Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

OGROMNE PODZIEKOWANIA DLA ---> CARFIT <--- ZA POMOC W DOTARCIU NA II PUCHAR TORU W ULEZY!!!!!!!!! :D CARFIT BEDE CI WDZIECZNY DO KONCA ZYCIA!!!!!

 

POZDRAWIAM!!!!:):):)

To sie chyba jeszcze nie wydarzylo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
WIELKIE DZIEKI dla adamusmaxa za pomoc wczoraj przy moim niebieskim paździerzu :!: a raczej za załatwienie wszystkiego praktycznie :oops:

dzieki Adam, zapraszamy z Duska do nas na jakis alkohol :wink:

 

nie za ma co somsiedzie ;)

 

na pewno sie wprosze jak tylko troche czasu bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mati'm

Wielkie dzięki dla Komanch'a, marcin@klubsubaru.pl, Tomo i firmy nie-ASO za sprawne ogarnięcie tematu mojego silnika.

P.S.Już docieram dziewicę :mrgreen:

 

ALEX opisz w technicznym cala sytuacje ze zlozeniem takiego auta, co, jak, kiedy i gdzie, czyli wszystko co Ci na mysl przyjdzie w tej sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mati'm

Wielkie dzięki dla Komanch'a, marcin@klubsubaru.pl, Tomo i firmy nie-ASO za sprawne ogarnięcie tematu mojego silnika.

P.S.Już docieram dziewicę :mrgreen:

 

ALEX opisz w technicznym cala sytuacje ze zlozeniem takiego auta, co, jak, kiedy i gdzie, czyli wszystko co Ci na mysl przyjdzie w tej sprawie ;)

Narazie nic nie moge napisać,bo przejechałem 40 km...jak z jajkiem (tak zamierzam wytrzymać do 1k km :???: ) Potem wizyta w nie-ASO'u. Może złudzenie,ale nawet nie angażując turbo autko idzie ładnie z dołu. Jutro podłączę komputer i zgram logi.Podeślę do Mapteku,żeby byc pewnym,że moge docierać auto na oryginalnej mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mati'm

Wielkie dzięki dla Komanch'a, marcin@klubsubaru.pl, Tomo i firmy nie-ASO za sprawne ogarnięcie tematu mojego silnika.

P.S.Już docieram dziewicę :mrgreen:

 

ALEX opisz w technicznym cala sytuacje ze zlozeniem takiego auta, co, jak, kiedy i gdzie, czyli wszystko co Ci na mysl przyjdzie w tej sprawie ;)

Narazie nic nie moge napisać,bo przejechałem 40 km...jak z jajkiem (tak zamierzam wytrzymać do 1k km :???: ) Potem wizyta w nie-ASO'u. Może złudzenie,ale nawet nie angażując turbo autko idzie ładnie z dołu. Jutro podłączę komputer i zgram logi.Podeślę do Mapteku,żeby byc pewnym,że moge docierać auto na oryginalnej mapie.

 

nie chodzi mi o wrazenia z jazdy tylko o sam proces techniczny. jakie komponenty, (blok juz wiemy skad masz ;) ) chodzi o cala reszte, jakie turbo, komp itp itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję Azraelowi,firmie Kornecki Auto Sport za szybkie znalezienie i usunięcie przyczyny dziwnych odgłosów w mojej niebieskiej gwiazdeczce i za równie ekspresową pomoc przy reszcie spraw! :grin: :grin: wszystko pięknie działa!BARDZO DZIĘKUJĘ! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...