Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Robert w wywiadzie raczej srednio zadowolony , mowil ze mogli by byc lepiej przygotowani.

Mysle ze trzba zjsc na ziemie bo raczej o sukces " prawie" z zeszlego roku to bedzie ciezko.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Robert w wywiadzie raczej srednio zadowolony , mowil ze mogli by byc lepiej przygotowani.

Mysle ze trzba zjsc na ziemie bo raczej o sukces " prawie" z zeszlego roku to bedzie ciezko.

Ja bym nie wyciągał takich wniosków. Nie wiem który wywiad oglądałeś z RK ale ja w jego wypowiedziach żadnego pesymizmu nie wyłapałem. Bardzo daleko posunięty realizm, jak to u RK ale dało się wyczuć pewność siebie. W takim wyścigu jak LM nastawianie się na P1 zanim się wyścig rozpocznie jest delikatnie mówiąc nierozsądne.
Mnie cieszy, że prędkość jednak mają. Było to widać w ostatnim nocnym treningu gdzie RK pod koniec wskoczył na 4 miejsce i też tempo Louisa w quali też było całkiem dobre tyle, że zepsuł szykanę przed metą i stąd miejsce startowe takie, a nie inne (swoją drogą chyba pierwszy błąd Louisa w quali od kiedy dzieli auto z RK).
W 24 godzinnym wyścigu nie jest tak istotne czy start będzie z P3 czy P5. Tutaj tyle się będzie działo, że każdy scenariusz jest możliwy. Oby start poszedł gładko, bez incydentów, a później się zobaczy :) 

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdziGT a czy Robert w jakimś wywiadzie kiedykolwiek był zadowolony? RK jest typowym specjalistą i realnie patrzy na wyścig który jest przed nim. 

Całe 24h to jest mega specyficzny temat, oglądam to od kilkunastu lat i historia zna ekipy z olbrzymimi budżetami i zapleczem które mimo prowadzenia odpadały na końcu. To samo mieliśmy w WRT w 2021 dlatego RK studzi emocje bo dobrze wiemy jak każdy Polak reaguje na P1 w kwalifikacjach. A tak na marginesie to w mediach w tym roku jakoś cicho o tym wyścigu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, -=nikon=- napisał:

@turdziGT a czy Robert w jakimś wywiadzie kiedykolwiek był zadowolony? RK jest typowym specjalistą i realnie patrzy na wyścig który jest przed nim. 

Całe 24h to jest mega specyficzny temat, oglądam to od kilkunastu lat i historia zna ekipy z olbrzymimi budżetami i zapleczem które mimo prowadzenia odpadały na końcu. To samo mieliśmy w WRT w 2021 dlatego RK studzi emocje bo dobrze wiemy jak każdy Polak reaguje na P1 w kwalifikacjach. A tak na marginesie to w mediach w tym roku jakoś cicho o tym wyścigu. 

To prawda ale znając jego pecha,  lub szczęście , w zależności jak sie na to patrzy to taka szansa jak w zeszłym roku juz sie nie powtórzy. Obym sie mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

To prawda ale znając jego pecha,  lub szczęście , w zależności jak sie na to patrzy to taka szansa jak w zeszłym roku juz sie nie powtórzy. Obym sie mylił.

Budujesz swój optymizm na rachunku prawdopodobieństwa jak mniemam...niby ja w tym temacie również, ale z drugiej strony to fakt jak ułożył się cały wyścig w 2021 to też było w tym sporo szczęścia dla Roberta...zbilansowanego ostatnią minutą :cry:

W tym roku postaram się skupić na samej jeździe RK, czasach jakie kręci itp., że jest w stanie wygrać to wiemy już.

Trzymam też kciuki za "Piekarzy" ...zaczęli weekend dosyć pechowo...zatem licze na zbilansowanie na koniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Neutrino33 napisał:

Budujesz swój optymizm na rachunku prawdopodobieństwa jak mniemam...niby ja w tym temacie również, ale z drugiej strony to fakt jak ułożył się cały wyścig w 2021 to też było w tym sporo szczęścia dla Roberta...zbilansowanego ostatnią minutą :cry:

W tym roku postaram się skupić na samej jeździe RK, czasach jakie kręci itp., że jest w stanie wygrać to wiemy już.

Trzymam też kciuki za "Piekarzy" ...zaczęli weekend dosyć pechowo...zatem licze na zbilansowanie na koniec ;)

Wlasnie dlatego jestem pesimistycznie nastawiony bo wiem jak sie wyścig układał sie w zeszłym roku i ze mieli spor szczescia. Znam życie i pewnie go tyle nie bedzie w tym roku no mimo ze go ukończą.To tak trochę jak z Citroënem w WRC. Taka szansa zdąża sie tylko raz no ale nic jedziemy i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, pablonas napisał:

Ładnie się Robert odnalazł w tym zamieszaniu. 

Ale i tak najlepsi są komentatorzy. Pół okrążenia potrzebowali żeby zauważyć, pozycję Roberta :biglol:

Wyszło jego doświadczenie.

Co do komentarza to jak co roku ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

Spróbuj poprzez apkę na telefonie. 

Na pewno trzeba zakłądać konto? Myślałem, że tylko do widoku "expert mode"? :huh:

no i na Eurosport praktycznie cały wyścig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...