Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wogole to ogólnie jest lipa :( . Zimne i brudne morze , kobiety na plazy to same stare niemieckie emerytki , jest dżysto i chłodno jak w Irlandii , jedzenie ochydne , zreszta zobaczcie sami ;)

post-766-0-57909600-1371745361_thumb.jpg

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to ogólnie jest lipa :( . Zimne i brudne morze , kobiety na plazy to same stare niemieckie emerytki , jest dżysto i chłodno jak w Irlandii , jedzenie ochydne , zreszta zobaczcie sami ;)

post-766-0-57909600-1371745361_thumb.jpg

 

 

:)

sumienia nie masz :)

 

PS

jak tak wyglądają niemieckie emerytki to się przeprowadzam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tak sobie myślę że Robert to sobie da radę i bez Carfita i my jakąś kiepską relacją też rajd opędzimy, więc zgłaszam postulat aby Carfit bardziej skupił się na tych plażach :P;)

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez Carfita i my jakąś kiepską relacją też rajd opędzimy, więc zgłaszam postulat aby Carfit bardziej skupił się na tych plażach

 

Nigdy w życiu. Carfit jest najlepszym reporterem forumowym. On relacjonuje przebieg rajdu, atmosferę i oczywiście klimat miejsca w którym się odbywa.

Jest reporterem kompletnym! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo radio Sardynia znów działa ;) , no cóż byłem chwile off line , bo byliśmy na kolacji , takiej sympatycznej w sympatycznym gronie :). . Nie chce Was zanudzac , ani wkurzac moja obecna sytuacja , ale jest cudownie , mimo ze rajd tak naprawde sie nie zaczął . Ja jestem spełniony juz , i mógłbym wracać do domu , ale czekam ze pomacham polska flaga na rampie mety ! Ale pamiętajcie , ja zawsze zapraszalem , pisałem co i jak , chętnych brak , więc prosze nie zazdraszczajcie mi tak strasznie , rajdy nie gryza :) sa wspaniale , trzeba tylko jechać :).

Jutro rano wstajemy o 5.30 i jedziemy na 1 oes 75 km od hotelu , zajmuje to ok 1,5 h , licząc ze wjedzuemy na parking dla mediów , także lekko nie ma , ale dla Roberta wszystko :) . Ktoś powie co my robimy przez 1,5 h ze jedziemy 75km , tak to jest Sardynia , czy Korsyka , tu tak sie jeździ , zakret w zakret , mnóstwo kibiców , autostrad brak :)

Trzymajcie kciuki ! bo to wielki człowiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, wierz mi, że jak Robert nie dojedzie bo będzie "zmęczony" to zawrócą Cię z każdego polskiego lotniska przy następnej okazji, uwierz mi że mogę to zrobić B) Pozdrów i przede wszystkim daj mu się wykazać najpierw na oesach! Potem niech walczy z Tobą!!! :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...