Skocz do zawartości

Rentgen na TVN TURBO


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś widziałem odcinek Rentgena na TVN Turbo. I szok.. test IMPEZA STI VS EVO8. Może ktoś z Was oglądał, ciekawy kogo była ta impreza na ślaskich numer SGL... coś tam. Może to ktoś z braci forumowiczów? Oczywiście opinia na temat Subaru była baaardzo dobra, redaktor omal sie nie posikał z radości, jedynoe co skarcił to że za duża kierownica :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widziałem końcówkę - raczej pro Subarowy jest ten "redaktorek". Podobno sam ma Imprezę, czytałem na forum TVN Turbo... :wink:

 

Nie wiem po co oni porównują te auta... I tak do niczego ciekawego nie potrafią dojść. A najciekawsze, że prowadzący powiedział, że "koledzy" z Wielkiej Brytanii miali takie, a takie wnioski. LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to, a raczej próbowałem oglądać :twisted:. Po paru minutach przełączyłem - nie starczyło mi cierpliwości. Co za gówno...

 

Ten koleś powinien zostać przy samochodach, na których się zna... Niewierni nie powinni brać się za niesienie ewangelii :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musza zobaczyc co ten leszcz z rentgena mowi o tych autach :twisted:

 

Widziałem końcówkę - raczej pro Subarowy jest ten "redaktorek". Podobno sam ma Imprezę, czytałem na forum TVN Turbo... :wink:

 

Nie wiem po co oni porównują te auta... I tak do niczego ciekawego nie potrafią dojść. A najciekawsze, że prowadzący powiedział, że "koledzy" z Wielkiej Brytanii miali takie, a takie wnioski. LOL

 

A może to jakiś Forumowicz, hi hi :shock: :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w TVN maja prawie wszyscy imprezy.zaczelo sie od Martyny Wojciechowskiej a potem juz sie moda na impry zrobily.pracuje tam pewien operator ktory jest tak wielki i gruby ze jak wsiaada do impry to chyba na tylne siedzenie a jak bryka jedzie to jest mocno prze(jakie tu h nalezy wstawic?)hylona na lewo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jednym z "najpierwszych" użytkowników imprezy był K.Durczok, potem pod siewierzem mu chłopaki na stłuczkę autko podwędzili. A jeśli chodzi o progam, to jedno mnie tylko zastanawia.....Spalanie w teście 10,9 litra/100km :?: Co Oni je na lawecie te auta wozili w czasie pomiarów spalania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało dokładnie słuchałeś komentarzy a'propos spalania, ja wiem, że 80 % mieszkańców tego kraju nie potrafi ze zrozumieniem dziennika obsłuchać...ale żeby forumowicze....glum glum... :roll:

 

Pozdrawiam

 

to samo chcialem napisac :lol:

A tak swoja droga to jeszcze nie tak zle ten koles prowadzil program. W przeciwienstwie do Przemka z zaciekawieniem obejrzalem, moze bez rewelacji ale byl nawet ciekawy.

Uwazam, ze co niektorzy sa zbyt bardzo przewrazliwieni tym redaktorem i denerwuje w nim raczej jego morda i sposob bycia niz to jak przeprowadza testy. Wiadomo, ze nie kazdy ma takie warunki i finanse jak w Top Gear.

Ja tam sie ciesze, ze mamy w kraju ten "glupi" Rentgen i juz sie przyzwyczailem do prowadzacego aczkolwiek nie sugeruje sie jego opiniami w ocenie aut podobnie jak w przypadku panow z TG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek najlepsza jest wlasna opinia :wink:

co do programu test no powiedzmy jak kazdy w rentgenie dla mnie przy takich autach nie potrzebna jest rozmowa o pojemnosci bagaznika itp... zdecydowanie wole testy a automaniaka, V-Max mlody Zientarski wie przynajmniej co mowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek najlepsza jest wlasna opinia

 

Sprawa prosta jak jazda na rowerze i trudno sie z tym nie zgodzic ale po to sa testy aut w TV zeby pomoc w podjeciu decyzji ewentualnego zakupu danego auta

 

co do programu test no powiedzmy jak kazdy w rentgenie dla mnie przy takich autach nie potrzebna jest rozmowa o pojemnosci bagaznika itp...

a dlaczego nie? Zarowno Impreza jak i Lancer sa to sedany, maja 4 drzwi i sa praktycznymi sportowymi potworami. Wiele osob wlasnie patrzy na praktycznosc auta i decyduja sie wlasnie na STi czy EVO ze wzgledy oczywiscie wlasciwosci jezdnych, przyspieszen itp. ale takze z racji tego, ze zaladujesz do tych samochodow cala rodzine i bagaz (a sa przypadki, ze dana osoba ma jedno auto i wlasnie jest to Subaru czy Misiek) Zawsze sportowe auta kojarzyly sie z dwu drzwiowymi Coupe, ktore nie maja nawet z tylu kanapy, malutki bagaznik i sluzyly tylko do szybkiej jazdy i zeby dawac bogatemu wlascicielowi FUN. W przypadku Imprezy i Lancera jest zupelnie inaczej i dlatego dobrze, ze podaja takie "glupoty" jak pojemnosc bagaznika itp.

 

zdecydowanie wole testy a automaniaka, V-Max mlody Zientarski wie przynajmniej co mowi

No ja niby takze ale co do automaniaka to moze i mysle jak stary dziad ale strasznie mnie drazni Martynka jako znawczyni aut (szczegolnie dlatego , ze jest kobieta :lol: ) a V-maxa juz dawno nie ogladalem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko czy ktoś po zmontowaniu takiego "rentgena" ogląda to zanim puszcz a program w tv..... spalanie 10,9, a jak sam gada potrafi spalić i 40..... może mi się wudawało ale chyba gdzies wspomniał że wyszło im 15/100..... a poza tym Impreza jest wolniejsza..... bo ma do setki 5,4 a evo 6,1.... i maksymalna o 10 wyzszą.... chyba ze chodziło mu o jazdę na torze, ale o tym akurat nie było ani słowa..... niech juz oni lepiej testuja punto vs clio czy cos podobnego.... i jeszcze przykładowe ceny ..... Impreza STi 2004 za 9100 pln.... to że ktoś zrobił błąd w ogłoszeniu to nie powód zeby go kopiować!!!! litości!!!!!

a moze testował to jakis pan w kapeluszu co to nie przekraczał 2300 obrotów bo potem jakis dziwny świst dochodził???? to moze i spalił 10,9.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oglądałem Rentgen...dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy o tych samochodach... np. że są szybkie i i mogą dużo spalić benzyny, aha no i że się meczą w korkach :twisted:

 

Ale to i tak, że porównali Impreze z Evo bo czasem ich porówanania są zupełną porażką np. Mercedesa ML z Fiatem Pandą :lol: , najśmiesznie są Wnioski: Mercedes: drogi za to świetna jakość, a Fiat: kiepskiej jakości plastki, za to zaletą jest jego cena :roll:

Czasem oprócz innej klasy samochodów są porównywane silniki diesla z benzyną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym jakoś namiętnie bronił tego odcinka, ale uważam, że trochę przesadzacie. Przecież to nie jest program, który ma poziomem przekazywanych informacji zaskoczyć maniaków Subaru czy Evo! Ma on w paru słowach opisać i przybliżyć te samochody dla przeciętnego widza, który wcale nie musi być akurat ich ślepym fanem. I którego wiedza na ich temat jest bliska zeru.

Co do minusów, to mnie najbardziej zraziły przejazdy tego pięknie ośnieżonego zakrętu na jakiejś bocznej drodze, na którym Impreza prowadzona była jak taksówka… A tak się prosiło bokiem tam polecieć… :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boki były na końcu/urywki z rajdów/Prowadzący program nie,, pyszni ''się jaki to on znawca tematu a o jezdzie autem pojęcie ma bo jezdzi w wyscigach długodystansowych.Dla posiadaczy STI niektóre stwierdzenia mogły wydawać się banalne ale na szczęscie nie wszyscy jezdzą Imprezami a dla nich własnie był ten program .

Pozdrawiam serdecznie S-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką oglądnąłem omawiany tutaj odcinek i w zasadzie za wyjątkiem "na torze" w ostatnich słowach podsumowania program bardzo fajny. Faktycznie szkoda tej krętej drogi, ale przynajmniej małe kręcenie na sneigu było :) Nie ma się czego czepiać, jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...