Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Ok faktycznie na oficjalnej stronie da się śledzić tabelę ale na telefonie kiepsko było widać. Eurosport oczywiście włączony ale tam tylko pozycje pokazują a mnie interesuje strata i czasy okrążeń. Poza tym wszytko gra i raczej nie braknie 20220612_001439.thumb.jpg.c2eba7c0b338a74d0aa4de32975d764d.jpg:biglol:

 

  • Super! 1
  • Zdrówko! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jpol napisał:

Tylko ruch AF Corse został niejako sprowokowany ruchem tego LMP2 po prawej. Czego komentatorzy ES zdają się w ogóle nie zauważać, tylko jakąś "niestabilność" auta widzą...

Też mi to tak trochę wyglądało jakby nagły ruch kierownicy jako reakcja na to co dzieje się z bolidem po prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Neutrino33 napisał:

Też mi to tak trochę wyglądało jakby nagły ruch kierownicy jako reakcja na to co dzieje się z bolidem po prawej.

To było słabe wygląda jak by sie wystraszył auta obok. 

Zostało trochę więcej niż 5 godzin i na razie nie widzę tego jezeli Jota nie będzie miała jakiś problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, STIFF napisał:

Nie jest zle. Mieli okrązenie straty a są na tym samym co Jota. Robia lepsze czasy kółek. Jeszcze 4 godziny, zabawa dopiro sie zaczyna

Kluczowe będzie ostatnie 60m strata 2 min jest do odrobienia na spokojnie o ile jest plan by gonić.

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Neutrino33 napisał:

...i co byście zrobili w takiej sytuacji, jaką strategie obrali? Obrona pozycji, czy jednak ofensywnie - wszystko albo nic?

Potem trzeba byłoby zadecydować, którego kierowcę wsadzić do realizacji wybranego celu.

Jak dla mnie nie ma tu idealnej decyzji. W WEC mają straty wiec punkty by się przydały. Ale to 24hL jest tym co zawsze w sezonie chce się wygrać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...