Skocz do zawartości

Serwis oponiarski Warszawa


sebachon

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pilnie jakiegoś sprawdzonego serwisu oponiarskiego w Warszawie, ale koniecznie z przechowalnią opon. Ktoś coś może polecić? Hunter mile widziany. Musiałem niestety zabrać koła z mojego dotychczasowego zakładu w Białymstoku i właśnie mam załadowane auto kołami... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renowacjafelg.pl tam przechowasz i wymienisz.

 

Nie wiem co to Hunter, ale może to mają ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renowacjafelg.pl tam przechowasz i wymienisz.

 

Nie wiem co to Hunter, ale może to mają ;)

 

Komputerowy system pomiaru wibracji koła HUNTER GSP9720 jest najnowocześniejszym urządzeniem, które oprócz tradycyjnej funkcji wyważania statycznego i dynamicznego koła wyposażone

jest w rolkę do przeprowadzania testu drogowego. Drgania kół mogą być spowodowane:

niewyważeniem dynamicznym i statycznym,

nieprawidłową geometrią opony i/lub felgi,

nierównomiernym rozkładem sztywności opony na całym obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystkim za oferty. Dzwoniłem po kolei, ale niestety nie ma nigdzie terminów, a ja muszę niestety to załatwić do środy. Znalazałem jeden serwis, który mógłby mnie przyjąć jutro, ale cholera nie ma Huntera... Jeszcze szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, tak się właśnie traci klientów, jak rozumiem....

Może zrób gdziekolwiek, a jak minie szał na zmianę, to podjedź na "poprawkę" na Hunterze?

 

Na razie mam klepnięty na jutro jeden serwis przy Wale Miedzeszyńskim (RED POINT), ale niestety nie znam ich w ogóle, więc trochę w ciemno...

 

-- 30 paź 2012, o 11:47 --

 

Uff, na szczęście lukass już mnie uratował... :D Wielkie dzięki.

 

-- 30 paź 2012, o 18:54 --

 

lukass, jeszcze raz wielkie dzięki za ekspresowe przyjęcie do serwisu.

 

Wszystkim warszawiakom gorąco polecam owo AutoForum. Wygodny dojazd z centrum, fachowa i miła obsługa. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul.Chłodna 41 warsztat "pod chmurką" ale panowie znają się na robocie.

Mało mówią dużo robią. Zero fuszerki, nie naklejają "na szybko" 0,5kg "gluta" i heja kolejny klient.

Mają wyważarki Schenck z pionową osią (ponoć są dokładniejsze). Oczywiście mają przechowalnię kół.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak dl amnie partacze jakich mało. zakładałem tam opony 5-6 razy i NIGDY nie wyważyli dobrze. Szlag by ich. Mam teraz zajebista wulkamizację na Banderii 2. Mycie, klima, opony i jest git. 24/7, nawet teraz w tym kociokwiku zaparkowałem Gacka, poszedłem do domu na 2h i kółka zmienili. Bez zeszytów, bez telefonów i tygodniowych terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak dl amnie partacze jakich mało. zakładałem tam opony 5-6 razy i NIGDY nie wyważyli dobrze. Szlag by ich. Mam teraz zajebista wulkamizację na Banderii 2. Mycie, klima, opony i jest git. 24/7, nawet teraz w tym kociokwiku zaparkowałem Gacka, poszedłem do domu na 2h i kółka zmienili. Bez zeszytów, bez telefonów i tygodniowych terminów.

 

ja u nich 3mam koła już od kilku sezonów i nie miałem nigdy problemu... :roll:

dzwonie, umawiam sie, termin zawsze znajdą, czasami o egzotycznych godzinach, ale co tam ;)

a jak kupilem nowe opony, to mnie serdecznie zapraszali, coby po 1 kkm podjechać na doważenie, bo sie juz opony ułozyły... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła u lukassa wymieniłem i wyważyłem - radość bez granic. :grin: Zrobiłem już nawet mały test drogowy na S8 i zero jakichkolwiek drgań - wyważenie perfekcyjne! Polecam wszystkim. Na hasło FORUM nawet zniżkę dostałem. ;-)

Edytowane przez sebachon
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że Ty się cieszysz i że mogłem pomóc :cool:

 

Wkrótce przyjechałbym do Ciebie na zmianę opon z New Beatlem mojej dziewczyny - jakoś pewnie w tym tygodniu, więc będę się odzywał.

 

No i byłem. :grin:

 

lukass, drugi raz mega podziękowania za obsługę. Uważam, że każdy szanujący się warszawski Forumowicz powinien jeździć do AutoForum. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że Ty się cieszysz i że mogłem pomóc :cool:

 

Wkrótce przyjechałbym do Ciebie na zmianę opon z New Beatlem mojej dziewczyny - jakoś pewnie w tym tygodniu, więc będę się odzywał.

 

No i byłem. :grin:

 

lukass, drugi raz mega podziękowania za obsługę. Uważam, że każdy szanujący się warszawski Forumowicz powinien jeździć do AutoForum. ;-)

Eee... bez przesady ;) jakby wszyscy tylko do nas przyjeżdżali to nie dałoby juz rady kogoś (Ciebie :-P ) wcisnąć poza kolejnością w ten cały "bajzel" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...