Skocz do zawartości

"Kiepscy kierowcy"


Bazylia

Rekomendowane odpowiedzi

Than_Junior, No dobra przepraszam zapomniałem że jestem najgorszy :-(

Kuba chyba zapomniałeś, że ustalenia były inne - dla przypomnienia:

... Wygląda na to, że przyszedł najgorszy moment mego nędznego życia - będę musiał powiedzieć mojej lepszej

połowie, że jest najgorszym kierowcą - kobieta (na pewno), blondynka (co prawda ciemna, ale ...), pechowiec ("od

P.H. - przedstawiciel handlowy"), Ford Focus z kratką (niestety, ale służbowy)......

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JuNo, poddaję się....

Ja myślę ..... :mrgreen:

Nie jesteś kobietą (tak przynajmniej wygląda), blondynką chyba też nie i z tego co pamiętam PecHowcem też nie ..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi kierowcy to kierowcy Toyoty yaris,corolli i avensis, Skody Felicii i Fabii, Renault Thalii :evil: wszystkich ich łączy to samo...miłość do lewego pasa oraz absolutny brak wyobraźni...to przykre, żę niektórzy z nich otrzymali wogóle prawo jazdy :roll:

 

Wyrażam sprzeciw!!! :twisted:

Wiadomo są kretyni jeżdżący Toyotami lewym pasem, ale zazwyczaj mają czym depnąć :wink: Yarisy pomimo małej pojemności mają kilka koni(podstawowy 1.0-69KM)-choć te samochodziki ciezko spotakć na lewym pasie, Corolle-chociązby moja(1998) ma 90 koni-a to niezupełny muł. W tej chwili w Corolii jest silnik 98 konny także coś jedzie :twisted:, a o Avenisi nie wspomne, nie mówie że to rakieta ale mają już konkretne silniki...Także radziłbym się zastanowić nad innymi markami :wink:

 

Zaznaczam, że nie ejstem fanem marki Toyota lecz obiektywnym kierowcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich silnikach (konkretnych) myslisz?

 

no podstawowy silinik to 1.6 110 KM, ale nie spotkałem się żeby ktoś zakupiłem nową Avensis z tym motorem, natępnie jest juz 1.8 130KM, 2.0 147KM, 2.4 163KM i diesle dosyć słaby 2.0 116KM, ale następnie 2.2 150KM i słynny 2.2 177KM :lol:

 

Przykładowo nowy Passat ma silniki 1.6 102KM :mrgreen: , 1.6 115KM, 2.0 150KM troche lepiej, no i diesel 2.0 140KM...

 

Także na tle nowego Passata Avensis nie wygląda jak słabeusz :roll:

 

Również Golf nie ma mega mocnych silników np. 1.4 75KM, 1.4 90KM, 1.6 102KM, godny przyjrzenia jest motor 1.9 Tdi 140KM

 

Nie wspomne o Polo : 1.2 55KM, 1.2 64KM, 1.4 75KM

 

NA tle Vw( nie czarujmy się dosyć uznana marka) widać wyraźnie, że Toyoty pod względem siników to nie zupełne padliny :)

 

P.S. Ukazanie silników Vw troche słabyszych od Toyoty nie miało na celu pokrzywdzenia marki Vw. Chciałem ukazać czarno na białym, że Toyota wyposaża swoje samochody w całkiem dynamiczne silniki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... A Toyoty bardzo czesto blokuja lewe pasy. Moze to przypadek, ale... dosc czesty. Jakies takie przekonanie kierownikow tej marki, ze nie ma nic mocniejszego. Ja wiem, Toyota, to brzmi dumnie, ale przeciez nie najmocniej... Bardzo dobra marka, ale (moze dlatego, ze duzo nowych, chetnych do porownywania sie?) kierujacy nimi zbyt czesto mysla, ze maja pod maska wiecej niz rzeczywiscie maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... A Toyoty bardzo czesto blokuja lewe pasy. Moze to przypadek, ale... dosc czesty. Jakies takie przekonanie kierownikow tej marki, ze nie ma nic mocniejszego. Ja wiem, Toyota, to brzmi dumnie, ale przeciez nie najmocniej... Bardzo dobra marka, ale (moze dlatego, ze duzo nowych, chetnych do porownywania sie?) kierujacy nimi zbyt czesto mysla, ze maja pod maska wiecej niz rzeczywiscie maja...

 

Ja akurat nie spotykam się często z blokowaniem przez Toyoty, ale to oczywiście moje przapadki. :lol: Rozmawianie o tym czy np. Ople czy Toyoty blokują mi droge nie prowadzi do niczego.

A prawda jest taka, że w tej chwili Toyot jest mnóstwo, także nie sposób nie trafić na tę właśnie marke. I co jeszcze za tym idzie, ja osobiście w nowej Toyocie nie czułbym się wyjatkowo :mrgreen: zaznaczam w nowej :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji na drodze stwierdzam,że jednymi z "lepszych" kierowców są ( w zdecydowanej większości)posiadacze Daewoo Lanos. Dla mnie to mistrzowie niekonwencjonalnych i ładnie mówiąc kiepskich zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo nowy Passat ma silniki 1.6 102KM , 1.6 115KM, 2.0 150KM troche lepiej, no i diesel 2.0 140KM...

 

No i 2.0tfsi 200 KM, 3,2 v6 250KM :twisted: , także drobna nieścisłość się koledze wkradła :)

 

Golf - 1.6fsi 115KM - rodzicielka takim pogina więc wiem ;) , jest jeszcze 2.0fsi no i 1.4 gt 170KM a z mniej cywilnych GTI i R32

 

Polówka - 1.4 100KM i 1.9 tdi 130 km

 

P.S. Jako posiadacz (częściowy) Volkświni Golfa chciałem tylko wykazać, że VW także zbytnio nie cieniuje na silnikach :mrgreen:

 

P.S. 2 : Powyższa wypowiedź nie może zostać użyta przeciwko jej autorowi w celu uznania go za VW-fila - przedstawia ona jedynie fakty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego jak kto jedzie marka auta? po każdym mozna sie spodziewać wszystkiego, wystarczy żeby miał gorszy dzień, tydzień, życie - nie utozsamiałbym tego z samochodem. ja mam jeden tym, który omijam z daleka - kapelusznicy - ci są zdolni do wszystkiego, jezdżą tylko lewym i skręcają tylko w prawo ofc bez kierunkowskazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co ma do tego jak kto jedzie marka auta?"

Stiff, chodzi tu oto, że jest pewna grupa ludzi, którzy akurat decydują się na właśnie te, tak często typowane tu marki. Nie wiem czym się kierują "ludzie mniej zdolni za kierką" :wink: wybierając skode, toyke czy renault...jedno jest pewne..włściciele subaraków i innych maszyn strzeżcie się idiotów za kierownicami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam Ci Raju częściowo rację bo sam owszem też zauważyłem że chyba jakoś najwiecej dziwnych zdarzeń mam ze Skodami, Thaliami a ostatnio z Daciami. Pisałem to raczej pod kątem wypowiedzi o Toyotach bo jakoś nie było mi dane mieć z nimi kłopotu - choć jak mówisz jest pewna tendencja do łączenia w pary "ułomnych" z określonymi autami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dodam jeszcze jedno od siebie..czytając niektóre posty, często podkreślany jest fakt wyprzedzania prawą stroną, niużywania kierunków...ja powiem wprost...jeżdżąc po wawce z tymi debilami, często wyprzedzam prawą stroną i nie używam kierunków, robie to celowo. Nieraz spotkałem się z sytuacją, w której wrzucając kierunek w czasie jazdyz jakąś prędkością ktoś celowo przyśpieszął, bądź hamował...w dupie to mam, wolę podjeżdżać z zaskoczenia. Dlamnie jazda w korkach to walka o przetrwanie, wolę jak najszybciej oddalić się od tego całego cyrku i dalej cieszyć się swobodną jazdą subarakiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo nowy Passat ma silniki 1.6 102KM , 1.6 115KM, 2.0 150KM troche lepiej, no i diesel 2.0 140KM...

 

No i 2.0tfsi 200 KM, 3,2 v6 250KM :twisted: , także drobna nieścisłość się koledze wkradła :)

 

Golf - 1.6fsi 115KM - rodzicielka takim pogina więc wiem ;) , jest jeszcze 2.0fsi no i 1.4 gt 170KM a z mniej cywilnych GTI i R32

 

Polówka - 1.4 100KM i 1.9 tdi 130 km

 

P.S. Jako posiadacz (częściowy) Volkświni Golfa chciałem tylko wykazać, że VW także zbytnio nie cieniuje na silnikach :mrgreen:

 

P.S. 2 : Powyższa wypowiedź nie może zostać użyta przeciwko jej autorowi w celu uznania

go za VW-fila - przedstawia ona jedynie fakty :mrgreen:

 

 

 

Co do ścisłości to podałem silniki "ziemskie" a nie jakieś kosmosy :twisted:

Nie podawałem np. Corolli Ts Compressor czy Yarisa Ts a co do Avensis to 177 konny diesel to chyba najmocniejszy motor.

 

W każdym bądź razie jak jakiś samcohód ma 150KM czy 250KM to i tak jest czym przycisnąc... Tylko warto zwrócić uwage na najcześciej kupowane silniki w markach samochód.. bo to, że np. Skoda Fabia ma silinik 8000 i 500 KM :mrgreen: to nie znaczy ze ktos takie auto w Polsce ma. Bo wydaje mi się, że najczęstszym silnikiem w Fabi jest motor 1.2...

 

Co do np. Corolli Ts Compressor to nie wiem czy ktoś kupi w Polsce takie auto. Jest małe prawdopodobieństwo. bo za ok. 30tys. euro można coś mądrzejszego kupić

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co ma do tego jak kto jedzie marka auta?"

Stiff, chodzi tu oto, że jest pewna grupa ludzi, którzy akurat decydują się na właśnie te, tak często typowane tu marki. Nie wiem czym się kierują "ludzie mniej zdolni za kierką" :wink: wybierając skode, toyke czy renault...jedno jest pewne..włściciele subaraków i innych maszyn strzeżcie się idiotów za kierownicami :mrgreen:

 

Potwierdzam :lol: Chyba nie istnieją osoby które kupują Sti i jeźdżą do 50km/h po mieście?? a jak istnieją to na pal ich :mrgreen: Na przykłąd rodzinny samochód ma inne przeznaczenie i jest dla innych kierowców. Tacy ludzie lubią popatrzeć, pomyśleć, posłuchać muzyki a nie gnać na złamianie karku bo tak jest fajnie :twisted: A co najważniejsze nie lubią zniszczyć amortyzatorów na prawym pasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie dawno odpuściłem jakiekolwiek znaki.

 

-dojeżdżam szybko na 20-30m

- jeżeli w tym czasie nie wróci na prawy pas - hamuję do jego prędkości

- czekam

- jeżeli naprawdę nie ma nic na prawym pasie - włączam prawy kierunkowskaz i wyprzedzam z prawej

 

 

Tak zrobiłem ostatnio (opisałem całość w wątku: "Cham na drodze" )

 

I spotkałem się ze złośliwością wymijanego z prawej, prowadzącą do niebezpiecznych sytuacji...

 

 

 

Ale zaznaczam - jeżeli jest cokolwiek na prawym pasie, co może sugerować, że facet wyprzedza... choćby z prędkością +3,7km/h w porównaniu z wyprzedanym - to czekam za nim na lewym pasie.

 

To cokolwiek było daleko, ale zgodzę się z Tobą, że gdybym zwolnił i poczekał tą minutę czy półtorej... Zresztą... Jak masz spotkać buraka na drodze, to spotkasz...

 

Zauważyłem, że będąc kulturalnym i uprzejmym na drodze można i tak naciąć się na kiepskiego inaczej i narazić się na fakersy, trąbienie i bluzgi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi kierowcy to kierowcy Toyoty yaris,corolli i avensis, Skody Felicii i Fabii, Renault Thalii :evil: wszystkich ich łączy to samo...miłość do lewego pasa oraz absolutny brak wyobraźni...to przykre, żę niektórzy z nich otrzymali wogóle prawo jazdy :roll:

 

Wyrażam sprzeciw!!! :twisted:

Wiadomo są kretyni jeżdżący Toyotami lewym pasem, ale zazwyczaj mają czym depnąć :wink: Yarisy pomimo małej pojemności mają kilka koni(podstawowy 1.0-69KM)-choć te samochodziki ciezko spotakć na lewym pasie, Corolle-chociązby moja(1998) ma 90 koni-a to niezupełny muł. W tej chwili w Corolii jest silnik 98 konny także coś jedzie :twisted:, a o Avenisi nie wspomne, nie mówie że to rakieta ale mają już konkretne silniki...Także radziłbym się zastanowić nad innymi markami :wink:

 

Zaznaczam, że nie ejstem fanem marki Toyota lecz obiektywnym kierowcą...

 

Jako właściciel Corolli zgadzam się i protestuję przeciwko oczernianiu niewinnych tojkowców :twisted::twisted:

 

A lewym pasem jeżdżę często ale ustępuję jak się czasem zdarzy coś szybszego 8)

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie istnieją osoby które kupują Sti i jeźdżą do 50km/h po mieście?? a jak istnieją to na pal ich

 

Człowiekowi nie jest potrzebne używanie, człowiekowi potrzebna jest świadomość, że gdyby chciał, mógłby używać.

 

Stefan Kisielewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...