Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

jpol, bo już nie pamiętam, poprawiło się czy nie ?

Miałem wrażenie, że tak, ale wróciłem do przepływki Elka i też miałem wrażenie, że jest OK. Problem jednak nadal występuje i nie jest niestety w 100% powtarzalny (nie zawsze te same obroty). Jest może nieco lepiej niż na mojej przepływce, ale jest też np. cieplej niż przy ostatnich moich testach... Tam w polu czasem trudno było się zorientować co było wynikiem nierównej nawierzchni, a co szarpaniem przy przyspieszaniu.

 

Jutro podłączam się pod kompa z przepływką Elka i moją - na zmianę. Zobaczymy, czy odczyty będą się różnić. Jeśli różnic nie będzie, to chyba czas położyć uszy po sobie i udać się do ASO :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Hogiego za załatwienie kredytu hipotecznego. A sprawa była wybitnie trudna: singiel, na działalności, postanowił wziąć kredyt w walucie obcej i jeszcze nie miał pełnej wysokości wymaganej wpłaty własnej (zupełnie przypadkiem postanowiłem kupić dom, a na kupce zabrakło), a poza tym jest żyrantem kredytu, z którym były pewne "techniczne problemy" i odbiło się to na jego wizerunku w BIK :twisted:.

 

Tak że z czystym sumieniem polecam finansowe usługi Hogiego. Albo jak kto woli: polecam tego allegrowicza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Hogiego za załatwienie kredytu hipotecznego. A sprawa była wybitnie trudna: singiel, na działalności, postanowił wziąć kredyt w walucie obcej i jeszcze nie miał pełnej wysokości wymaganej wpłaty własnej (zupełnie przypadkiem postanowiłem kupić dom, a na kupce zabrakło), a poza tym jest żyrantem kredytu, z którym były pewne "techniczne problemy" i odbiło się to na jego wizerunku w BIK :twisted:.

 

Tak że z czystym sumieniem polecam finansowe usługi Hogiego. Albo jak kto woli: polecam tego allegrowicza :).

 

Ufffff....

Dzięki. Jak wiesz nie była to całkowicie moja zasługa, trzeba sobie pomagać i współpracować z innymi, bez względu na niektóre :wink: rzeczy. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Hogi po prostu jest dobry. Jak mi na wiosnę "rzucił hasło" [a dobry makler NIGDY nie doradza a TYLKO wyraża swoją opinię o trendach na giełdach i ewentualnych perspektywach] ze pewne fundy są zachęcające do inwestowania tom te szepty wziął do serca i udał się do mojego banku. Żem dobrze zrobił. Nawet Hogi by się zdziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Hogi po prostu jest dobry. Jak mi na wiosnę "rzucił hasło" [a dobry makler NIGDY nie doradza a TYLKO wyraża swoją opinię o trendach na giełdach i ewentualnych perspektywach] ze pewne fundy są zachęcające do inwestowania tom te szepty wziął do serca i udał się do mojego banku. Żem dobrze zrobił. Nawet Hogi by się zdziwił.

:shock:

 

Dzięki, tym bardziej musimy się spotkać i pogadać... :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla Wełniacza i Forumowiczów ze Zrzutki, za 0,7 litra Finlandii, którą otrzymałem od Wełniacza w podzięce za zorganizowanie akcji ,,Zrzutka dla Wełniacza"..... :smile:

Łukasz, nie robiłem tego dla flaszki.... :lol: ale mimo tego dziękuję, jak się łycha skończy, siądziemy do Finlandii..... :grin: :grin: :grin: i jak tu, kuwa, pozostać normalnym człowiekiem, jak ci z każdej strony każą się dezynfekować.... :smile: a w niedzielę znowu wyścig.... :oops: na promilach....żenua......nie bierzcie ze mnie przykładu, jestem beeeee.... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...