Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem okazje usłyszeć i pooglądać z bardzo bliska. Jak dla mnie laika na wyglad nic nienormalnego nie widac ale brzmi parszywie. Czy teraz Michał tez jedzie na DMACKach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pytam gdzie jest szef teamu ??? Gdzie jest Lotos ? I po co na to wszystko wywalać (bo inaczej tego nazwać nie można) kasę ?

Jak na drugim rajdzie na drugim oesie zaczyna silnik czy skrzynia ciec to coś chyba jest nie tak z przygotowaniem auta .

Staram się nie krytykować Michała . Ale ... Coś tu nie jedzie i mam nadzieję , że to auto . I jeżeli następny rajd to też MINI to wtedy powiem , że cały ten team do d..... jest i tyle . Chyba , że driver coś nie daje rady, bo nie chce mi się już słuchać tłumaczenia Michała , że ma małe doświadczenie na śniegu . Przecież on już jeźdźi ponad 10 lat . To kiedy będzie miał duże ??? Jak będzie jeźdźił 20 lat ??? Jak mu snieg nie odpowiada to mógł pojechać asfalty w ERC , żeby Kopecky mu pokazał gdzie jego miejsce . Kościuch zaczął starty w 2002 , Sołowow w 2001 . Mówimy , że Sołowow to rzemieślnik itd , itp . OK. Ale on jeżdżi dla siebie i nikomu nic już nie musi udowadniać . A wg PR Kościucha - Michał Kościuszko to młody talent ... Szkoda słow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie okazało, że przez te wszystkie lata to nie Citroeny, tylko Sebastieny takie szybkie były :P

Latvala, na którago strasznie liczyłem, przesiadł się z Forda i już drugi rajd nie może złapać tępa, a Ogier wsiada i robi swoje. On i Loeb są na dzień dzisiejszy poza konkurencją.

Sołowow rajd życia, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Michała S. niestety Kosciuszko zawiódł na całej lini , generalnie straszna porażka , pomimo oczywiście PR -u . Wolałbym szczerze aby Michał pokazał ze czasy potrafi zrobić dobre , potem gdzieś wydzwonic , czy mieć awarie , jak wozić sie do mety i za wszelka cenę dojechać do mety na ntym miejscu mając przed sobą auta S2000, Rki , Rrc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ciekaw jak w Mexyku wypadnie Benito Guerra, też nie ma doświadczenia w autach WRC i będzie to jego pierwszy start....

Zobaczymy co pokaże, i jak wtedy Kościuch będzie się bronił.....

Pewnie tym, że ma topowy fabryczny sprzęt :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...