Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Od czwartku praktycznie nie miałem dostępu do internetu tylko starałem się słuchac wiadomości sportowych w radiu gdzie albo wcale albo bardzo mało mówili o Robercie. Oczywiście o rolce to odrazu głośno było..

 

Jest meta kolejnego rajdu, potestowane, doświadczenie zebrane :) Ja jestem bardzo zadowolony z tempa Roberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest.... Robert dojeżdża do mety więc nie ma o czym pisać, jak by był jakiś spektakularny dzwon to od razu.

 

Ale jeszcze jest cień szansy ,że gdy Robert zacznie wygrywać co nastąpi moim zdaniem jeszcze w tym sezonie to będzie głośno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yahoo: jeszcze tylko brakowało pozdrowień dla forum subaru. :biglol: Pewnie coś się ruszy i będzie więcej transmisji w polskiej telewizji. zobaczymy jak podejdą do rajdu polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba lista na Korsykę , oj bedzie sie miał z kim ścigac , Boufier, Kopecki, Sarazzain, Breen,

http://www.fiaerc.com/news/detail/id/721/t/Stunning-Tour-de-Corse-entry-underlines-continued-ERC-rise

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje go za to ze jest niesamowicie uparty. Mimo tylu kraks i rehabilitacjii chlopak sie nie poddaje i jedzie na maxa - wszystko albo nic. Niby mowi ze nie jedzie po punkty, ze tylko dla treningu ale nawet wtedy daje z siebie wszystko. Szkoda ze nie jezdzi w F1, niedzielne popoludnie bez Roberta i piwka w reku to juz nie to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica jak się na niego popatrzy to ma stosunkowo duży nos. Nie ma to znaczenia w życiu bo Kubka szanuje się i odbiera za to jaki , co mówi i jak jeździ. Ale On tym nosem ..... wciąga wszystkich jak i kiedy chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzony udział w rajdzie akropolu :)

 

Pamiętaj ze wysłanie zgłoszenia , nie gwarantuje w żadnym przypadku startu :) na 100% . Z Korsyka tez nie było do wczoraj nic pewnego mimo ze zgłoszenie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Robert juz testuje na Korsyce , po raz pierwszy na nowych oponach ( nowe przepisy ) identyczne z WRC , do tej pory mieli dowolność , teraz bedzie jeden rodzaj opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...