Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, pablonas napisał:

Tak jest. Mocne tempo RK od początku. 2 pozycje do góry. Wyścig jeszcze długi :)

Swoją drogą Sebring to świetny tor. Lubię go w iRacing ;) Ten wyryp daje się we znaki.

Wyścig długi wiec czas pokaże czas na pierwszy postój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pablonas napisał:

Zasnąłem usypiając syna :D Co tam się stało, że taka strata? Wiem, że był dzwon toyoty, czerwona wtedy była? To przez nią się tak przetasowało?

Wypadek Toyoty zniwelował przewagę i wyścig zaczął się od 0. I niestety ale tempo trochę siadło. Niestety potem czerwona flaga i opady deszczu i SC zakończyły wyścig w zamieszaniu jak z F1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak na razie słabo jadą nasi ulubieńcy. "Piekarze" już po wyścigu...zresztą podobnie jak jedna z Toyot. Preema w okolicach P10...ale LMP2, gdzie prowadzi WRT :evil:.

Pierwsze trzy place na razie dla Hypercarów.

 

 

Edytowane przez Neutrino33
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za tydzień zaczyna się święto na Zielonym Piekle, 24h of Nurburgring. Zapewne większości to przejdzie mimo uszu, gdyż jak zwykle nie startują tam bolidy LMP(xyz), ale może są fani też tego toru.
No i jak co roku, znowu obudziłem się z ręką w nocniku i jak typowy sportowy Janusz, nie wiem na co zwrócić uwagę przed wyścigiem.


Czy znacie źródła w internecie, które przybliżą mi tegoroczną stawkę startujących, modele/zespoły na które warto zwrócić uwagę, ewentualne zmiany odnośnie wcześniejszych edycji wyścigu 24h?


Do tej pory jedynym moim źródłem jest Misha z Apex Taxi, m.in. serią filmów jak ten z Subaru (marka przypadkowa jak forum na którym jestem ;) ).

 

 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Elvisiak napisał:

Za tydzień zaczyna się święto na Zielonym Piekle, 24h of Nurburgring. Zapewne większości to przejdzie mimo uszu, gdyż jak zwykle nie startują tam bolidy LMP(xyz), ale może są fani też tego toru.
No i jak co roku, znowu obudziłem się z ręką w nocniku i jak typowy sportowy Janusz, nie wiem na co zwrócić uwagę przed wyścigiem.


Czy znacie źródła w internecie, które przybliżą mi tegoroczną stawkę startujących, modele/zespoły na które warto zwrócić uwagę, ewentualne zmiany odnośnie wcześniejszych edycji wyścigu 24h?


Do tej pory jedynym moim źródłem jest Misha z Apex Taxi, m.in. serią filmów jak ten z Subaru (marka przypadkowa jak forum na którym jestem ;) ).

 

 

 

Ja co roku staram się mniej lub bardziej sledzić ten wyścig. Ma swój urok. Dla mnie olbrzymim plusem tej imprezy jest uczestnictwo "normalnych" samochodów.

Co do linków to ja zawsze szukam tak ad hoc. Najczęściej na stronie organizatora ADAC - było info i wyniki.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...