Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mam być szczery nigdy nie wierzyłem w doniesienia jakoby Robert miał jeździć w WRC ale gdzieś tam miałem w głębi taka nadzieję i proszę.

Ciekaw jestem czy z wiązku z odwieszeniem kasku i oddaniem pilota Solek zapewni tez wsparcie od strony finansowej. Byl by to szlachetny gest i dobrze ulokowane pieniądze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym w majty juz robił na miejscu niektórych z czołówki WRC bo jeszcze się okaże ze ich Robert RCC klepnie ns asfaltach.

 

To samo myślę. Jak RK się "napnie" , a wszyscy tutaj zgromadzeni chyba wiedzą, że tak będzie to niektórzy z czołowki WRC mogą się solidnie zdziwić :D

 

Ale myślę, żę RK pojedzie swoim tempem i nie będzie innym przeszkadzał B):yahoo:

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym w majty juz robił na miejscu niektórych z czołówki WRC bo jeszcze się okaże ze ich Robert RCC klepnie ns asfaltach

Niech się cieszą, że już nie jeździ Clio. Dopiero byłby wstyd ;)

 

Niesamowicie dobra wiadomość, jest lepiej niż przypuszczałem. Trochę nas postraszył tym DTM-em, żeby uspokoić dzisiejszym newsem.

 

Znając jego ambicję, to myślę że w tym roku to z rajdówki nie będzie wysiadał. Jak terminy nie będą kolidowały to zaliczy kilkanaście/dwadzieścia rajdów w różnych seriach.

Wreszcie jest komu kibicować z nadziejami na szczyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna wiadomość. Spodziewałem się ERC, ale WRC to przerosło moje oczekiwania. Super ! To może być niesamowita okazja na odrodzenie się Polskich rajdów... oby nie zaprzepaszczono tego potencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna wiadomość. Spodziewałem się ERC, ale WRC to przerosło moje oczekiwania. Super ! To może być niesamowita okazja na odrodzenie się Polskich rajdów... oby nie zaprzepaszczono tego potencjału.

 

To będzie krok milowy w Polskich rajdach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobno a na 100% z czego w sumie sie bardzo cieszę , :) ze wybrał rajdy :) . Jeszcze chwila a zobaczycie jaka niespodzianka będzie ;) . i jaki sponsor sie pojawi :) . Nie pytajcie mnie nawet na PW bo i tak narazie nie powiem :) , ale będzie dobrze !

 

carfit ponad dwa tygodnie temu już wiedział ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to urlop zatwierdzony , opłacony , lecim brygadą na Gran Canarie ;):yahoo:

 

Ja też kcem na Kanary :drool: .....ale nie mogem :th_dash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orlenie za dużo zmian na górze, polityka, lizanie dupy, siatkówka, badminkton,

Do tego case Hołka który przez X lat wyciągnął z Orlenu masakryczna kasę a wynik .... temat tabu w firmie O :)

 

a Lotos rzeczywiście mega grubo, aż prawdę mówiąc bez sensu grubo, ale temat Kubicy z tcw pojawił się juz po tym jak zdecydowali sie na RSMP, WRC

Liczyłem na to że to Orlen w kontrze do wyczynów Lotosu dogada się z Kubicą i będzie status quo ale widać koledzy z Lotosu mają wilkie jaja.

 

Zapowiad się mega dobry rok dla sportu motorowego...firmy zaczną inwestować w rajdy, "efekt Kubicy" więc tylko się cieszyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to że to Orlen w kontrze do wyczynów Lotosu dogada się z Kubicą

 

Orlen sie z Kubica nigdy sie nie dogada , zapewniam Cie :) to zaszłości z czasów młodzieńczych , jak w pewnym momencie jego kariery Orlen sie wypiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen sie z Kubica nigdy sie nie dogada , zapewniam Cie to zaszłości z czasów młodzieńczych , jak w pewnym momencie jego kariery Orlen sie wypiał

 

 

Dokładnie to samo kiedyś słyszałem. Kubica jak potrzebował Orlenu to nie byli zainteresowani, teraz Orlen potrzebuje Kubicy, to ten dogadał się z Lotosem... Piękna riposta :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen sie z Kubica nigdy sie nie dogada , zapewniam Cie to zaszłości z czasów młodzieńczych , jak w pewnym momencie jego kariery Orlen sie wypiał

 

 

Dokładnie to samo kiedyś słyszałem. Kubica jak potrzebował Orlenu to nie byli zainteresowani, teraz Orlen potrzebuje Kubicy, to ten dogadał się z Lotosem... Piękna riposta :twisted::mrgreen:

 

Ty tu nie gadaj , tylko pakuj manele na Kanary :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje to mogą być postacie? Jeden łysy drugi kudłaty

http://www.lotosrallyteam.pl/

 

Czyje to mogą być postacie? Jeden łysy drugi kudłaty.

http://www.lotosrallyteam.pl/

 

Może ja nie rozumiem dzisiejszego świata, ale jak kierowca Citroena może dołączyć do innego zespołu rajdowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje to mogą być postacie? Jeden łysy drugi kudłaty

http://www.lotosrallyteam.pl/

 

Czyje to mogą być postacie? Jeden łysy drugi kudłaty.

http://www.lotosrallyteam.pl/

 

Może ja nie rozumiem dzisiejszego świata, ale jak kierowca Citroena może dołączyć do innego zespołu rajdowego ?

 

Kubica podpisał kontrakt z Citroenem, ale fura będzie dostarczana przez PH Sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...