Skocz do zawartości

Dawno nie jechałem Forkiem...


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba by temat wrzucić na ogólne i zmienić tytuł na "Dawno nie jechałem subaryną" ;)

a to ja już bym nie mógł wtedy napisać ;)

i na serio wolalbym sti jezdzic na codzien, ale w warszawskich korkach, to juz zadna frajda, jak predkosci sa rzedu 10-15km. Forek AT o niebo lepszy ;)

pzdr,

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toczyć na jedynce się nie da

Zapnij reduktor na LO :idea:

 

Zapinam, ale uwierz mi i tak muszę zahamować.

 

Kurde, że też wcześniej na to nie wpadłem! Co ciekawe z reduktorem na LO w korku pali znacznie mniej. Niewiarygodne, ale sprawdzone na Wisłostradzie od Gdańskiego do Poniatowskiego po 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co ciekawe z reduktorem na LO w korku pali znacznie mniej. Niewiarygodne, ale sprawdzone na Wisłostradzie od Gdańskiego do Poniatowskiego po 16.

 

szybciej wchodzi na wysokie obroty gdzie silnik ma wyższą sprawność ;-)

Edytowane przez vonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toczyć na jedynce się nie da

Zapnij reduktor na LO :idea:

 

Zapinam, ale uwierz mi i tak muszę zahamować.

 

Kurde, że też wcześniej na to nie wpadłem! Co ciekawe z reduktorem na LO w korku pali znacznie mniej. Niewiarygodne, ale sprawdzone na Wisłostradzie od Gdańskiego do Poniatowskiego po 16.

 

Hahaha :-)

Ja sobie nie wyobrażam jazdę Subaru bez reduktora, każdy krawężnik, parkowanie, jakiś wyjazd, oczywiście korki itp. Nie dość, że pali mniej, nie męczysz silnika, ale zapamiętaj jedno: nie męczysz sprzęgła. Wynalazek genialny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by temat wrzucić na ogólne i zmienić tytuł na "Dawno nie jechałem subaryną" ;)

a to ja już bym nie mógł wtedy napisać ;)

i na serio wolalbym sti jezdzic na codzien, ale w warszawskich korkach, to juz zadna frajda, jak predkosci sa rzedu 10-15km. Forek AT o niebo lepszy ;)

pzdr,

Dominik

Czemu? Forek to nie subaryna? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo i codziennie jeżdżę Forkiem (też w korkach, po krawężnikach, bez reduktora i w dodatku dieslem... :P ). I gdy zaczyna mnie "uwierać", że coś gdzieś skrzypi, że za bardzo buja, że hałasuje, że spartańsko etc., przesiadam się krótko do innych aut w rodzinie.

Ulga po powrocie do Forka jest nie do opisania.

Taki "rehab" powinnien być serwowany przy każdym przeglądzie okresowym :)

"im dłużej się go ma, tym bardziej się podoba" - zdecydowanie pasuje do Forestera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to co ma Forek do luloka? :D

Na tej zasadzie 5 lat temu, gdy miałem smarta - to miał 25cm, a teraz jak mam forka, to zmalał do 12-stu? :)

 

Poza tym nie ma co wchodzić w takie dyskusje. Dla przykładu, ja już dawno, zakładając konto na forum określilem w swoim nicku co i jak i nie mam nic wiecej do dodania w tym temacie. Nie będę przecież zaklinał rzeczywistości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie ma co wchodzić w takie dyskusje. Dla przykładu, ja już dawno, zakładając konto na forum określilem w swoim nicku co i jak i nie mam nic wiecej do dodania w tym temacie. Nie będę przecież zaklinał rzeczywistości
...hmmmm idąc tym tokiem rozumowania w moim nicku można zupełnie obalić teorie że "w Subaru to na odwrót" :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Wiatrak, a ja dzięki Tobie przeżywam rozkosz codziennie ;) i pracuje w takim miejscu, że korki mam zawsze w 2 stronę więc jadąc do pracy i z powrotem w pełni rozkoszuje się możliwościami auta.

 

Jeszcze mi się ten nowszy zachował, robię wszystko by go nie sprzedać... Zobaczymy :-) Dlatego mogę tu z Wami być :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...