Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

"Antoni Macierewicz 19 tys. zł na rozmowy telefoniczne" to jakaś bzdura. Kto wytrzymałby go słuchać dłużej niż 5 sekund?

Jak można wydać 19 tys, skoro w większości sieci za mniej niż 100 zł miesięcznie jest oferta bez limitu do wszystkich?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Antoni Macierewicz 19 tys. zł na rozmowy telefoniczne" to jakaś bzdura. Kto wytrzymałby go słuchać dłużej niż 5 sekund?

 

Jak można wydać 19 tys, skoro w większości sieci za mniej niż 100 zł miesięcznie jest oferta bez limitu do wszystkich?????
No i na tym właśnie polega przekręt ;)

 

Z resztą, jaka tam polityka, my tu tylko oPISujemy zło ;)

 

Kawa to za jakieś 15 min. :)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/szczyt-g20-tusk-i-juncker-nie-moga-opuscic-turcji,595063,s.html


BTW - mamy jakąś zmianę w retoryce Rosji

 

FSB oficjalnie przyznało, że katastrofa samolotu była aktem terroryzmu i Putin zapowiedział odwet


http://www.tvn24.pl/fsb-przyczyna-katastrofy-airbusa-na-synaju-byl-zamach,595120,s.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O roamingu i rozmowach zagranicznych zapewne nie słyszeli.

Tak jakoś mi się wydaje, że jak ktoś duzo dzwoni za granicę to mozna dokupić specjalna taryfe i w EU masz prawie za frytę. A tak na marginesie to zazwyczaj dużo za granicę dzwonia ludzie co znaja jakis język obcy, no chyba że do cioci w Hameryce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_nxe460Mec51svpv4oo1_1280.jpg

 

Wreszcie jakieś ciastko do kawy. :D

 

Choć pewnie Stach zauważy coś do poprawy. ;)

 

Że przetykam. 

 

 

Co do kosztów rozmów telefonicznych to roaming i rozmowy międzynarodowe  można mieć w cenie abonamentu za jakieś 300zł. 

Co innego rozmowy z Wróżbitą Maciejem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska w pełni respektuje i aprobuje to stanowisko Francji. Wyraziłem naszą gotowość do natychmiastowych, pełnych i nieograniczonych rozmów na temat realizacji wymogów tego artykułu, podkreślając, że źródła terroryzmu, który tak straszliwie uderzył Francję, wielokrotnie także doświadczały Polskę

 

To jest wypowiedź z dzisiejszego dnia A. Macierewicza dotycząca aktywacji klauzuli wzajemnej obrony UE. Czy może mi to ktoś wyjaśnić? Pytam serio. Chodzi ofc o wytłuszczony tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polska w pełni respektuje i aprobuje to stanowisko Francji. Wyraziłem naszą gotowość do natychmiastowych, pełnych i nieograniczonych rozmów na temat realizacji wymogów tego artykułu, podkreślając, że źródła terroryzmu, który tak straszliwie uderzył Francję, wielokrotnie także doświadczały Polskę

 

To jest wypowiedź z dzisiejszego dnia A. Macierewicza dotycząca aktywacji klauzuli wzajemnej obrony UE. Czy może mi to ktoś wyjaśnić? Pytam serio. Chodzi ofc o wytłuszczony tekst.

"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." J. Goebbels

 

zwykła propaganda, przykre ale prawdziwe

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Antoni Macierewicz 19 tys. zł na rozmowy telefoniczne" to jakaś bzdura. Kto wytrzymałby go słuchać dłużej niż 5 sekund?

Jak można wydać 19 tys, skoro w większości sieci za mniej niż 100 zł miesięcznie jest oferta bez limitu do wszystkich?????

Tu jest oczywiście mała manipulacja bo to nie on wygadał, tylko biuro posła i to jest kwota za cały rok, za wszystkie telefony jego, w jego biurze, jego wspołpracowników. Moze sie okazać, że jest tych telefonów 10.

 

Nie wiem tez z którego roku te dane, bo w zeszłym akurat brylowal Józef Lassota z PO ;)

 

Ale to nie ma znaczenia, w normalnej firmie jeżeli telefon gada i kosztuje 100, to znaczy że zarabia 200. U nich raczej na zyski dla państwa sie to nie przekłada, tylko zyski dla partii conajwyzej, wiec jest to marnotrastwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...