większość adresatów tej światłej rady się poobrażała, ale przynajmniej mam spokój :D

 

6 minut temu, B-52 napisał:

zdziwię się, jak mi kiedyś powie, że mnie nie kocha i jestem najgorszy na świecie ;)

Mój starszy na razie tylko mówi, że zruinowałem mu życie, i że zniweczyłem mu wszystkie plany :) Młodszy za to kocha mnie bezgranicznie i tylko się czasami pyta, czy "tata zły?" np. wczoraj, zaraz po tym jak zrzucił ze stołu talerz z kolacją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę tak, jak z 10-letnim Subaru 
Do "okna życia" go wtedy! Że co? Że jak ma 12 lat to się nie zmieści?
A co do świętowania tesciowej- moja najslubniejsza się obraziła jak w zeszła środę chciałem kwiatki jej mamusi zanieść. Ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmo napisał:

To trochę tak, jak z 10-letnim Subaru

Z tym, że 10 letnie Subaru rzadko doznaje refleksji, że źle zrobiło bo się popsuło, a 10 letnie dziecko to nawet przeprosi.... czasem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, recki napisał:

A co do świętowania tesciowej- moja najslubniejsza się obraziła jak w zeszła środę chciałem kwiatki jej mamusi zanieść. Ehhh

Źle to rozegrałeś - najpierw kwiaty dla żony, potem zielsko dla teściowej, np. Barszcz Sosnowskiego :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy " dobrom zmianę" kuźwa , pogotowie odmówiło przyjazdu  do jednego z naszych pracowników który nagle dostał drgawek całego ciała i mu aż powykrzywiało ręce i paluchy i nie był w stanie powiedzieć co mu jest. A operator z 112 stwierdził że nie ma zagrożenia życia i odmówił wysłania karetki podając dwa adresy na które mamy dostarczyć chorego sic!

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie bardzo fajnie, ale czas wracać :rolleyes: oraz podobno moja prezentacja była ciekawa :rolleyes:

 

Klub Feniks zaliczony :mrgreen: , teatr Słowackiego przepiękny :wub: chociaż miałam lęk wysokości siedząc w loży :lol:

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, przemekka napisał:

Wiesz, jeść nie zaszkodzi. ;)

 

Co do godzin pracy ... Mam tak od dłuższego czasu. Trochę to jest wkurzające, gdy np. telefon dzwoni o drugiej w nocy. :mellow:

Ja tam lubię jak zadzwoni w nocy tylko że ta "praca" związana z telefonem jest darmowa ale daje satysfakcję że pomaga się innemu człowiekowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎10‎.‎11‎.‎2017 o 10:34, sluf napisał:

zasugerowałem wszystkim życzliwym podpowiadaczom, żeby się łaskawie ode mnie, mojej żony i dziecka odpierdydnyli, oczywiście większość adresatów tej światłej rady się poobrażała

 

Zastosowałem po identycznym zabiegu dodatkowy element sprawdzający (również) poczucie humoru - tzn. ciepłą barwą głosu stwierdziłem od niechcenia, że "obrażają się tylko kucharki i służące".

Nie, nie zostałem całkiem osamotniony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei melduję, że jeszcze w Gdańsku. Wczoraj była trochę rzeźnia z pogodą, ale dzisiaj jest całkiem i idziemy na spacer nad morze, czyli zatokę ;). Może wstąpimy na jakąś rybkę do ulubionego całorocznego baru plażowego we troje? Dziecko co prawda z braku uzębienia będzie zmuszone powstrzymać się od konsumpcji, ale jakoś damy radę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...