Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Juz po rampie , to był szok co kibice wyprawiali jak sie pojawił , jak bohater narodowy !

Heh, zajefajne posunięcie te rajdy Roberta! Nawet jakby(czego mu życzę) szybko wrócił do F1, to wizerunkowo(pewnie i finansowo) wszystkim się opłaci FIA, Lotos, tv, Robert, skoro takie reakcje wywołuje pojawienie się Roberta w Hiszpanii to co będzie w Sanremo i Mikołajkach!? :blink::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już wyedytowałem posta :) Myślałem, że doping był głośniejszy :P

 

Uwierz mi na słowo , na Robercie było najgłośniej :) pewnie sie pojawia lepsze filmy , kręcilem telefonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już wyedytowałem posta :) Myślałem, że doping był głośniejszy :P

 

Myślał Indyk o niedzieli a w sobotę łeb ucieli :) . Proponuje następnym razem abyś przyjechał na rajd a nie siedział przed netem i wspomogl doping lokalnych kibiców , next rally dla przypomnienia to Portugalia ;) Może sie zobaczymy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ! cieszę sie , ale akurat na tych rajdach możesz być zaskoczony jak to pisałes słabym dopingiem . Byłem wielokrotnie na wszystkich tych rajdach , i zmartwie Cię , bedzie gorzej , i juz nawet czuje komentarze po rajdzie polski , ze Robert bedzie niedostępny , a bedzie .....

Bo to takie typowo polskie , aby szarpać za rękaw Roberta bo on jest z Polski i sie mi należy fotka czy autograf .... tak nie bedzie zapewniam Cię . Robert czuje sie o wiele lepiej we Włoszech , Hiszpani , czy południowych krajach , zreszta ja tez ! i wcale tego nie ukrywam , Polska jest wspaniała , ale na rajdy naprawdę fantastyczne sie gdzie indziej jeździ :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Borowczyk twierdzi , że Maciek będzie dyktował , używając mieszanki polsko-włosko-angielskiej . Lubie go . Za te głupoty co opowiada . Podobnie zresztą mam z Kaczyńskim ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 OS mokry , lekko pada , 22 stopnie . Ciekawie będzie !

 

Breen 1 minuta spóźnienia na PKC 0 .

Edytowane przez Bobej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Kubica

2 Monzano

3 Breen

Chyba się jeszcze się nie zdarzyło żeby wszyscy kibice rajdów w kraju kibicowali jednej załodze, pewnie nawet inni Polscy rajdowcy dziś kibicują :yahoo:

Na marginesie dodam że Kimi wygrał drugi trening, dobrze że Robert ma zajęcie bo pewnie by miał zły humor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...