Skocz do zawartości

Trzy grosze o Imprezie 2.0R


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza GX/RS nigdy mnie nie ruszala, natomiast po krotkim obcowaniu z Impreza 2.0R musze powiedziec, iz jest to pierwsze Subaru Impreza bez wlotu na masce, ktorym nie wstyd jezdzic :wink: Auto ma bardzo przyzwoite osiagi i raznie przyspiesza na kazdym biegu. Brakuje zdecydowanie charakterystycznego bulgotu, ale to akurat da sie naprawic. Fajnie, ze samochod jest wyposazony w reflektory ksenonowe. W porownaniu z Impreza GX plastiki we wnetrzu sa lepszej jakosci, kierownica mniejsza, a materialy uzyte do obicia boczkow i foteli przyjemniejsze w dotyku. Glowna zaleta auta jest jednak dynamiczny i ekonomiczny silnik oraz naped na cztery kola. Tym autem na sniegu mozna robic dokladnie to samo co WRXem. W tej cenie moim skromnym zdaniem trudno kupic lepsze auto. A jezeli nie potrzebujemy drastycznych przyspieszen to jest to znacznie lepsze rozwiazanie od WRXa, chociazby dlatego, iz mniej pali.

 

Kilka fotek made by mobile phone:

 

Sti&20r_1.jpg

Sti&20r_2.jpg

Sti&20r_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jakos sie nie widzi ta Impreza. Zgodze sie, ze ma teraz wieksza moc a co za tym idzie lepiej jezdzi, troche mniej pali itd.... ale jest poprostu brzydka. Kupujac auto kieruje sie nie tylko wlasciwosciami jezdnymi czy ekonomia ale takze jak auto prezentuje sie z zewnatrz a to Subaru jest strasznie mdłe. O ile nowe STi zrobilo na mnie wrazenie z racji swoich spojlerow, wlotow, hamulcow brembo (mowie wizualnie), tak wersja wolnossaca..... :roll:

Po Białym jezdzi niebieski obklejony WRX 'Jazda probna' bez zadnego spojlera na klapie (z tego co pamietam to auto zostalo sprzedane?) to powiem szczerze, ze mi osobiscie nie podoba sie nic a nic. Z tego co zauwazylem.... niby ludzie sie ogladaja ale zaraz slychac komentarze "ty ale brzydkie te nowe Subaru"

Impreza bez tylnego spojlera wyglada tragicznie i jeszcze te wielkie dziury miedzy kolem a nadkolem

Mam nadzieje, ze nowa generacja Imprezy bedzie nie tylko szybka ale takze i piekna. Concept EVO X jest kozacki i chcialbym zeby Subaru ze swoim "wykwintnym" modelem poszlo w slady miśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jakos sie nie widzi ta Impreza. Zgodze sie, ze ma teraz wieksza moc a co za tym idzie lepiej jezdzi, troche mniej pali itd.... ale jest poprostu brzydka. Kupujac auto kieruje sie nie tylko wlasciwosciami jezdnymi czy ekonomia ale takze jak auto prezentuje sie z zewnatrz a to Subaru jest strasznie mdłe. O ile nowe STi zrobilo na mnie wrazenie z racji swoich spojlerow, wlotow, hamulcow brembo (mowie wizualnie), tak wersja wolnossaca..... :roll:

Po Białym jezdzi niebieski obklejony WRX 'Jazda probna' bez zadnego spojlera na klapie (z tego co pamietam to auto zostalo sprzedane?) to powiem szczerze, ze mi osobiscie nie podoba sie nic a nic. Z tego co zauwazylem.... niby ludzie sie ogladaja ale zaraz slychac komentarze "ty ale brzydkie te nowe Subaru"

Impreza bez tylnego spojlera wyglada tragicznie i jeszcze te wielkie dziury miedzy kolem a nadkolem

Mam nadzieje, ze nowa generacja Imprezy bedzie nie tylko szybka ale takze i piekna. Concept EVO X jest kozacki i chcialbym zeby Subaru ze swoim "wykwintnym" modelem poszlo w slady miśka

Bo Subaru sa poto aby nimi jezdzic a Hondy poto aby na nie patrzec - wiem po swoich doswiadczeniach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Subaru sa poto aby nimi jezdzic a Hondy poto aby na nie patrzec - wiem po swoich doswiadczeniach

 

czy ja wiem :roll: Bardzo wiele Hond jezdzi lepiej od wolnossacych Subaru i wcale nie musi to byc Type-R czy Si. Takze nie jest tak, ze wszystkie Hondy sa jakies wyjatkowo ładne. Nie jest tez tak, ze 4x4 to jedyne sluszne rozwiazanie a ośki to sa beee bo nie mozna nimi jezdzic zima. Jezeli nie mieszkasz np. w gorach czy na jakiejs wiosce gdzie nikt nie odsnieza to smialo jezdzisz przednio badz tylno napedowcem. Uzywam przednio napedowego auta kilka lat i ani razy nie mialem z tym klopotow. Oczywiste jest to, ze staly naped na 4 kapcie jest lepszy ale sa auta typu Ferrari, BMW czy Porsche, ktore od wielu lat daja sobie swietnie rade z napedem na dwa kola

 

Milek masz jakieś skrzywienie.....

 

od samego poczatku gdy pierwszy raz zobaczylem Impreze strasznie mnie to draznilo, jak widac mam to do dzis.

 

Cytat:

Concept EVO X jest kozacki i chcialbym zeby Subaru ze swoim "wykwintnym" modelem poszlo w slady miśka

 

 

Oby nie bo nie chce zmieniac marki na inna

 

i znowu......... gusta i gusciki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Concept EVO X jest kozacki i chcialbym zeby Subaru ze swoim "wykwintnym" modelem poszlo w slady miśka

 

 

Oby nie bo nie chce zmieniac marki na inna

 

i znowu......... gusta i gusciki

 

Dla mnie stylizacja EVO X to "szybcy sie wsciekli"

od tego byl Eclipse ale nie EVO :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Subaru sa poto aby nimi jezdzic a Hondy poto aby na nie patrzec - wiem po swoich doswiadczeniach

 

czy ja wiem :roll: Bardzo wiele Hond jezdzi lepiej od wolnossacych Subaru i wcale nie musi to byc Type-R czy Si. Takze nie jest tak, ze wszystkie Hondy sa jakies wyjatkowo ładne. Nie jest tez tak, ze 4x4 to jedyne sluszne rozwiazanie a ośki to sa beee bo nie mozna nimi jezdzic zima. Jezeli nie mieszkasz np. w gorach czy na jakiejs wiosce gdzie nikt nie odsnieza to smialo jezdzisz przednio badz tylno napedowcem. Uzywam przednio napedowego auta kilka lat i ani razy nie mialem z tym klopotow. Oczywiste jest to, ze staly naped na 4 kapcie jest lepszy ale sa auta typu Ferrari, BMW czy Porsche, ktore od wielu lat daja sobie swietnie rade z napedem na dwa kola

Naped na jedna os jest super, ale Honda niestety wybrala ta zla oske. Motory sa dobre tylko w wersjach Type-S,R albo Si, reszta jest przecietna. Jedyny wyjatek to S2k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSX'a pominolem specjalnie. To auto bylo dobre, ale z 10 lat temu. Cena do konca produkcji oscylowala w granicach 90 tysiecy dolarow. Teraz mozna kupic lepiej jezdzace samochody za 1/3 tej kwoty. Za 90 tysiecy to mozna miec takie auta do, ktorych NSX sie nawet nie umywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie niczym sie nie roznilily poza dopasowaniem do przepisow drogowych i ekologicznych. Acura to taki sposob na sprzedawanie samochodow Hondy po zawyzonych cenach. Biora auta w najlepszej wersji, niedostepne w stanach, przyklejaja znaczek i sprzedaja jako marke luksusowa. Tak jest miedzy innymi z Integra, Acordem (TSX) i Legend (RL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz zauwazylem temat, ale sie przylacze, chociaz wiem ze w porownaniu z Wami to nie znam sie kompletnie na autach a na pewno nie na subaru.

otoz jezdzilem z bratem taka impreza nowiutka, zrobilismy chyba z 50 km i.. fajnie bylo :mrgreen: co prawda normalna jazda bez poslizgow i Bog wie czego, bo jak wiedzie ja offroadowiec jestem i dla mnie jazda zaczyna sie poza szosa. no wracajac do imprezki. powiem Wam ze zastanawiamy sie czy takiej nie nabyc, jezdzi sie super, jak dla mnie wygodniejsza od forestera ale... no wlasnie jak impreza to wrx albo sti a na to drugie mnie nie stac, a na pierwsze nie stac nas na utrzymanie wiec chyba zrezygnujemy i zamiast imprezy kupimy defendera, to bedziemy mogli w terenie sie bawic :mrgreen:

przyspieszenie tego auta fajne, jezdzilismy kombi wiec na reduktorku jeszcze lepiej szlo, ale jednak impreza bez turbo to nie jest impreza.

ot tyle. ale jakbysmy sie rozmysleli i chcielibysmy kupic to auto to poprosze Was o pomoc w swoim czasie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzaj ma 2.0R jako treningowke....przyciemniane szyby, rajdowe opony + felgi OZ, chlapacze rajdowe do ziemi i kubelki rajdowe....kozacko wyglada 8) Jutro sciagne fotki z aparatu, to pokaze...

 

No poka poka w końcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concept EVO X jest kozacki i chcialbym zeby Subaru ze swoim "wykwintnym" modelem poszlo w slady miśka

 

Rany, nie strasz! :evil:

Chcesz żebym Subaru sobie obrzydził??? :roll:

 

no cos ty Jarmaj, o co ty mnie posadzasz :) Wydaje mi sie, ze bedzie to i tak kwestia przyzwyczajenia sie. Bylo juz wiele aut na rynku, ktore w fazie Concept Car byly odbierane "tak sobie" a gdy juz byly w produkcji to ludzie zmieniali o nich zdanie. Mysle, ze tak samo bedzie i w tym przypadku. Zobacz ile osob wrecz "jechalo" po nowej Imprezie '06 (a to ze Seat, a ze tylne lampy to wiejski tuning, ze spojler na tylnej szybie to nieporozumienie, beznadziejny gril itp. itd) Nastepnie wiekszosc zobaczyla auto na zywo i ..... zmienila zupelnie zdanie a co wiecej z tego co zauwazylem na forum, sporo forumowiczow zaczelo sie ja nawet zachwycac. Takze trzeba czekac i zobaczymy jak to bedzie sie prezentowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...