Skocz do zawartości

ACHTUNG! Spotaknie w Kąkolewie 18 marca 2006 !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnych na małe po upalanie lub jak kto woli śmiganie na lotnisku w Kąkolewie zapraszam na 19 Marca 2006 roku - ZMIANA TERMINU NA 18 MARCA :!: To będzie sobota więc lepiej pasuje :)

Impreza już jest zaklepana na ten termin. Wpisowe 50 zł. Organizuje ją kolega chojny który w zeszłym roku śmigał na naszym spotkaniu Fiatem S :) co mi napisał:

 

"Witam.

Z rekonesansu jedno co wiadomo to, że może to być ciekawa impreza. Szykujemy 4 odcinki po 1,5 km w trzech pętlach. Będzie to impreza klubowa, towarzyska, zatem nie będzie można zdobyć punktów do licencji."

 

Godzina rozpoczęcia jeszcze nie ustalona. Wiadomo natomiast że będą kiełbaski :) Proszę o info na PW bo mogę załatwić dobre i tanie noclegi :)

 

ZAPRASZAM ! :)

 

Szczegóły w wkrótce.

 

Jak dojechać:

kakolewo20066bu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm Intak, Ty to umiesz kusić, a mój kombiwar miał grzecznie czekać na nabywce w garażu... :mrgreen:

 

P.S. mam nadzieję, że będzie sucho bo zimówki mi zeszły ;-)

 

 

dobry slick nie jest zly :lol:

 

badam prognozy pogody, niestety na 2 tygodnie do przodu ciezko cokolwiek zawyrokowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... inicjatywa zacna... ale moja Omega to bym sie szybko tam zakopal i by obciach byl :wink:

obaczym, jak po sw. Patryku (17.03) otrzezwieje i Guinnessa wydale to moze bym i sie skusil.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj Pumex !

 

Maruda wstępnie namówiony na start zastępczą lancią, ja pojade w 1.4, może Scooby z Bary'm nie wymiękną i też przyjadą. Będzie wesoło. Tylko trzeba od jakichś budowlańców kaski popożyczać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj Pumex !

 

Maruda wstępnie namówiony na start zastępczą Lancią, ja pojade w 1.4, może Scooby z Bary'm nie wymiękną i też przyjadą. Będzie wesoło. Tylko trzeba od jakichś budowlańców kaski popożyczać... ;)

 

No Barego i Scobiego bardzo liczę :) i oczywiście na Monike i Niunka :)

 

Wielkopolanin i Maruda oraz GTA3 dadzą czadu w klasie do 1600 :)

 

Pumex1 Będzie w razie co spychacz na lawecie :!: Wiec nie musisz martwić się że się zakopiesz :!: No a jak by nawet to czterołapy chętnie wyciągną :)

 

potas Liczę na twoje oko :)

 

huzar105 Liczę ze dasz rade z tymi szybkimi Fiacikami :!:

KubeLek Ty też masz blisko ! :)

MadLen Zapraszam z bratem :)

Mr. Why Liczę na twoją stodołę jako centrum dowodzenia :)

krucek83 piloci pilnie poszukiwani !

nemo dostaniesz tym razem auto :) ?

Golfstrom Ty już masz opłacona imprezę :)

 

Kask może być nawet rowerowy !

 

Lucek W MOCY PRZYBYWAJ :!:

 

Graża coś wspomniała że pojedzie Reno Megan 1,4 :!: Będę trzymał ją za słowo ! ! !

 

Z poza forum zapowiedzieli się jeszcze moi trzej koledzy zacnymi furami, dwa Audi turbo Quattro i Jaguar ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex1 Będzie w razie co spychacz na lawecie :!: Wiec nie musisz martwić się że się zakopiesz :!: No a jak by nawet to czterołapy chętnie wyciągną :)

 

o zesz Ty :lol: to az tak paskudnie oceniacie moje mozliwosci, ze chcecie mnie spychaczem w sniegu szukac :?: :lol:

 

dobra - dam znac w ciagu 1-2 dni :)

 

zdravim

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , panowie , bylismy na ogledzinach sniegu tak akurat na 2-3 cm wiec smiganie az milo , boczurki non top , zobaczymy sie taka aura uczyma , damy znac w srode przed impreza jaka nawierzchnia....... :D

 

 

 

mysle ze w piatek i w sobote podskocze obadac teren i dam znac na co sie przygotowac, z ta pogoda cholera wie, jak bedzie sucho to moze powalczymy z Subarakami :twisted: , jak mokro, snieznie i slisko sprawa total przegrana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ze wzgledu na zmiane terminu ja odpadam. 17.03 to dzien Sw. Patryka - czyli olejna macham lysine na zielono i poniewieram sie "tlenionym murzynem" - czyli Guinnessem do nieprzytomnosci - zatem dzien nastepny przeznaczam na radosne dogorywanie zwane powszechnie kacem. A ze kac jest alkoholowy, za kolko nie wsiadam. Zycze zatem udanego upalania - moze przy nastepnej okazji sie spotkamy :)

Pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...