Skocz do zawartości

RZUCAMY PALENIE? E-PAPIEROSY? PROBOWALIŚCIE? CO SĄDZICIE?


Hattorihonza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj Ja analogi paliłem przez ... 17 lat i nawet jak zrobię kilka miesięcy,lat przerwę to i tak będzie miło nie robię nic na siłę bo nigdy z tego nic nie wychodziło ... czemu palę ... bo lubie tak odpowiadałem pytającym a bardziej dociekliwym że facet musi mieć jakiś nałóg :) teraz nie "śmierdzę" analogami pykam sobie dymka przy kompie pełen relaks :) Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie "śmierdzę" analogami pykam sobie dymka przy kompie pełen relaks :)

 

Ze swojego doświadczenia wiem, że niestety ma to też negatywny wpływ

Otóż cierpi na tym układ kostny i mięśniowy - brak wymuszonych spacerów na balkon, świeże powietrze itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam o mesha-ch i może to będzie kolejna inwestycja :)

 

Początek zabawy z meshem to krew, pot i łzy :-) Ale warto - dobrze zrobiony mesh to PRZEPAŚĆ w stosunku do budżetowych sznurkowców.

Rozejrzyj się może za jakimś spotem w Twojej okolicy to będziesz mógł przekonać się organoleptycznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

3 lata e-palenia, od półtora roku nie miałem zwykłego ćmika w paszczy. A najlepsze, że jak czuję ten syf spalenizny to mnie odrzuca - ZERO ciągotek żeby się sztachnąć.

 

 

Z tym EP to jak z jazdą na LPG....po prostu jest taniej:)

Próbowałem już dwa razy tego cuda i nic.......ciągle jaram pety:)

 

No i właśnie takie są efekty podejścia "bo taniej" - jeśli epalenie ma skutecznie wyeliminować zwykłe ćmiki to NIE BĘDZIE TAŃSZE ;) (przynajmniej na początku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3 lata e-palenia, od półtora roku nie miałem zwykłego ćmika w paszczy

ja czasem wracam na klika sztuk, czasem paczkę, ale generalnie 4 lata ep.

 

 

 

Z tym EP to jak z jazdą na LPG....po prostu jest taniej:)

nie wiem czy jest taniej, bo to troche gażeciarnia i ciągle coś nowego wpada :) Ja teraz jadę na Kangertechu Subox nano i w końcu trafiłem na coś co chwile pozyje. modów przerobiłem juz z 5 w tym 2 Vamo, jednego Siegelei tego największego, kilka parowników...pare złotych na to poszło. Ale plusy przeważają nad minusami. Efajki rzondzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wiem czy jest taniej, bo to troche gażeciarnia i ciągle coś nowego wpada :)

 

Zgadza się - zwłaszcza jak ktoś lubi gadżeciarstwo. Ja lubię :D :

 

rurki-01-2016.jpg

 

I dobrze mi z tym :yahoo:

 

 

 

O kolega ma Royal Huntera widzę i nie tylko:) E-Palę od czasów e-healtów. Używam mechanika Kindred od Council of Vapor, boxa oraz zwyklaczki EVODY z różnymi wynalazkami. E-palę bo lubię, cały czas:) Pozdrawiam

Właśnie zamówiłem Vision Spinner 1300mAh jak przetestuje to dam znać a może ktoś używał tego modelu jakieś wskazówki?

 Ja ma mam Spinera II i byłem zadowolony z niego prze 1 miesiąc jak trzymał w miarę moc. Aktualnie po godzinie palenia na 3.8 V muszę przełączyć na 4.3 i bateria znika w ekspresowym tempie niestety. Może tak, trafiłem nie wiem ale zadowolony nie jestem. Aktualnie, używany sporadycznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...