Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rajdy.v10.pl/Hyundai,zwieksza,zaangazowanie,i,wystawi,po,trzy,auta,na,kazdy,rajd,WRC,120522.html

 

"Hyundai zwiększa zaangażowanie i wystawi po trzy auta na każdy rajd WRC"

 

Ogromna szkoda,że nie znalazł się w tych okolicznościach jeden samochód dla RK :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.rajdy.v10.pl/Hyundai,zwieksza,zaangazowanie,i,wystawi,po,trzy,auta,na,kazdy,rajd,WRC,120522.html

 

"Hyundai zwiększa zaangażowanie i wystawi po trzy auta na każdy rajd WRC"

 

Ogromna szkoda,że nie znalazł się w tych okolicznościach jeden samochód dla RK :(

 

daje do myślenia

sądząc po profilu Astyle na FB to będą w jakiś sposób zaangażowani w program Roberta...

jest ich najbardziej medialnym klientem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w piątek pojawią sie pierwsze foty ..... :) , może w ramach eksperymentu wstawie na próbę tylko tu pierwsze zdjęcia i zobaczymy który portal pierwszy zajuma :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w piątek pojawią sie pierwsze foty ..... :) , może w ramach eksperymentu wstawie na próbę tylko tu pierwsze zdjęcia i zobaczymy który portal pierwszy zajuma :biglol:;)

 

Będzie w ogóle jakieś oficjalne info / prezentacja zespołu Roberta? czy to całe trzymanie w niepewności ma na celu wrzucenie fotek na fejsa  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może tak; kolory nie są najważniejsze w samochodzie rajdowym. Pewnie, że niektóre jakby wyostrzają " pazur " auta, ale nawet sam Robert powiedział, że auto może być nawet różowe, byleby było szybkie. Mnie nie podobało się malowanie z ub. roku ale jak będzie takie samo to też przeboleję. Cóż, życie jest brutalne. :DB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może tak; kolory nie są najważniejsze w samochodzie rajdowym. Pewnie, że niektóre jakby wyostrzają " pazur " auta, ale nawet sam Robert powiedział, że auto może być nawet różowe, byleby było szybkie. Mnie nie podobało się malowanie z ub. roku ale jak będzie takie samo to też przeboleję. Cóż, życie jest brutalne. :DB)

 

Dopóki nie zacznie się jeżdżenie, ja się jaram prezentacjami samochodów, silly seasonem itd:) Więc póki co kolory są dla mnie absolutnie sprawą życia i śmierci :D

A zestawienie czarnego z różowym może być spoko:

824bee4aa15ecdb19fde7b654acd991a.jpg

 

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że już przewinęło się raz zdjęcie z sesji przed sezonem gdzie Maciek był w kombinezonie takim samym jak na Monte 2014 tyle, że później to zdjęcie znikło z FB. Jak gdzieś indziej znajdę to zapodam.

Mam: original.jpg

Więc raczej nie robił bym sobie wielkich nadziei na rewolucję w malowaniu.

Edytowane przez DriverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...