Skocz do zawartości

TVN TURBO-co oglądacie,a co was irytuje?


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba nas posłuchali, od października na antenę wraca "Top Gear" 8)

To fajnie tylko obawiam się że będzie leciał 3x w tygodniu o bardzo kiepskiej porze i dalej będziemy skazani na rybki, pirata, piłkę i koksa. Czasem uda się trafić na "kwadraciaka" jak to mówi moja o Kornackim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga pirat: http://tvnplayer.pl/programy-online/uwa ... ,2253.html

Oświniaczone Subaru na dzień dobry.

 

Za wjazd na czerwonym to powinien być ban.

 

Mnie okropnie wkurza jak policjant prosi o "dokumenciki" i "dowodzik rejestracyjny". Szkoda, że nie woła "praweczka jazdeczki" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga pirat: http://tvnplayer.pl/programy-online/uwa ... ,2253.html

Oświniaczone Subaru na dzień dobry.

 

Za wjazd na czerwonym to powinien być ban.

 

To mój były WRX, ale juz nie za mojej kadencji, tylko nastepcy.

Swoją droga łezka w oku się zakręciła jak go zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza "Uwaga Pirat" bo:

1. Łamie prawo prasowe bo publikuja twój wizurunek bez twojej zgody - chyba Art. 14.1

2. TVN nagina to prawo dla podniesienia oglądalności - czyli dla kasy (podobnie było jak promowali "detektywa" Rutkowskiego - jak jego ludzie latali z długa bronią i aresztowali nie mając do tego uprawnień jako agencja a nie policja) :evil:

3. Policjańci przeginają, sami łamią przepisy i narażają innych użytkowników drogi aby tylko złapać pirata drogowego za wszelką cenę - to że jeszcze nie było większego dzwona i nikt nie zginął traktuję w kategorii cudu :evil:

4. Policjańci nie łapią tirowców :evil:

 

 

Lubię "Legendy PRL' za oryginalny pomysł i wiedzę prowadzącego.

 

Nie potrzebna jest piłka nożna i inne wędkowanie. - to ma być kanał motoryzacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN nie jest moją ulubioną telewizją. Turbo oglądam sporadycznie, "Legendy PRL" i programy typu historycznego lub np. "Polak potrafi". Zaś programy z udziałem słynnych prezenterów TVN Turbo są wręcz odstręczające. Ten ich przemądrzały ton, technika jazdy taka, że Kursu SJS nie mieliby szans ukończyć... Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza "Uwaga Pirat" bo:

1. Łamie prawo prasowe bo publikuja twój wizurunek bez twojej zgody - chyba Art. 14.1

2. TVN nagina to prawo dla podniesienia oglądalności - czyli dla kasy (podobnie było jak promowali "detektywa" Rutkowskiego - jak jego ludzie latali z długa bronią i aresztowali nie mając do tego uprawnień jako agencja a nie policja) :evil:

3. Policjańci przeginają, sami łamią przepisy i narażają innych użytkowników drogi aby tylko złapać pirata drogowego za wszelką cenę - to że jeszcze nie było większego dzwona i nikt nie zginął traktuję w kategorii cudu :evil:

4. Policjańci nie łapią tirowców :evil:

 

 

Lubię "Legendy PRL' za oryginalny pomysł i wiedzę prowadzącego.

 

Nie potrzebna jest piłka nożna i inne wędkowanie. - to ma być kanał motoryzacyjny.

 

Nie zgodze się z Tobą :) I nie publikują wizerunku - nigdy nie słyszałem nazwiska, nie było widać twarzy i numerów rejestracyjnych i głos zawsze jest zniekształcony. A że złapią kogoś w srebrnym SLS, o imieniu XYZ... no to inna sprawa - bo ilu może być XYZ, którzy śmigają srebrnym SLS :P

 

Ludzie którzy tak łamią przpeisy, nie powinni się wstydzić swojego wizerunku, przecież są tacy odważni... :roll:

 

-- 3 paź 2012, o 13:27 --

 

Krzysztof0430, NO WIEEESZ!? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - obejrzałem właśnie odcinek z WRXem i mnie zagotowało.

 

Co to miał być za tekst o jakichś widłach w piekle, to raz. A dwa - co to za łaska, że go karzą tylko za JEDNO WYKROCZENIE, skoro mają nagrane tylko jedno, a pomiar prędkości mogą sobie wsadzić do dupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...