Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

ejcz, miałem nic nie pisać, ale choćby dla edukacji muszę.

Twoje porównanie dziecinnego wózka, którym ścigają się nawet 8-latkowie do wyczynowego samochodu i mistrza motorsportu było co najmniej śmieszne.

W gokarcie limity oceniasz przy jeździe na maxa, oczywiście w stosunku do swoich możliwości. Po kilku zakrętach potrafisz je ocenić, a potem okrążenie po okrążeniu doskonalisz linie i urywasz "setki". tu nie ma filozofii, to doskonale rozumieją nawet dzieci, a że są lżejsze, to niejednokrotnie z nami wygrywają. ;)

Zanim zajmiesz się edukacją proponuję podszlifować czytanie! bo ja nigdzie nie porównywałem gokarta do samochodu wyczynowego :o Chyba jasne jest, że pisząc o zapoznaniu miałem na myśli szukanie właśnie limitu... Chodziło mi o to, że po przejechanych 2 zakrętach nie pojedziesz całego kółka blisko swojego limitu, bo chyba o to w tym chodzi? Akow po Twoich postach wnioskuję, że tez przydałaby CI się nauka czytania ze zrozumieniem i to, że ktoś był X razy, a ktoś inny raz na gokartach to nie wyklucza go z dyskusji... W ogóle Wasza reakcja jest na poziomie wspomnianych wyżej dzieci :wacko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzcie sie sprzeczac gdzies indziej, a ten watek zostawcie rajdom i Robertowi Kubicy, bo facet naprawde cudow dokonuje i o tym chce tutaj czytac, a nie o zakretach w gokartach.

 

Gratulacje dla zalogi. :bowdown:

 

Wynik pojdzie w swiat, a sklepani w WRC maja o czym myslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę brak mi słów bo wszystko już chyba zostało napisane. To jest po prostu niewiarygodne...

3 triumf w WRC2 na 5 startów, lider w klasyfikacji rocznej WRC2 - ogromne szanse na tytuł mistrza świata, i historyczny wynik dla Polski w WRC.

 

Wielki człowiek, wielki dzień !

 

edit: Sordo z Nevillem cięli się niesamowicie ! Problemy obu VW zdecydowanie urozmaiciło rajd ;)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy a jaki butny ;) skończcie już dyskusje, teraz pora na świętowanie :) uczcze to kielonkiem ouzo

 

już psyyyt ani słowa - nie będziem karmić....

 

A teraz piwko w dłoń i brak słów żeby opisać to czego Robert dokonał!!!! R E W E L A C J A !!!! Gratulacje!!!! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...