Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

WRC, to już historia.

Zaprawdę powiadam Wam szykuje się powrót do F1, przynajmniej próba. 

ale w jakiej formie ? niższa seria czy jak ? może indycar bardziej, ale tam też w kokpicie mało miejsca 

 

Na początek pewnie jakieś testy starym bolidem lub GP2, a później się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sordo w wypadku złamał kręgosłup.Rozumiem to jest takie złamanie kręgosłupa rozumiane jako złamanie kręgu a nie złamanie kręgosłupa z przerwaniem rdzenia kręgowego.Tak czy inaczej uraz poważny i na 99% Sordo zabraknie w Finlandii.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WRC, to już historia.

Zaprawdę powiadam Wam szykuje się powrót do F1, przynajmniej próba. 

ale w jakiej formie ? niższa seria czy jak ? może indycar bardziej, ale tam też w kokpicie mało miejsca 

 

Na początek pewnie jakieś testy starym bolidem lub GP2, a później się zobaczy.

 

Gdzie może iść Robert Kubica

 

1. Williams - Masa do wymiany, może tu?

2.Ferrari - pomieszali mi szyki tą umową z Kimim

3.Force India - nie pewna sytuacja finansowa

4. Toro Roso - Kwiat do wymiany ale to zespół dla młodych wilczków

5. McLaren - Alonso lubi Kubicę i powiedział, że przyda się aby rozwijać bolid....

6. reszta Teamów to jazda dla jazdy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

WRC, to już historia.

Zaprawdę powiadam Wam szykuje się powrót do F1, przynajmniej próba. 

ale w jakiej formie ? niższa seria czy jak ? może indycar bardziej, ale tam też w kokpicie mało miejsca 

 

Na początek pewnie jakieś testy starym bolidem lub GP2, a później się zobaczy.

 

Gdzie może iść Robert Kubica

 

1. Williams - Masa do wymiany, może tu?

2.Ferrari - pomieszali mi szyki tą umową z Kimim

3.Force India - nie pewna sytuacja finansowa

4. Toro Roso - Kwiat do wymiany ale to zespół dla młodych wilczków

5. McLaren - Alonso lubi Kubicę i powiedział, że przyda się aby rozwijać bolid....

6. reszta Teamów to jazda dla jazdy....

 

Tak naprawdę to zostały tylko 3 teamy gdzie kierowcy nie są potwierdzeni: Williams, Renault i McLaren. Ja nie mówię, że Robert miałby wskoczyć od razu jako kierowca wyścigowy, tylko testowy.

Edytowane przez Dudu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica dal się poznać jako pracowity facet. Czy to możliwe żeby nic nie robił, siedział w domu i płakał po WRC ?

tak siedzi teraz w kącie i płacze , a w dzien wychodzi na dworzec i gra na gitarze z kapeluszem ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na gitarze? A więc był zabieg.Kila miesięcy temu świetnie jeździł wurcem ale na gitarze by nie dał rady zagrać. Czekamy na powrót do auta.

 

Tu pojechałeś... nie wiem jaki przekaz miał carfit ale fakt, skoro na gitarze wymiata zawodowo (za kasę) to wniosek jest dobry  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Tommi Makinen jest lekko żenujący jeśli chodzi o wypowiedzi na temat angażowanych kierowców. Niby przekazuje jakieś informacje, jakieś spekulacje ale mam wrażenie ,że to wrzutki medialne. To nie przystoi aby poważna osobistość rajdowego światka tak plotła od rzeczy.

 

Na dobrą sprawę nie ma nikogo ...... ale sadzi się na rozmowy z TOP10. Tak trochę chciałby strzelać grubo ale nie nabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem co masz na myśli.Na rynku transferowy zawsze panuje grobowa cisza a każde pojawiające sie informacje to spekulacje zanim zespół przedstawi oficjalnie swoj skład wiec nie rozumie co w tym dziwnego ze dalej nic nie wiadomo kto bedzie jezdzil w toyocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli dwie rzeczy :

 

1) Tommi nie zaangażował żadnego klasowego kierowcy-lidera zespołu. I życzę mu powodzenia nawet mając konkurencyjny samochód bez drivera nic nie osiągnie.

 

2) Jak rynek transferowy w toku i z oświadczeniami się czeka i w ogóle nic nie wiadomo to po jakiego grzyba baja jak dziecko, że robi podchody pod wszystkich najlepszych kierowców. To nieprofesjonalne i żałosne. Bo cóż ma znaczyć wypowiedź w stylu : O mało w piątek nie zatrudniłem Latvalę a w poniedziałek Nevilla ale się okazało, że pierwszy ma kontrakt na 3 lata a drugi na pięć. Jak się tak poczyta co Tommi wygaduje to się nabiera przekonania ,że driverem był znakomitym ale obecnie się miota. I dla dobra wrc chciałbym się mylić.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli dwie rzeczy :

 

1) Tommi nie zaangażował żadnego klasowego kierowcy-lidera zespołu. I życzę mu powodzenia nawet mając konkurencyjny samochód bez drivera nic nie osiągnie.

 

2) Jak rynek transferowy w toku i z oświadczeniami się czeka i w ogóle nic nie wiadomo to po jakiego grzyba baja jak dziecko, że robi podchody pod wszystkich najlepszych kierowców. To nieprofesjonalne i żałosne. Bo cóż ma znaczyć wypowiedź w stylu : O mało w piątek nie zatrudniłem Latvalę a w poniedziałek Nevilla ale się okazało, że pierwszy ma kontrakt na 3 lata a drugi na pięć. Jak się tak poczyta co Tommi wygaduje to się nabiera przekonania ,że driverem był znakomitym ale obecnie się miota. I dla dobra wrc chciałbym się mylić.

Zapewniam cię ze to wszystko zasłona dymna i cześć PR.

Pamiętaj ze oprócz 4 tytułów prowadził tez doskonale prosperująca firmę tunerska przygotowującą jedne z najszybszych Nkowych subaru wiec wydaje mnie sie ze mimo iż projekt troche grubsza to on jednak wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

on jednak wie co robi.

 

Jedno jest pewne , że skusił grubą ofertą $$$ sporo dobrych mechaników z Msportu, Hyndaia  itd. nawet jeden znajomy polski mechanik u niego pracuje za 3x większą kase jak w Msporcie  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...