Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Carfit wszyscy wiemy ze jesteś rajdowym guru i masz ZAWSZE racje bez znaczenia w jakim temacie sie wypowiadasz wiec jak ze by mogło byc inaczej i w tym przypadku wiec nie musisz podkreślać co dwa zdania "jak mówiłem " , " jak przewidywalem " bo to jest oczywista oczywistość

 

Daruj sobie uszczypliwości ….. bo mogę to samo powiedzieć o Tobie , a nie chcę bo nie o to chodzi. 

 

 

 

O takiej bagateli jak odrobienie zadania domowego w postaci onboardow z poprzednich lat na powtarzających sie odcinkach ktore mógł zrobic sporo przed rajdem nawet nie wspominam.

 

Oj nie znasz realiów nie znasz …. zawodowy kierowca robi to non stop , kończy rajd a na drugi dzień przygotowuje sie do drugiego , nawet na taki gdzie robi tylko zapoznanie .  

 

 

był w ogonie ale mimo wszystko sporo szybciej od Beretelliego do którego referowales

 

przeczytaj jeszcze raz moje wpisy vs Twoje ( że Levebre go będzie lał z dwoma kapciami… )

 

 

BTW nie do końca rozumie ta nagła niechęć do niego

 

ale jaka niechęć ? pisałem tylko że nie będzie wyniku na szutrze i będzie w ogonie .  

 

 

 

Nie będę złośliwy choć wypadało by zapytać ile km Robert przejechał w DS WRC jak dostał szanse ? O ile mnie pamięć nie myli to chyba nie za duzo.

Nie musisz być złośliwy , Robert pierwszy raz wsiadł w wrc na walli z nowym włoskim pilotem ( totalnie na wariata bo rozstaniu z Mackiem Baranem ) i wydzwonił . Drugi jego kontakt z WRC to Monte 2014 gdzie wygrał dwa oesy i był w czubie , potem dzwon.   

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit nie chciałem być uszczypliwy ale cofnij się parę stron wcześniej a zobaczysz kto zaczął.

Mnie nie chodzi o udawadnianie cztja racja jest mojsza mnie tylko chodzi o to żebyś nie traktował nas tutaj jak idiotów czy laików którzy wczoraj zaczęli interesować się tym sportem. To ze nie wszyscy z nas ogladaja to widowisko od kuchni nie oznacza że rozmawiasz tutaj z laikami.

Ponadto zawsze cię cenilem i nadal cenie za wiedzę w różnych tematach były lata ze zgadzalismy się w wielu tematach obecnie mamy trochę inne poglądy na rozne sprawy i dobrze bo inaczej było by nudno ale jeżeli zaczynasz być uszczypliwy w stosunku do mojej osoby i nie mówię tu tylko o tej dyskusji to nie dziwssię że w końcu tez ci odpowiem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu Carficie Szanowny że Twój język jest mocno lekceważący w stosunku do nas ;)  No i jeszcze ciągłe zasłanianie się tajemnicami a potem "wiedzialem", "tak jak przewidziałem", "to było oczywiste" itd. Fajnie jest rzucać takimi textami PO FAKCIE i potem zgrywać cwaniaka ;) Na Twoim miejscu skupiłbym się na tym co w międzyczasie fajnego nam wrzucasz jak sobie z Robertem jecie obiad, co tam słychać w teamie, jak idą prace, jakiś filmik, fotka z radarem itp. bo tego każdy oczekuje z wypiekami na twarzy a nie ciągłego popisywania się wiedzą i umiejętnościami jasnowidzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny przykład na brak argumentów merytorycznych B) , a wtedy zaczyna sie przewracanie kota ogonem i pisanie w imieniu ogółu....

Carfit chcialem przybyc sztame bo za stary jestem na to zeby sie z kims szarpac publicznie na jakis forum tylko dlatego zeby pokaza ze ktos ma lub nie ma racji.

Mozemy ta dyskusje prowadzic tutaj bez konca , tylko co ona zmieni.Zdrobi sie kwas w waktku ktory jak by nie bylo nas wszystkich laczy wiec utrzymajmy go w takim tonie jak byl prowadzony od pocztku.

Przykre jest tylko to co wynika z postu Pawla jak zaczynaj odbierac cie ludzie tylko widocznie nikt nie chcial powiedziec tego otwarcie i zapewniam cie ze to co piszemy nie wynika z zazdrosci ale niektore posty w stylu a ja wiem ale nie powiem zakrawaja na prawde piaskownic.Taki z ciebie stary chlop a takie dziecko czasem z ciebie wychodzi :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie chciałem krytykować Carfita, ja tylko poprosiłem o poszanowanie dla rozmówców, które niestety u niego jest na żenująco niskim poziomie a o przechwalaniu się i cwaniactwie w wypowiedziach przez grzeczność nie wspomnę   ;) ja bym powiedzial np. odnośnie tych nastawów zawieszenia "spoko, mają przygotowane ustawienia pod rajd, auta i kierowców" a nie tak jak Carfit z oburzeniem "Naprawdę myślisz że zespół fabryczny citroena nie ma gotowych setupów pod konkretny rajd ? :facepalm: " --> jest różnica czy nie ma? I jeśli po takiej prośbie ktoś by się obraził to tylko świadczyłoby w mojej ocenie o jego słabej psychice i frustracji ;) tak więc liczę że kolega Carfit się nie obraził tylko że trochę się zastanowi nad swoim postępowaniem  :rolleyes:  przecież nie sam Carfit jako człowiek jest zły a tylko jego zachowanie należy poprawić :D

Edytowane przez Paweł_P
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...