Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiem ze dzisiejsze enki są nawet szybsze od pierwszych WRC, nawet Kuzi twierdzi ze na szutrach Impreza prowadzi się jak auto A grupowe...

 

z całym szacunkiem, ale ja od evo 7 do evo 9 widzę wciąz ten sam samochód..., impreza przechodzi liczniejsze przeobrazenia,

 

spotkałem 2 lata temu na rajdzie rzeszowskim (na lubenii)jakiegos goscia, byłego zawodnika, kurde moze jakiegos poetę czy cos,kiedy koło sklepu przejechało nowe cywilne STI zaczął mi prawic o wyglądzie imprezy w porownaniu z evo, uzywał tak literackiego języka, i podsumował ze impreza jest kwintesencją , ideałem itd itp, ja mu powiedziałem: masz pan racyję! na co mój brat się głupio buntował, ale zaraz wspólnymi siłami go stłumilismy :D, to tyle jesli chodzi o wygląd, musiałbym dorwac w moje łapy oba samochody wtydy porownam trakcję itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość KubaRally2

nie jestes fanem evo wiec twoje zdanie nie ma wielkiego znaczenia.ja moglbym powiedziec ze w imprezie od samego poczatku widze to samo auto i nikt nie moze mi tego zabronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nazywam SPALILI a więc moje zdanie ma ogromne znaczenie :wink: (cos jak chuck norris), o kazdym g lezącym na drodze i takze o eVO

 

nikt ci nie broni mówic ze w imprezie od początku widzisz to samo, ale to ukazuje ze chyba masz problem z widzeniem? , bo impreza się wciaz zmienia, (więcej takich tekstów-jest smieszniej LoL)

 

od evo7 do evo9 to jest praktycznie tak samo wyglądające auto, chcesz miec tylne lampy od evo9 w swojej evo7 ??? nie ma problemu!!!! wykręcasz z 9 i wkładasz do 7...... pasują, ale w srodku są trochę inne....nie czerwone a srebrne (jak domalujesz na zderzaku czarną farbą pędzlem plamę imitująca dyfuzor to wiara będzie myslec ze masz evo9), przód? podobnie....szczegolnie evo8 i 9, zrobili 2 dziury w zderzaku no i mają super nową ewolucje...

 

widziałem nowe zdjęcie evo 10, co mi przypomina? ewo 6.........

ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

od evo7 do evo9 to jest praktycznie tak samo wyglądające auto, chcesz miec tylne lampy od evo9 w swojej evo7 ??? nie ma problemu!!!! wykręcasz z 9 i wkładasz do 7...... pasują, ale w srodku są trochę inne....nie czerwone a srebrne (jak domalujesz na zderzaku czarną farbą pędzlem plamę imitująca dyfuzor to wiara będzie myslec ze masz evo9), przód? podobnie....szczegolnie evo8 i 9, zrobili 2 dziury w zderzaku no i mają super nową ewolucje...

 

 

LOL - a niby tylne światła imprezy 03 czym się różnią od tych z Imprezy 06 ? :D

 

 

 

zrobili 2 dziury w zderzaku no i mają super nową ewolucje...

 

Przestań głosić herezje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nazywam SPALILI a więc moje zdanie ma ogromne znaczenie :wink: (cos jak chuck norris), o kazdym g lezącym na drodze i takze o eVO

 

nikt ci nie broni mówic ze w imprezie od początku widzisz to samo, ale to ukazuje ze chyba masz problem z widzeniem? , bo impreza się wciaz zmienia, (więcej takich tekstów-jest smieszniej LoL)

 

od evo7 do evo9 to jest praktycznie tak samo wyglądające auto, chcesz miec tylne lampy od evo9 w swojej evo7 ??? nie ma problemu!!!! wykręcasz z 9 i wkładasz do 7...... pasują, ale w srodku są trochę inne....nie czerwone a srebrne (jak domalujesz na zderzaku czarną farbą pędzlem plamę imitująca dyfuzor to wiara będzie myslec ze masz evo9), przód? podobnie....szczegolnie evo8 i 9, zrobili 2 dziury w zderzaku no i mają super nową ewolucje...

 

widziałem nowe zdjęcie evo 10, co mi przypomina? ewo 6.........

 

 

 

 

 

 

 

 

no a po co ma wyglądać inaczej, evo kupuje się dla jego włąściwości jezdnych a nie dla wyglądu, mi osobiscie bardziej podoba się subaru sti ale jak się przejechałem evo to nie miałem wątpliwości co jest ................. dla mie lepsze.

evo 10 ta ma być prawdziwa evo(rewolucja) chociaż osobiście żałuję że nie będzie wyglądało jak VI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, to co pokazałes na drugim obrazku to concept x a nie evo x, (choc ogolnie mowi sie ze z niego ma byc ten evo x), ja widziałem inny obrazek, jak go pierwszy raz zobaczyłem to cos mi sie mieszało ze podobne do 6

LOL - a niby tylne światła imprezy 03 czym się różnią od tych z Imprezy 06 ? 

 

wiem :) ale w następnej imprezie beda na bank inne, a tu ciągną sie juz przez 3 ewolucje!!! a w imprezie 2

 

Tak samo wyglądające jak Imprezy od 2001 do teraz.

 

moze dla ciebie, dla mnie są coraz inne, i to mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL - a niby tylne światła imprezy 03 czym się różnią od tych z Imprezy 06 ? 

 

wiem :) ale w następnej imprezie beda na bank inne, a tu ciągną sie juz przez 3 ewolucje!!! a w imprezie 2

 

 

Te z 01 też sie wiele nie różnią, więc jakby na to nie patrzeć 3 kolejne modele Imprezy /01,03,06/ to jest jeden i ten sam modernizowany projekt - czyli tak jak w Evo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KubaRally2

Mitsu ma ostatnio spore problemy z kasa wiec odbija sie to na konstruowaniu aut...:/dlatego zmienia sie technika ale zostaje w podobnej oprawie.Mi sie najbardziej podoba Evo IX z przedziału 7-9. co do konceptu X to widać że albo już sie poprawia kondycja firmy albo firma ją przewiduje (w rozwoj nowego auta wejdzie duzo kasy)dlatego tez nie uwazam ze bedzie to ostatnie evo (to sa raczej plotki bo nic oficjalnego na ten temat nie bylo:)) a raczej nowa "podseria" tak jak to bylo w evo 1-4, 5-6 i 7-9.wiec don't worry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...