Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, przemekka napisał:

 Że nie lubię pakowania. :wacko:

A teraz to Ty Przemku marudzisz jak jakiś @mahu ;) Pakowanie jest super - oznacza zbliżającą się podróż, wyprawę, emocje i przygodę :) Oczywiście na koniec okazuje się, że pomimo tego, iż miejsca w aucie brakuje, bo tyle rzeczy zostało spakowanych, to tych kilku naprawdę potrzebnych nie ma... ;)

 

Melduję, że w Szczecinie deszcz, wiatr i ziąb - ja się pytam, gdzie ta złota polska jesień w moim praniemieckim mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sluf napisał:

 

Melduję, że w Szczecinie deszcz, wiatr i ziąb - ja się pytam, gdzie ta złota polska jesień w moim praniemieckim mieście?

 

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie , przeprowadź się do typowo polskiego miasta i  nie marudź :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ipsx82 napisał:

 

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie , przeprowadź się do typowo polskiego miasta i  nie marudź :biglol:

A które to miasto jest typowo polskie? Poza tym nie marudzę ;) a tylko narzekam na pogodę - Szczecin jako miasto do życia bardzo mi odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj poczekaj, po tym co napiszę nie będziesz chciał zmieniać :biglol: 

Pierwszy wyjazd to było ŁAŁ ale czad inna kultura inne jedzenie itp itd , nawet nie przeszkadzało że cały dzień na nogach, zakup byle jakich pamiątek co w rękę popadło.

Drugi wyjazd na zasadzie już wiem co i jak i wykorzystywany na maksa pod każdą postacią bez popełniania błędów z 1 wyjazdu nadal nie przeszkadza że cały dzień na nogach

Trzeci wyjazd , przygotowanie profesjonalne , zakup lepszego aparatu zakup GoPro w celu udokumentowania wyjazdu, zakup pamiątek po wyeliminowaniu błędów z 1 i 2 wyjazdu , nogi bolą po całodniowym łażeniu po targach (złe buty , pomimo tego ze rok wcześniej były te same i nogi nie bolały). Brak radości z jedzenia, brak radości z zwiedzania bo już wszystko zwiedzone w 1 i 2 wyjeździe,  zaczęli przeszkadzać naciągacze i wyłudzacze i jakoś ich więcej niż w poprzednich latach.

Czwarty wyjazd przygotowany pod kątem wygody i komfortu do perfekcji , zakup super wygodnych butów , struj  typu smart casual bo w graniaku na poprzednich wyjazdach było nie wygodnie choć w 1 i 2 wyjeździe nie przeszkadzało to w 3 już tak. Pomimo tego nogi bardziej bolały niż na poprzednich targach (co roku te targi są powiększane i wiejącej do zwiedzania). Przelot z przesiadkami już wkurza , czemu nie mam bezpośrednich lotów ! Boże jak można codziennie jeść to samo na śniadanie , po dwóch dniach już głodny łażę od rana bo nic nie ma dobrego do jedzenia w hotelu. A po całym dniu łażenia po targach jedyna myśl to gdzie jest najbliższe KFC bo na azjatyckie żarcie już patrzeć nie mogę bo za ostre , bez smaku, za słone , za gorące itp. Czemu te cholerne targi są w listopadzie gdzie pogoda mizerna często przeplatana deszczami , kto to wymyślił by targi z klimatyzacji samochodowej odbywały się w okresie jesienno zimowym wrrrr !

A teraz czeka mnie piąty wyjazd i nie chce mi się tam jechać jak sobie przypomnę o zapachach z ulicy (wali specyficznym fetorem) lub potraw gotowanych na ulicy czy braku chleba na śniadanie to aż mnie trzepie i telepie.

 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, B-52 napisał:

@mahu, jesteś

Melduję, że jestem, a że mamy piątek i udało się przetrwać wczorajsze nawałnice i wichury bez uszczerbku dla zdrowia, to melduję dodatkowo, że jest fajnie :)

 

13 godzin temu, Vertutor napisał:

Melduje podobnie :)

No i fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...