Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wreeeszczcie Evo Fan przyznał mi rację ;-)

 

ja raczej jestem Subaru Fanem,ale jak się przesiadłem z Subaru na Evo to sie troszkę wyleczyłem, i wpadłem w następny nałóg Evo :D

Az sam jestem ciekawy miałem dwa subaraki (GT,STI) mam drugie evo(VI,VII) co będzie następne :lol:

Najchętniej Aston Martin DB9- ale to tylko w sferze marzeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sam jestem ciekawy miałem dwa subaraki (GT,STI) mam drugie evo(VI,VII) co będzie następne

 

Może jakiś klasyk?

 

Ja osobiście nie widze dla Ciebie i na nasze warunki dzisiaj lepszego auta niż te dwa STI/Evo.

 

Klasyki odpadają, ale masz rację nie kupi się nic oprócz evo/sti które to mają chyba na świecie najlepszy stosunek ceny i osiągów, i jeszcze super sprawdzają się na naszych .................................. ,.........................,.................................... :evil: drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, ale Rościszów -Walim w DB9, no nie wiem, albo Salmopol ;-)

 

911 Turbo tak, ale musiałbyś od razu zrobić zawias ;-)

 

DB9 -widzałem o oglądałem na zywo tylko raz , ale zauroczony jestem całkowicie :D

serce mówi Aston, rozum 911 Turbo, a portfel- obudź sie to był tylko piękny sen :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo amerykanie nie umieja jezdzic i wygrywa auto ktore daje wiekszy komfort jazdy nic wiecej :)

 

święte słowa gr1zly, oni już są w stresie jak mają do pokonania zwykły łuk , a o prawdziwych zakrętach nie wspomne :D

ponoć w którymś stanie obowiązuje takie prawo że jak projektant nowobudowanej drogi umieści na niej zakręt pow 60stopni, to może dostać nawet 25 lat w kamieniołomach, bo to straszne narażenie życia dla użytkowników dróg, a te ich kanapy na kołach nie potrafią skręcać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć w którymś stanie obowiązuje takie prawo że jak projektant nowobudowanej drogi umieści na niej zakręt pow 60stopni, to może dostać nawet 25 lat w kamieniołomach, bo to straszne narażenie życia dla użytkowników dróg, a te ich kanapy na kołach nie potrafią skręcać. :wink:

To chyba w tym stanie nie ma gór, rzek i jezior, bo inaczej nie bardzo wyobrażam sobie drogę bez takich fajnych zakrętów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć w którymś stanie obowiązuje takie prawo że jak projektant nowobudowanej drogi umieści na niej zakręt pow 60stopni, to może dostać nawet 25 lat w kamieniołomach, bo to straszne narażenie życia dla użytkowników dróg, a te ich kanapy na kołach nie potrafią skręcać. :wink:

To chyba w tym stanie nie ma gór, rzek i jezior, bo inaczej nie bardzo wyobrażam sobie drogę bez takich fajnych zakrętów :)

 

Tunel? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bug eye, to dlaczego w USA to STI/WRX wygrywa nagrody w kategorii "przyjemność z jazdy" a nie EVO ?

 

P.S. Pojęcie mam. Wprawdzie bardzo małe, ale jakieś mam

No właśnie twoj max co możesz powiedzieć o tych autach to to co wyczytasz z opini innych albo gazet ;)

 

 

bug eye, ja zrobilem duzo km STi, a teraz jezdze Evo.

Dlaczego kwestionujesz doswiadczenia innych?

 

No więc tak shodan, Moze to ja to tak napisałem moze ty nie zrozumiałeś ale właśnie kwestjonuje "doświadczenia " osob ktore nie jeździły lub tylko miały krotką styczność z tymi autami a sie wypowiadaja z zasłyszanych opini ;) ale to moj błąd 8)

Ja mam WRXa ale gdybym mnie było stać to wybrałbym STI do poruszania sie po mieście i traskach . EVO to dla mnie juz SZATAN :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...